PORADŇA

Pravidelne sa venujem klientom a ich otázkam, aby som im pomohla k zdravej, peknej a omladenej pleti. Keďže zdravá pleť potrebuje aj zdravý metabolizmus, v niektorých prípadoch spájame tieto dôležitosti spolu. Poznaním nových pro-aging technológii na domáce použite, s minimálnym časovým zdržaním, s kvalitnými kozmetickými prípravkami na báze kyseliny hyaluronovej, rastlinných extraktov, vyvíjaných vedcami, dermatológmi, botanikmi a odborníkmi na zdravie sa to všetko dá príjemne spojiť.

Zavádzaním najnovších vedeckých noviniek, o ktorých sa postupne dozvedáte, môžete aj vy získať zdravú a omladenú pleť.


Píšte a pýtajte sa, spolu nájdeme riešenie na mieru aj pre vás, aby ste nemuseli neustále niečo skúšať a hľadať to, čo by vám sadlo.


Ak máte čas, urobte si túto online konzultáciu. Kliknite na link a postupujte ďalej 
 https://nskn.co/6r3eKN


DEŇ MATIEK 

Nezabudnite na svoje mamy, aby sa cítili výnimočne nielen počas sviatku Deň matiek (a naozaj každý deň).
 ❤ Tu je návod,od nás žien, ako môžete poďakovať a podarovať NU Skin produkty:
Pre nové mamičky bojujúce na spánkové noci a nuda: Ageloc Boost System, Maska na spanie Nutricentials Pillow Glow. Pre mamičky, ktoré toho majú veľa je tu viacúčelové zariadenie AGELOC GALVANIC SPA, (telový alebo viac účelový pre tvár, vrásky telo a vlasovú pokožku) 
Pre mamičky posadnuté wellness: Pharmanex LifePak+ obsahujúce vitamíny, minerály a botanické extraktyAk máte záujem o tieto obľúbené produkty, ktoré doporučujú ženy ženám, ozvite sa. Každú ženu potešia, lebo cítiť sa zdravo a vyzerať sviežo sa dá v každom veku.
 

KVÍZ, KTORÝM SPOZNÁTE SVOJU PLEŤ


Mám rada kvízy, pri ktorých sa niečo nové dozviem o sebe, ale aj o svojej pleti. 

Kvíz zameraný na LumiSpa mi opäť odhalil niečo nové. 

Skúste si ho ak chcete a ak zistíte, že aj pre  vás je LumiSpa riešením pre peknú, zdravú a omladenú pleť, tak sa mi ozvite. 

https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/help-me-choose/lumispa.html?sap-outbound-id=6B24AC8111F55ECC8B133A00EF785111634D0099&utm_source=SAPHybris&utm_medium=email&utm_campaign=17457&utm_term=2022%20LumiSpa%20Quizz%20Replacement%20Announcem___cta-check-it-out-2&utm_content=SK

Ak máte pleť normálnu a zmiešanú, objednávku si urobte cez tento link. 

https://nskn.co/8vPd6P

Ak máte pleť suchú, mastnú, citlivú, problémovú, ozvite sa mi, pošlem vám link presne taký, aký potrebujete. 

O používaní LumiSpa a mojich rýchlych  ranných  rituáloch pri bleskovej starostlivosti o pleť sa dozviete tu:

 https://www.baja.sk/l/ranna-statistika/


RECEPT 

 Omladenie pokožky potrebuje čas. Keď začínate s omladením už pri viditeľných prejavoch, ako sú vrásky, ryhy, ochabnutosť, viditeľne starnúca pleť, pokožka na pažiach, stehnách bruchu, mdlé a slabé vlasy, buďte hlavne trpezliví a robte pravidelne veci, ktoré vám k tomu pomôžu.

Mne pomáha okrem pozitívnej nálady, športu, koníčkoch, zaujímava práca,  mladí ľudia okolo mňa, rodina a hlavne pravidelná starostlivosť o seba. 

 GALVANIZÁCIA

Vedci, ktorí sa zaoberajú starnutím pokožky tvrdia, že starnutie treba podchytiť v zdroji a preto vidím, ako s galvanickým prístrojom a s príslušným gélom, ktorý obsahuje zmes ageLOC (preklad znie niečo ako zámka na vek), sa vie starnutie spomaliť. Prírodná zmes ageLoc dokáže spolu s galvanickým prúdom spúšťať proces omladenia. 

K tomu potrebujete len malý prístroj, galvanik (inak s krásnym dizajnom, dobre sa drží v ruke, je na batérie, teda bez káblikov) a príslušný prípravok, (na pleť, vrásky, telo a vlasy) ktorý je kompatibilný s prístrojom, kvôli galvanickej polarizácii.

S týmto galvanickým prístrojom môžete teda riešiť a zlepšovať pokožku na celom tele, je všestranný, má viacero riešení a je na vás, s čím chcete začať.

Naskladala som pre vás komplet balíček so všetkým a vy si z neho vyberte len to, čo chcete. Môžete pritom použiť môj link a využiť 25% zľavu pri nákupe.

Ak chcete vedieť viac, kliknite na link, pozrite sa a ponechajte si balíčku len to, čo sa vám hodí. https://nskn.co/FVwebe

Máte záujem priamo o balíček s galavanikom len na pleť? Tak kliknite sem a ušetríte  aj 113 eur.   https://nskn.co/KKVM8f

Odporúčam Vám pozrieť si viac informácii a fotky, aby ste videli aj výsledky, prípadne sa ozvite.

https://www.baja.sk/l/mate-doma-tohoto-fesaka/

https://www.baja.sk/l/odpovede-na-temu-galvanicky-pristroj-a-ine/

https://www.baja.sk/l/vyzerat-mladsie-na-svoj-vek/

JARNÉ TIPY

Vrtkavé aprílové počasie nám prináša zmätok nielen pri obliekaní, ale aj pri ochrane našej pokožky. Pozrite si pár jarných tipov, čo sa týka starostlivosti o pleť. Predovšetkým po zime potrebuje pleť exfoliáciu, ochranu pri hyperpigmentácii (ale aj po škvrnách na pokožke) a hydratáciu, najvhodnejšie s prírodným základom.

Exfoliácia, odstraňovanie odumretých kožných buniek

Preferujem používanie 2-3 krát týždenne a to buď s aha kyselinami, kyselinou mliečnou, s Nu Skin 180º AHA Facial Peel and Neutraliser, ktoré pomáhajú stimulovať obnovu buniek (odstraňujú odumreté čiastočky), zlepšujú známky starnutia pleti, ako sú rôzne ovisajúce línie, ryhy, vrásky, rozšírené póry. Stačí príjemné pretretie pleti s vlhkými peelingovými vankúšikmi, ktoré sú napustené zložkami na obnovu buniek a neutralizáciu, najlepšie večer po vyčistení pleti. Získate tak žiarivú a omladenú pleť.

Alebo môžete použiť enzymatický peeling s granátovým jablkom a s exfoliačnými minerálmi Brighter Day Exfoliant Scrub.

 Link na objednanie s 25% zľavou https://nskn.co/o7125Q

Existujú produkty, ktoré môžete používať denne a obsahujú okrem výživy, hydratácie pleti aj exfoliačné zložky. 
Link na objednanie: https://nskn.co/dBC7ah

Here You Glow Exfoliating Toner

So svojou zmesou AHA, BHA, PHA a bioadaptívnými rastlinami (komplex 5 zložiek: rozchodnica ružová, maralí koreň, huba chaga, ruža z Jericha a sibírsky ženšen), toner "odlepuje" odumreté kožné bunky z povrchu pokožky, viditeľne zlepšuje vzhľad pórov, odstraňuje nečistoty a mastnotu, zlepšuje vzhľad škvŕn, hydratuje pokožku, (priťahuje a viaže vlhkosť), dodáva jej zdravší, pružnejší vzhľad a rozžiarenie. Toner pripravuje pokožku na ďalšie produkty, ako sú sérum a hydratačné krémy.

CLEAR ACTION® Day Treatment

Gélový krém na problémovú pleť s jemným exfoliantom, ktorý preniká do pórov, aby sa znížil výskyt väčšiny zápalov, rozpúšťa nečistoty a hydratuje. Okrem exfoliantov (kyseliny mandľovej a salicylovej) obsahuje aj výťažok z bieleho čaju (silný antioxidant), ktorý obnovuje prirodzenú elasticitu pokožky, redukuje farebnú indispozíciu predošlých vyrážok a prináša zdravšiu, hladšiu a jasnejšiu pleť.

Nu Skin 180º Cell Renewal Fluid

Špecialista na bunkovú obnovu! Silné pro-agingové sérum.

Toto viacúčelové sérum hydratuje, vyživuje a exfoliuje pokožku. Zlepšuje funkciu bariéry vonkajšej vrstvy pleti, zvyšuje jej pevnosť, vyhladzuje jej textúru a súčasne redukuje výskyt rýh a vrások.

Ak máte nad 35 rokov, chcete zjemniť textúru vašej pleti a opticky zredukovať veľkosť pórov, takto toto sérum odporúčam.

ageLOC Boost Activating Serum

Obsahuje zložky na rozjasnenie pleti, hydratačnú zmes na dosiahnutie plnosti, výťažok z kaviárovej limetky na jemnú exfoliáciu a zmes ageLOC zacielenú na prvé viditeľné známky starnutia pleti priamo pri zdroji.

Zloženie tiež pomáha zlepšiť vzhľad tmavých škvŕn vďaka výťažku z morského narcisu.

ageLOC Boost Activating Serum je navrhnuté tak, aby sa lepšie zapravilo do pokožky s použitím prístroja ageLOC Boost. Spolu viditeľne oživujú prirodzenú krásu pleti, jej rozjasnenosť, plnší vzhľad a pružnosť. Pomáhajú zmierniť znaky predčasného starnutia a predlžujú mladistvý vzhľad pleti.

Pokožka potrebuje kvalitnú hydratáciu.

Celltrex Always Right Recovery Fluid, pre rýchle vstrebávanie

Obsahuje inteligentnú zmes HydraFlex, ktorá poskytuje viac alebo menej hydratácie v závislosti od toho, čo vaša pokožka potrebuje počas dňa. Zmes výťažkov z bioadaptívnych rastlín zároveň pomáha chrániť pred každodennými negatívnymi vplyvmi, ako sú ponocovanie, rušné dni a mestské znečistenie, a zvyšuje odolnosť pokožky voči týmto vplyvom. Osviežuje a zvlhčuje pokožku bez zanechania ťažkého povlaku.

Z krémov sa odporúča používať počas jarných mesiacov gélovo-kremovú konzistenciu na rýchlu hydratáciu, ktorú nepoškodí ani rýchle potenie pleti. 

Thirst Fix Hydrating Gel Cream, obsahuje zmes výťažkov z bioadaptívnych rastlín, ktoré zvyšujú prirodzenú odolnosť pokožky a chránia ju pred nepriaznivými účinkami environmentálnych negatívnych vplyvov, kým jedinečný biomimetický hydratačný komplex zaisťuje dlhotrvajúcu hydratáciu imitáciou prírodných prvkov vo vašej pokožke. Produkt Nutricentials Thirst Fix poskytuje rýchlu hydratáciu, ktorá je ideálna pre smädnú pokožku, a poskytuje osviežujúci pocit, ktorý si určite zamilujete. Je nekomedogénny, vhodný pre všetky typy pleti a má príjemnú a ľahkú textúru.

Link s ponukou pre základnú hydratáciu:https://nskn.co/h3JQ7E

Hyperpigmentácia a ochrana pleti. Krémov na ochranu pred slnečným žiarením a modrým slnkom je veľa. Je na vás, čo preferujte. Či vás viac zaujíma ochranný faktor, rešenie sfarbenia, škvŕn na pleti, zloženie alebo účinok.

Pre mňa sa stal najvhodnejší krém Complexion Protection Daily Mineral Sunscreen  so zmesou bioadaptívnych rastlín (rozchodnica ružová, maralí koreň, huba chaga, ruža z Jericha a sibírsky ženšen), výťažok z rastliny Chlorella Vulgaris, (prírodný antioxidant) a karnozín, (antioxidačná zložka chrániaca pred modrým svetlom a infračerveným žiarením). Dôležitá je pre mňa ochrana, hydratácia, vrátane zmeny sfarbenia pokožky, matnosti a predčasných viditeľných príznakov starnutia pokožky.

Vyberte si to, čo vyhovuje vaše pleti, najvhodnejšie bude, keď sa ozvete a spolu vyberieme to, čo by sadlo práve vám.
Prípadne sa ozvite na osobné stretnutie, kde môžeme spolu nájsť to, čo by sa Vám hodilo, niektoré produkty si aj osobne  vyskúšať. 

Ak si chcete sami objednať niektoré z jarných tipov, stačí kliknúť na pripravený link a ponechať si v košíku tie produkty, o ktoré máte záujem.

 https://www.baja.sk/kontakt/

PRO-AGING

Tento modernejší pojem zn. pozerať sa na proces starnutia realisticky, pozitívne a podporovať ho s prirodzenou cestou.

"Starnutie nemôžeme zastaviť!" Starneme každým dňom a výraznejšie to vnímame, keď sa objavia nepríjemné prejavy na pokožke. Vrásky a ryhy sa objavujú už okolo 25-ky. Majú na to vplyv nielen naše gény, životospráva, ale aj naša mimika a to, ako sa o pleť staráme a či podporujeme produkciu tvorby bielkoviny kolagénu, ktorá sa vekom znižuje.

Čas síce nezastavíme, ale starnutie môžeme spomaliť a to vhodnými prírodnými prípravkami zvonka aj zvnútra a teda, neinvazívne. Záleží však na tom, čo si pre pro-aging vyberieme. Za mňa sú to produkty, kde je kvalita, výber, čistota a bezpečnosť prvoradá. Už 13 rokov používam produkty označené s fontánou života a to je značka Nu Skin, ktorá prináša celý rad prírodnej kozmetiky a zopár prístrojov (na rýchle domáce používanie) pre hlbšie zapravenie výživných zložiek. Viac o kategórii krásy si pozrite tu: https://www.baja.sk/krasa/

Komplimenty na môj vzhľad aj v 60-ke mi vždy dobre padnú, ale dôležitá je najmä moja vnútorná vitalita. A tu mi prinášajú špecificky upravené živiny z produktov Pharmanex. Kliknite si na link o zdraví:  https://www.baja.sk/zdravie/

https://www.baja.sk/kontakt/

TOP PRODUKTY

Tento mesiac bol záujem o tieto produkty, uvádzam ich vo VIP cene. Kliknite si na linky a pozrite si aj iné produkty, ak ste registrovaní, tak sa prihláste, aby ste aj vy videli VIP cenu.

PHARMANEX

https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/products/pharmanex/shop_all_categories.html

CORDYMAX, 34,76€

Huba Cordyceps Sinensis pomáha tonizovať telo, chrániť pečeň, obličky, podporuje činnosť pľúc a zaháňa únavu.

FORMULA EYE, 30,00€

so selénom pre lepší zrak, ochrana pred jarným slnkom, modrým svetlom z mobilu a počítača.

TEGREEN, zelený čaj v tobolkách, ochrana organizmu pred toxínmi, veľký príjem antioxidačných živín.

30 ks za 26,09€

120 ks za 71,40€

Antioxidačný DŽÚS JVI, 75.52€

obsahuje 12 druhov ovocia a zeleniny, ako kustovnicu čínsku, rakytník rešetliakový, ovocie acerola a iné. Pre malých aj veľkých je po zime veľkým zdrojom vitamínov pre podporu imunity.

ageLOC R2 nočná, 55.10€

Pre ukľudnenie, spánok, čistenie organizmu a podporu imunity s obsahom selénu, výťažok z hroznových a brokolicových semienok.

NU SKIN

https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/products/nuskin/shop_all_products.html

Krém na ruky HAND LOTION, 11,43€

Obsahuje aloe vera, E vitamín a kyselinu hyaluronovú. Nemastí, ale krásne hydratuje.

LIQIUD BODY BAR, 12,69€

Sprchový šampón, citrusovo prevonia, s aloe vera ošetrí pokožku na tele.

TO BE CLEAR PURE CLEANSING GÉL, 18.96€

Čistiaci gél na pleť s bioadaptívnymi rastlinami (ruža z Jericha, rozchodnica ružová, maralí koreň, huba chaga, sibírsky ženšeň).

THIRST FIX HYDRATING GÉL CREAM, 35,40€

Výborný hydratačný, upokojujúci gél-krém na pleť, s bioadaptívnymi zložkami a s výťažkom z listov Cleome gynandra.

PILLOW GLOW SLEEPING MASK, 29.42€

Nočná revitalizačná hydratačná maska na spanie, stačí natrieť na noc na pleť a umýva sa až ráno. Je plná prírodných výťažkov, (bioadaptívne rastliny, Lespedeza Capitata, červené riasy, morská voda).

ZUBNÉ PASTY AP24, s príchuťou vanilky a mäty.

Bieliaca bez peroxidov, 9.91€ alebo protiplaková 8,24€

Nu COLOUR BIOADAPTIVE BB Skin LOVING FOUNDATION, 35,21€

15 nových make up tónovacích krémov pre prirodzený tón pleti s bioadaptívnymi zIožkamia s výťažkami z kávových semien, najobľúbenejšie odtiene Natural Beige, Sand, Médium Ochre.

GÉLY A SÉRA K NU SKIN PRÍSTROJOM

Gély ku galvaniku na tvár 

ageLOC Galvanic Spa Facial Gels pre prístroj na boj proti starnutiu 

- 1balenie (4 biele a 4 modré géliky), 43,87€

- 3-oj balenie (12 bielych a 12 modrých gélikov), 117,67€

ageLOC BODY SHAPING GEL, 44,17€

Na galvanizaciu tela s rastlinným zložením.

TRUFACE LINE CORRECTOR, 42,83€

Peptidový krémik na vrásky.

ageLOC NUTRIOL, 46,93€

Vlasové sérum s rastlinnými výťažkami.

ageLOC LUMISPA ACTIVATING FACE CLEANSER, 32,73€

5 druhov gélov s prírodnými zložkami na čistenie pleti k LumiSpa, na normálnu a zmiešanú pleť, suchú, mastnú, citlivú, problémovú.

ageLOC BOOST ACTIVATING SERUM, 43,60€

Pleťové Boost sérum s rastlinnými výťažkami, (šošovica, vodný melón, morský narcis, kaviarová limetka, zmes ageLOC) pre vypnutie, vyplnenie, lepšiu pružnosť, rozžiarenie a omladenie s prístrojom Boost.

NU SKIN PRÍSTROJE


Galvanický balíček na pleť, vrásky, spolu s ďalšími nadstavcami aj na telo a vlasy:

https://nskn.co/KKVM8f

BODY TRIO galvanický balíček špeciálne len na telo (prístroj, gél na galvanizáciu a spevňujúce mlieko): https://nskn.co/iXd2hc


 LUMISPA a gél, 2 minútové čistenie pleti: https://nskn.co/rFDqz2

Systém ageLoc Boost- základny balíček, prístroj a sérum na rýchle omladenie pleti (2 min.ošetrenie), môžete objednávať tu: https://nskn.co/VedCdo


Ak potrebuje poradiť, pomôcť, objednať, tak sa ozvite.

Pre tých, ktorí chcú vytvoriť špeciálny balíček, čaká zaujímavý darček, stačí sa ozvať.

O produktoch a skúsenostiach si prečítajte na https://www.baja.sk/anti-aging/

Všetkým prajem deň

Pripravené pre vás, s láskou

                           Jana

Tel. +421908715530

RANNÝ ŠTART PRE PEKNÚ PLEŤ

Vždy je dobré vidieť rozdiel a rozumieť veciam, aby sme sa vedeli rozhodnúť. Tak vám prikladám moje ranné foto hneď po zobudení a druhá polovica na fotke s čelenkou je z obedňajšej prechádzky.
Skôr než som išla von, trochu som sa o pleť, ako vždy ráno postarala a potom som použila minimum makeupu, ceruzku na oči a obočie, rúž.

Ako sa ráno starám o pleť?

Vždy ráno doprajem pleti predchádzal dobrý ranný základ, a to čistenie pleti s LumiSpa a s aktivačným čistiacim LumiSpa gélom (2 min.), tonizačnou vodou, zapravením ageLoc séra Boostom (2 min.) a dobrý hydratačný krém. K tomu patrí aj moja pravidelná Pharmanex výživa.

Ako to máte vy?
Je k starostlivosti o pleť potrebné veľa času a kozmetiky? Obzvlášť, keď už ste 60+?
Táto otázka platí aj pre mladšie ženy.

Pozrite si, čo všetko máte doma na starostlivosť o pleť.
Je to len bežné mydlo a krém?
To je málo, pleť potrebuje aj výživu, ktoré mydlo nedodá. Naopak s ropnými derivátmi upcháva póry a pleť starne skôr. Ak máte kvalitný krém, ktorý budete nanášať na nevyčistenú pleť, nezíska z neho to, čo by mala.

Používate čistiace gély, minerálnu vodu, tonizačnú vodu, krém a masku z domácich zdrojov?
To je už lepšie, ale je to len taká nutná starostlivosť.

Používate LumiSpa na čistenie pleti?
Tak to už viem, že jemným hĺbkovým čistením s masážou robíte skutočne dobre svojej pleti, čo vidíte aj na sebe v zrkadle alebo vám hovoria iní. Pleť je omladená, svieža a zdravá.

Možno pri rannom plánovaní času, vám pomôže  moja https://www.baja.sk/l/ranna-statistika/

Nepodceňujte svoj vzhľad a svoje zdravie aj to potrebuje trošku viac ako len mydlo, krém a bežnú stravu. Pleť pravidelným ranným krátkym ošetrovaním postupne získava príjemný prirodzený vzhľad, je svieža a omladená.

V tomto článku ste sa dočítali, ako sa  ráno starám o pleť ja, že to je rýchle a pleť aj napriek mojej 60-ke nevyzerá staro. Ak chcete naskočiť na podobnú úroveň starostlivosti o pleť, opíšte mi svoju pleť, váš vek a pomôžem vám zostaviť kozmetický plán na mieru.

       AKO STARAŤ O MLADÚ PLEŤ

Veľa ľudí si myslí, že pokiaľ je pleť mladá nie je potrebné sa o ňu až tak starať. Sú dievčatá, ktoré si pleť umyjú ráno vodou, večer odlíčia make-up a použijú krém, o ktorom ani nevedia čo obsahuje, prípadne aké má účinky na pleť, ale používa aj ho kamarátka. Pleť je ráno rovnaká ako každý deň a nedokonalosti sa zakryjú make-upom. Pozor, takto to nezostane natrvalo!

Väčšinou začneme problémy riešiť až keď sa objavia.

Rovnako je to aj s pleťou. Pokiaľ je pleť stále mladá a krásna, nie je čo riešiť. Akonáhle sa však objavia prvé vrásky, niektorí zájdu do kozmetického salónu a očakávajú, že sa problém okamžite vyrieši. Toto nie je ideálne riešenie. Je lepšie starať sa o pleť intenzívne už od mladosti.

Ako sa teda správne starať o mladú pleť? Základom dobrej starostlivosti je:

1) Krok

ČISTENIE PLETI

Každé ráno aj večer. Odporúčame kombináciu čistiaceho mlieka, gélu a tonizačnej vody. Malé množstvo mlieka nanesiete na prsty a jemne vmasírujete do pleti, ktorú následne opláchnete vlažnou vodou. Potom si pleť umyte spolu s čistiacim gélom a tento čistiaci krok uzatvorte tonizaciou. Môžete použiť tonizačnú vodu podľa typu pleti.

Ak používate make up, najskôr si odlíčte mascaru, rúž a make up krém, dvojfázovým odličovačom, ktorý je k pleti a očiam šetrný.

Až potom pristúpte ku kroku 1.

2) KROK

PO DÔKLADNOM OČISTENÍ JE PLEŤ PRIPRAVENÁ NA NANESENIE SÉRA A KRÉMU

Pred aplikáciou krému je dobré aplikovať sérum, ktoré pleti dodá potrebné živiny.

V rade Nutricentials je kozmetika vhodná na všetky typy pleti.

3) KROK

STAROSTLOVOSŤ O OČNÉ OKOLIE

Nezabudnite aj na krém na očné okolie, kde je pleť tenšia, a preto vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Odporúčame očný krém s rady Nutricentials/TruFace alebo použiť IdeálEyes krém spolu s LumiSpa, ktoré zaženie vaše obavy po večernom žúre, dlhom sedení pri učení, skrátka pomôže zredukovať tmavé kruhy a vačky pod očami.

ZÁKLADNÝ BALÍČEK

Pripravila som vám balíček, kde máte úplný základ, objednávka je s 25% zľavou.

Stačí kliknúť a doplniť údaje pre kuriéra https://nskn.co/IDn0Vh

A L E B O

Ak už ne/máte doma LUMISPA, tak na vaše čistenie stačí čistiaci gél a tonizačná voda. Samozrejme aj odličovač make-up.

Pleť vyčistite rýchlo a dokonca dostane aj kvalitnú masáž a ageLoc zložky, ktoré podporia dlhú mladosť pleti. Dokonca sa postarajú aj o vaše očné okolie. Na požiadanie vám prirpavím balíček podľa vašich požiadaviek.

Ak by ste mali záujem o balíček s Lumispa a základnou kozmetikou na pleť, tak kliknite sem, objednávku si môžete upraviť https://nskn.co/ifWAt5

Starajte sa o svoju pleť už od začiatku a venujte jej maximálnu možnú starostlivosť. Ona sa vám odmení mladistvým vzhľadom v každom veku.

Ako začať s Nu Skin kozmetikou?

Keď začínate s Nu Skin kozmetikou a viete, že obsahuje extrakty z rastlín, možno to vo vás vyvoláva obavu z alergie. Nakoľko je Nu Skin kozmetika hypoalergénna, zložky v nej sú čisté, bez toxínov, nemal by byť problém s jej používaním. Pre pokoj a istotu, vyžiadajte si urobiť test na pokožke, prípadne požiadajte vzorku.

Tým, že je vhodná pre všetky typy pleti, môže ju používať celá rodina.

https://www.baja.sk/kontakt/https://www.baja.sk/l/ranna-rutina/