POSTREHY

Mám rada, keď veci majú zmysel. Aj keď ide o párty, je tam vždy niečo viac, a to milé stretnutie s vami.🤩😍 Aj tu sme vám bližšie uviedli čo bude v ponuke Black Friday, predstavili, povedali aj niečo zo svojich skúsenosti, poskúšali, spolu sa zabavili a niečo zachytili kamerou.
💃💃Najbližšia párty bude opäť v stredu večer a zase na...

A ČO TERAZ?

09.11.2022

Máte pár rokov do dôchodku a zrazu ste v rámci reorganizácie v práci alebo iných dôvodov buď dostali alebo dali výpoveď? Hľadali ste prácu cez známych, inzeráty a vzhľadom na vek si ju neviete teraz nájsť? Pritom máte bohaté skúsenosti, ste pracovití, k vašej práci v zamestnaní ste pristupovali zodpovedne a v kolektíve ste boli obľúbení.

Zasmiať sa na povel, dokážeme asi len pri fotení. V tomto by sme si mali brať príklad od detí, ktoré sa smejú 16-krát denne, zatiaľ čo my dospelí, sotva raz za 4 hodiny, ak vôbec.

Zo všetkých strán počúvame, aké je potrebné veľa piť, teda vody. Sme pohostinný národ, keď príde návšteva, hneď ako sa usadí, pýtame sa, čo si dá vodu, kávu, čaj, drink.

Priznám sa, že som okolo tohoto miesta chodila často a vôbec som nevedela, že ide o slávnu lavičku Mekyho Žbirku. Možno som nebola sama. Z príspevkov na Facebook som sa dozvedela viac o tejto lavičke a podľa fotiek som ju aj našla. Po čase však toto miesto ostalo bez lavičky, ale pevne v zemi zostala zabudovaná jej betónová nosná časť....

Keď sme boli mladšie vždy sme chceli byť aspoň trochu pekné dievčatá. Nemyslím tým, že by sme presedeli pri zrkadle a fintili sa, ale odkukávali sme od starších sestier a kamarátok, čo robia pre peknú pleť, ako sa obliekajú a správajú. Občas sme si, ak to bolo možné, tajne požičiavali od staršej sestry nejaký kúsok oblečenia, od mamy šatku či...