Kruhy a opuchy pod očami

19.02.2021

Zimné obdobie je pre väčšinu žien čas, kedy na sebe častejšie spozorujú kruhy pod očami. Môže to byť tým, že trávia menej času vonku, na vzduchu, stratilo sa bronzové opálenie pleti, nedostatok slnka, ale aj problémy s obličkami, zvýšený cholesterol, nadmerné solenie, slabý pitný režim, málo vitamínov, alergie, nevyspatosť, únava, depresie, psychické problémy, častý plač, dlhé pozeranie do mobilov, počítačov, na televíziu, nevhodný kozmetický prípravok, zvýšené požívanie alkoholu; ale aj štruktúra vsadenia očí, pri ktorých vzniká tieň; sú tie najopakovanejšie problémy.

Za pár rokov, ako sa venujem zdravému životnému štýlu som sa stretla s niektorými hore menovanými vecami. Boli medzi nimi problémy, ktoré sa dali riešiť rýchlo, ale niektoré chceli čas. Tým, že vidíme problém na povrchu, snažíme sa ho aj riešiť na povrchu. Konkrétne, teraz myslím na tmavé kruhy, opuchy a vačky pod očami. Pritom sa treba pozrieť aj na naše zdravie zvnútra. Ak máme akýkoľvek problém, hovorí sa, že na všetko existuje nejaká liečivá bylinka. Z časti súhlasím, lebo to je len začiatok, čaj na spanie s materinou dúškou, čaj na obličky zo šalvie, brezy, žihľavy, čaj na depresiu s medovkou.

Popri tom je potrebné sa trochu obmedzovať. Stopnúť požívanie alkoholu, nejesť pikantné, presolené jedlá, ale viacej konzumovať varenú mrkvu, syry, špenát, zelené šaláty, rajčiny, farebné bobuľové ovocie, ale aj doplnenie kvalitnej výživy. Dnes už vieme, že účinok čaju a strava nedokážu plne doplniť to, čo telo potrebuje a pri nedostatku vitamínov, minerálov a živín, nám vysiela signály.

Prečo je hodnota našej výživy zo stravy v súčasnosti na nízkej úrovni?

Vzduch je znečistený, pôda je kontaminovaná, pre lepšiu úrodnosť a krásne plody, ale aj ochranu pred škodcami používajú poľnohospodári rôzne postreky a umelé hnojivá. Preto odporúčam klientom to, čo som si sama vyskúšala alebo aj moji zákazníci, a to výživu, ktorá prešla hlbokým čistením a sú z nej odstránené zložky, ktoré by mohli byť toxické alebo spôsobiť alergie.

Ak sa potrebuje dať do mentálnej, či fyzickej aktivity, vhodný je produkt ageLoc R2. Nočná dávka postupne vyčistí telo od odpadových látok v našich bunkách. Prispievajú k tomu extrakty z hroznových semienok, z červeného pomaranča, výťažok z brokolicových semienok. Pomôže to aj k lepšiemu spánku a rannej sviežosti. A to je už dôvod, prečo môže okolie oka dobre vyzerať hneď po prebudení.


Denná dávka obsahuje Cordyceps sinensis, výťažok z granátového jablka, extrakt z koreňa ženšena a pomôže vám s lepšou aktivitou vašej kondície. Zabezpečením komplexnej vitamínovej výživy sa aj vaše telo bude cítiť lepšie, zmenia sa nežiadúce opuchy, prejavy alergii, ale aj tón a štruktúry pleti.

Tieto fotky sa dostali ku mne. Ja sa po nočnej dávke dobre vyspím a po rannej mám veľa energie. Tak to vám neviem ukázať. 

Keď ste len teraz spozorovali kruhy pod očami a sú z únavy, alebo už prejavom starnutia, odporúčam vám čistý zelený čaj v tobolkách Tegreen, (extrakt z listu čajovníka čínskeho Camellia sinensis) ktorý je zbavený teínu a vašu zdraviu prospeje.

Aj časté pozeranie sa do monitoru počítača alebo mobilu, vie svojim modrým svetlom unaviť oko. Trením oka si viete urobiť krátky relax, ale na druhej strane, časté a silné trenie, môže poškodiť tak citlivý orgán, ako je oko. Preto ho menej vystavujte modrému svetlu alebo podporte oči správnou výživou.   https://www.baja.sk/l/podpora-pre-zrak/

 Ak sú kruhy, vačky a opuchy už dlhším problémom, navštívte lekára. Pokiaľ to vidíte ako kozmetický problém, tak si kliknite sem a dozviete sa, ako na to.

https://www.baja.sk/kontakt/