STAROSTLIVOSŤ O VLASY

24.06.2024

Vaše vlasy si zaslúžia len to najlepšie! S produktmi na starostlivosť o vlasy od Nu Skin môžete dosiahnuť zdravé a krásne vlasy už za menej ako týždeň pravidelného používania. Nu Skin Hair Care začína naprávať a predchádzať poškodeniu spôsobenému mechanickými, environmentálnymi a biologickými agresormi. Vyskúšajte našu kompletnú radu produktov a doprajte svojim vlasom luxusnú starostlivosť, ktorú si zaslúžia.

1. Šampóny Nu Skin - Rada EPOCH

Šampóny Nu Skin z rady EPOCH sú navrhnuté tak, aby poskytovali výnimočnú starostlivosť o vaše vlasy. Obsahujú prírodné ingrediencie, ktoré jemne čistia vlasy a pokožku hlavy, zanechávajú ich svieže, hydratované a plné života. Sú ideálne pre každodenné použitie. 
 https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/products/nuskin/shop_all_products/epoch.html


2. Vlasová maska Hair Mask Nu Skin

Pre hlbkovú výživu a regeneráciu vlasov je tu vlasová maska Hair Mask od Nu Skin. Táto intenzívna maska preniká do hĺbky vlasových vláken, obnovuje ich štruktúru a zanecháva vlasy hodvábne jemné a lesklé. Používajte ju raz týždenne pre dosiahnutie najlepších výsledkov a doprajte svojim vlasom tú najlepšiu starostlivosť.

3. Protect Hair Spray Nu Skin

Chráňte svoje vlasy pred teplom a environmentálnymi vplyvmi s Protect Hair Spray od Nu Skin. Tento ochranný sprej vytvára bariéru, ktorá chráni vlasy pred poškodením spôsobeným stylingovými nástrojmi a UV žiarením. Vaše vlasy budú vyzerať skvele a budú chránené po celý deň.

 Produkty Nu Skin sú navrhnuté tak, aby poskytovali vašim vlasom kompletnú starostlivosť a ochranu. Vyskúšajte ich ešte dnes a presvedčte sa o ich výnimočnej kvalite sami!


O ďalších prípravkoch na vlasy si pozrite tu:

 https://www.baja.sk/l/datelinka-vo-vlasoch/

https://www.baja.sk/l/kura-pre-poskodene-vlasy

https://www.baja.sk/l/jarny-vyber