JARNÝ VÝBER

30.03.2022

Závan jari prichádza aj s produktmi, ktoré voňajú prírodou, obsahujú zaujímavé rastlinné extrakty, ktoré blahodarne prospievajú zdraviu človeka. Vďaka moderným technológiám po odstránení rizikových a izolovaní vzácnych zložiek vznikajú produkty pre pokožku, ale aj zdravie našich vnútorných orgánov.

Nechajte sa aspoň takto virtuálne opájať vôňou kakaovníka, ďateliny, ruže z Jericha, rozchodice ružovej, huby chaga, sibírského žeňšenu, maralieho koreňa, šťavnatým ovocím a zeleninou alebo liečivým bahnom. Pozrite si zopár jarných tipov pre zdravie, krásny vzhľad pleti a vlasov. Tieto jarné produkty vám pomôžu pripraviť sa na teplejšie mesiace:

Vsaďte na lesklý povrch, ktorý nie je mastný s Nu Color Bioadaptive BB+ Skin Loving Foundation, mejkap, ktorý sa zároveň postará o vašu pleť, s dlhotrvajúcim efektom (až 12 hodín) s výživou pleti BB krému. Na výber máte 17 odtieňov, obsahujúcich extrakt zo semien kakaovníka Theobroma.

Ak si chcete vybrať správny odtieň. urobte si tento test: https://www.nuskin.com/content/nuskin/cs_CZ/help-me-choose/foundation-finder.html

Resetujte zdravie vlasov pomocou ageLOC Nutriol Scalp & Hair System (šampón, kondicionér a sérum). Získate tak objem, silu a lesk aj pri tenkých, unavených a starnúcich vlasoch a budú deň čo deň pôsobiť silnejšie a zdravšie.

Rozhodnite sa pre ľahké zloženie s hydratačným krémom Thirst Fix a vychutnajte si hladšiu a krásnu pleť vďaka návalu hydratácie, ktorý prichádza pri každej aplikácii tohto netradičného neolejového gélového hydratačného krému na tvár.

Pridajte do svojho života jarnú "radosť zo života" s antioxidačnym nápojom JVI a doprajte celej rodinke chutný nápoj z 12 druhov ovocia (sú tam aj jedinečne druhy ovocia, ako sú kustovnica čínska, rakytník rešetliakový a acerola) a zeleniny. Takto jednoducho môžete podporiť zdravie, zlepšiť stravovacie návyky a vylepšiť aj pokožku.

Vychutnajte si relaxačný zážitok z bahennej masky Epoch Glacial Marine Mud. Táto čistiaca etnobotanická bahenná maska jemne, ale účinne, odstraňuje nečistoty, exfoliuje a zjemňuje pleť. Obsahuje vysoké množstvo prospešných minerálov a stopových prvkov vrátane medi, zinku, magnézia a striebra.

 Ak máte záujem o tento jarný výber, kliknite sem a ponuku si môžete uoraviť podľa seba: https://nskn.co/KmZ9eA

https://www.baja.sk/kontakt/