KÚRA PRE POŠKODENÉ VLASY

17.07.2021

Aj vy patríte do kategórie žien, ktoré venujú vlasom zvýšenú pozornosť, či už pri úprave alebo hasíte problém? Na časté bylinkové a olejové zábaly nemáte čas a hľadáte niečo rýchle a účinné. Mne pomohol šampón a maska, s prírodnými zložkami. Občas som masku prestriedala s kondicionérom. Po nejakom čase ich používania som sa začala viac tešiť z toho, že moje vlasy dostali lesk. Pozrite túto letnú ponuku a môžete si z nej vybrať len to, čo sa vám hodí. 

Moisturizing Shampoo

Relax a oáza pre namáhané vlasy.
Patríte do kategórie žien, ktoré venujú vlasom zvýšenú pozornosť? V tom prípade si pozrite túto letnú ponuku a môžete si z nej vybrať len to, čo sa vám hodí.

Po zvýšenom tepelnom upravovaní vlasov kulmou, žehličkou, fénom alebo farbení vlasov, by takýmto vlasom prospel zábal alebo bylinkový odvarov. Ak nemáte čas a potrebuje rýchly zásah, tak použite tento na výživenie vlasov účinný šampón Nu Skin® Moisturizing Shampoo.

Obsahuje výťažok z kvetu bavlny, prírodné steroly, bambucký tuk a obnovuje silu vlasov až ku kortexu už v priebehu siedmich dní na dosiahnutie žiarivo bohatých vlasov. Výťažok z kvetu bavlny - vyhladzuje kutikulu, chráni keratínové štruktúry a prirodzene hydratuje vlasy s pomocou siedmich aktívnych oligosacharidov. Bambucký tuk - správa sa ako vlasové lipidy a vypĺňa trhliny v kutikulách na dosiahnutie zvýšenej sily vlasov.

Ak už nechcete mdlo a oslabene vyzerajúce vlasy, uhaste ich smäd s produktom Nu Skin® Moisturizing Shampoo a obnovte tak silu vlasov až ku kortexu, a tak môžete dosiahnuť žiarivo vyzerajúce vlasy s bohatým objemom.

Šampón si vmasírujte končekmi prstov do mokrých vlasov, nechajte chvíľku pôsobiť a potom dôkladne opláchnite. Pre lepšie rozčesávanie a lesk použite kondicionér.

Rich Conditioner

Doprajte vlasom mladistvý lesk.
Tento kondicionér okrem lepšieho rozčesávania vlasov, pekného objemu a lesku, vlasy aj posilňuje a dokonca bol vytvorený s nízkou hodnotou pH, a tak uzatvára vlasovú kutikulu na dosiahnutie zvýšeného udržania vlhkosti.

V kondicioneri sa nachádza bambucký tuk, ktorý vypĺňa trhliny v kutikulách, čím dosahujú zvýšenú silu a pevnosť. Limnanthes alba napráva a chráni vlasy pred ich štiepením a oslabovaním, zabezpečuje objem bez toho, aby vlasy zaťažovala. Naviac pomáha udržiavať vlhkosť vo vlasovom stvole, ktorý na oplátku spôsobí to, že vlasy sa zdajú byť objemnejšie.
Po použití sa aj vaše môžu cítiť lepšie, vyzerať mladšie a lesklejšie.

Renu Hair Mask

Pre všetky typy vlasov. Táto hĺbkovo posilňujúca maska dodáva vlasom nevyhnutnú hydratáciu tým, že preniká do vlasového stvolu a strojnásobuje silu poškodených vlasov. Obsahuje kreatín, (čím sa zlepšuje elasticita kortexu) a inovatívnu zložku CS7, ktorá funguje ako kutikulové lepidlo, posilňuje každú kutikulu, chráni vlasy pred poštiepenými končekmi a lámaní, vyhladzuje ich a dodáva im lesk.

Ak máte zdravé a normálne vlasy, tak použite masku 1x do týždňa. Pri jemných poškodeniach alebo suchých vlasoch, použite masku 2x do týždňa. Ak si intenzívne ošetrujete vlasy, tak masku by ste mali použiť vždy po umytí vlasov, teda aspoň - 3 x do týždňa. A to platí aj pre tých, ktorí majú aj veľmi suché vlasy.

Tí ktorí majú kudrnaté vlasy, milujú túto masku.

Maska vám môže nahradiť aj kondicionér. Po umytí vlasov šampónom naneste končekmi prstov masku do mokrých vlasov, pričom sa zamerajte na končeky vlasov a poškodené časti vlasov. Nechajte pôsobiť 5 až 10 minút v závislosti na potrebe posilnenia vlasov. Poriadne opláchnite.


https://www.baja.sk/kontakt/