EKOLÓGIA

 EKOLÓGIA NAŠA KAŽDODENNÁ

Náš vzduch, ktorý je nevyhnutný pre život, je plný smogu z áut, z výrobných prevádzok, ale aj z nepozornosti každého z nás, ktorí netriedime odpad a dobrovoľne si nechávame znečisťovať planétu Zem, na ktorej žijeme. Okrem vzduchu, kontaminujeme vody, aj pôdu. Berieme zo zeme rastlinné a nerastné bohatstvo a zabúdame, že treba podporiť aj obnovovať zdroje tam, kde treba.

Možno niečo robíme, ale je to minimum. Preto rozviňme túto iniciatívu viac a podporme, obnovme, starajme sa o Zem, o jej bohatstvo, ktoré nám ponúka, ale aj o ľudí, ktorí na nej žijú a potrebujú pomoc.

Stretla som sa so spoločnosťou NuSkin, ktorej sú srdcu blízke tieto veci a všetko, čo treba, robí, aby bol život lepší, zdravší a hodnotnejší.


ZOZNÁMTE SA

 Pár slov o spoločnosti Nu Skin, ktorú si vážim pre jej eko, bio, health, beauty, support, oportunity, humanity.

Keďže najlepšie ju vystihujú anglické výrazy, použila som ich, aby to bolo jasné. Takže okrem ekologického a biologického charakteru, ktorým vyniká, podporuje svojimi rastlinnými ingredienciami zdravie človeka zvonka, aj zvnútra. Z týchto rastlinných zložiek extrahuje tie, ktoré sú zdraviu prospešné, zbavuje ich toxínov a iných škodlivých látok, a to práve cez dômyselný výrobný proces 6S. Robí výskum a vývoj produktov pre zdravie a krásu. Vie zasiahnuť ľudské bunky tak hlboko, že sa viditeľnou podporou zlepšujú mnohé metabolické veci, nielen vrásky, ale napríklad sa predlžuje mladosť, hrubé drsné päty vyhladí, počas čistenia pleti za 2 minúty urobí perfektnú masáž a je toho tak veľa, tak si to pozrite tu: https://www.baja.sk/anti-aging/

Spoločnosť Nu Skin, bola založená pred viac ako 35 rokmi, vyvíja a distribuuje inovatívne spotrebné výrobky, ponúka komplexný rad riešení krásy a wellness prémiovej kvality. Spoločnosť stavia na svojich vedeckých poznatkoch v starostlivosti o pleť aj vo výžive, aby neustále vyvíjala inovatívne riešenia značky výrobkov, ktoré zahŕňajú značku osobnej starostlivosti Nu Skin®, značku výživy Pharmanex® a naposledy značka ageLOC® proti starnutiu. 

ageLOC 

Značka ageLOC si vytvorila verného nasledovníka pre také produkty, ako je prístroj na čistenie a ošetrenie pleti ageLOC LumiSpa, ageLOC Youth výživový doplnok, systém starostlivosti o pleť prispôsobený ageLOC Me®, ako aj ageLOC. Systém riadenia hmotnosti TR90® a systém formovania postavy. 

Spoločnosť Nu Skin predáva svoje produkty globálne, má sieť obchodných lídrov v Ázii, Amerike, Európe, Afrike a Tichomorí.  Spoločnosť Nu Skin, ktorá je členom asociácií priameho predaja na celom svete, sa zaviazala byť podporou k spotrebiteľovi,  chránia a podporuje tých, ktorí predávajú a nakupujú jej produkty prostredníctvom priameho predaja.

Nu Skin International je stopercentná dcérska spoločnosť spoločnosti Nu Skin Enterprises, Inc., ktorá je obchodované na newyorskej burze cenných papierov pod symbolom (NYSE: NUS). Viac informácií je  k dispozícii na www.nuskin.com.

https://www.baja.sk/kontakt/