VIANOČNÉ PONUKY

DARČEK NA POSLEDNÚ CHVÍĽU

Milujem inovatívne riešenia, pretože aj mne sa už stalo, že som niečo nestihla, alebo som na niečo jednoducho zabudla. V takých chvíľach som objavila krásu "voucherov" a darčekových poukážok.

Tak ako mne táto možnosť pomohla, chcem ju ponúknuť aj vám. Stačí sa ozvať, poradiť alebo požiadať o darčekový voucher, či už na produkty alebo na ošetrenie. Elektronický darčekový voucher vám pošlem a všetko ďalšie ohľadne darčeku a ceny si dohodneme. Na výber sú anti-aging produky pre krásu a podporu zdravia. Omlaďte seba a svojich blízkych a darujte im kúsok prírody v našich produktoch alebo ošetreniach, vrátane merania pomocou Biofotonického skeneru.


Vianoce sú čas, kedy sa ladíme vnútorne na očakávanie. Každý si tam doplní to svoje a dokonca viete spojiť všetko dokopy. Nielen vianočnú atmosféru v obchodoch, koledy z rádia, vnútorný pokoj a radosť v sebe, ale ochotu pre službu iným a hľadanie, či tvorenie vhodného osobného darčeka.

DARČEKY

Mnohí si počas roka kupujete všetko čo potrebujete, sú však veci, ktoré si nechávate, že by ste ich chceli na Vianoce. Nemusia to byť veľké veci, ale viete, že tým ušetríte čas vašim blízkym, ktorí by Vám chceli niečo darovať. Vy si tak plníte túžbu po niečom, od čoho očakávate benefit v podobe pekného oblečenia, lepšej postavy alebo pleti.

Tak si pozrite, či je tu niečo, po čom túžite. Prikladám link na zaujímavé produkty. Kliknite, upravte si ponuku a objednajte len to, čo chcete, máte s 25% so zľavou cez môj kód. Stačí len vyplniť adresu pre kuriéra. Prípadne sa mi kvôli objednávke ozvite.

https://nskn.co/cTUa71

Písať mi môžete sem: https://www.baja.sk/kontakt/

3 MINÚTY PRE OMLADENIE

Recept na omladzovaciu kúru.
🟡 Potrebujete:- LumiSpa- Beauty Focus Collagen+
🟡 Postup
👉2 min ráno a večer si prehladite svoju tvár s prístrojom LumiSpa a čistiacim gélom podľa typu vašej pleti.Masáž a čistenie vyhladí vašu pleť a zapraví z gélu zložky proti starnutiu.
Ak chcete ošetriť aj očné okolie, musíte si dokúpiť očný nadstavec Accent, dodáva sa aj s očným krémom. Ošetrenie trvá 1min. 1 oko.
Potom už len použite tonizačnú vodu, sérum a krém (čas 1 minúta). Tých 5 minút za to stojí.
👉1x za deň si do pohára s vodou nasypte prášok Beauty Focus Collagen, zamiešajte, vypite.
Záver
Nikde nemusíte chodiť, len si nájsť pár minút pre seba.
Zdá sa vám to jednoduché?
Ako ste spokojní vy, čo už tento recept poznáte?
Tip:Využite výhodnú ponuku.


VÝHODNÁ VIANOČNÁ PONUKA 

Pozrite si túto výhodnú vianočnú ponuku. Ak by ste chceli vyskúšať náš BF Collagen+ na mesiac a objednáte si ho cezomňa, dostanete k nemu našu obľúbenú bieliacu zubnú pastu len za 1 euro 🤩

V balení Collagenu+ je 30 ks vrecúšok (denne si jedno rozmiešate v pohári s vodou), to je cca 2 eurá na deň a plus ku krásnej pleti budete mať aj krásny úsmev 😁

Cena za oba produkty je pre vás 65 EUR 🎁

PS:

Viac o Beauty Focus Collagen+ sa dozviete tu:

https://www.baja.sk/l/omladenie-s-kolagenom/

Zubná pasta AP24 Whitening Fluoride Toothpaste rozjasňuje a bieli zuby, zatiaľ čo zabraňuje vytváraniu povlaku a zubnému kazu. Pomáha tiež odstrániť výrazné škvrny. Belšie zuby (bez chemického bielenia) a lesk s chuťou vanilky, mäty, vit. Ca E, osviežia a potešia.

ĎALŠIE VÝHODNÉ BALÍČKY

Výhodný nákup po Vianociach, Boxing Days, kde si môžete výhodné  kúpiť s 30% zľavou Galvanik na telo. Vyformujte si postavu a vyhlaďte si pokožku.

GALVANIK A JEHO VYUŽITIE

Používate všetky nadstavce, ktoré máte ku galvanickému prístroju? Viete, aké číslo si máte pri ošetrení na galvaniku nastaviť a aký gél použiť a čo všetko si môžete ošetriť?

Gély ageLOC Galvanic Spa Facial Gels k prístroju na boj proti starnutiu

MALÝ BIELY A MODRÝ FACE GÉL. Viete, že okrem známeho zapravenia malého bieleho čistiaceho gélu (voľba č.1) a následne modrého výživného (voľba č.2), ktorý spomaľuje starnutie a omladzuje pleť, s ageLoc výživnou formulou sú veľmi užitočné aj ďalšie?

TRUFACE LINE CORRECTOR, na vrásky

Zapravením tohoto krému do pokožky, palmitoylové oligopeptidy alebo malé proteíny pomôžu s vyhladením s výplňou vrások a omladením pleti. Pomáha zjemňovať vzhľad jemných vrások okolo úst, očí a v oblasti čela. Najúčinnejšie s voľbou č.3

ageLOC Body Shaping Gel, na pokožku a formovanie

Veľká modrá tuba napovedá, že ide o väčšiu ošetrovaciu plochu. S týmto gélom, (obsahuje extrakty z rastlín a omladzujúcu formulu ageLoc) a voľbou č 4. si môžete galvanizovať pokožku na tele, kontúrovať postavu, redukovať príznaky starnutia pokožky, od brady až po päty. Bradu, dekolt, paže, ruky, nohy, brucho, strie, chrbát, nohy, stehná, celulitídu, stehná, kĺby, kríže, päty, chodidlá. Možete si tak vyhladiť a spevniť pokožku, či rozbiť faldy na tele a trochu ho vyformovať. Prípadne si zadovážte veľký telový galvanik.

ageLOC Nutriol Intensive Scalp & Hair (Sérum na vlasy)

Zlepšite si kvalitu vlasov so sérom a voľbou č.5. Toto sérum poskytuje vlasovej pokožke a korienkom výživné rastlinné zložky zabezpečujúce bohatšie a krajšie, lesklejšie, pevnejšie vlasy. Nezmýva sa, posilňuje a spevňuje pokožku hlavy každý deň a pomáha riedkym, namáhaným a starnúcim vlasom vyzerať a pôsobiť silnejšie a zdravšie. Voľba č.5.

REKAPITULÁCIA

Teraz už viete, že galvanický prístroj s príslušným nádstavcom, gélom a nastavením polarizácie omladzuje, čistí, spevňuje, vyhladzuje našu pokožku a pôsobí aj terapeuticky.

S face gélikmi pleť najskôr v hĺbke vyčistí a potom zapraví ageLoc, ktorý uspí enzým arnox, ktorý spôsobuje starnutie. S korektorom zjemní vrásky. S vlasovým sérom vyčistí a spevní vlasové folikuly. Na tele Body shaping gél spevní pokožku, poradí si s celulitídou, jazvami, tukovými vankúšmi a podporí formovanie tela. Okrem toho pomáha kĺbom, krížom.

Verím, že teraz už viete, aký poklad máte doma. Ak nie, tak si ho zabezpečte. Pripravila som vám link s 25% zľavou, kde máte galavnik aj so všetkými gélmi. Vy si môžete objednávku upraviť podľa potreby.

https://nskn.co/TPEsjo

Cez tento link ma môžete kontaktovať : https://www.baja.sk/kontakt/

 AGELOC GALVANIK BODY TRIO 

Užasná akcia na konci roka.Len 27.12.2022 môžete mať tento prístroj v 30% zľave, ak ho chcete ako vianočný darček, ozvite sa, poradím vám.

Druhý galvanický prístroj, má pre svoje Trio, pribalené 2 potrebné gély. Jeden na galvanizaciu a druhý po nej. Tým, že má veľkú galvanickú plochu, iné galvanické prúdenie (ako tvárový galvanik), je určený na ošetrovanie pokožky tela, pomáha pri jej stimulácii, čistení, osviežovaní pokožky, pomáha redukovať viditeľné známky starnutia a galvanický prúd je vhodný aj na terapeutické kúry. 

OMLADENIE

 Jeho veľká ošetrovacia galvanická plocha a gél ageLOC Body Shaping (v modernej tube, s rastlinnými výťažkami) sa zameriavajú na základné zdroje starnutia pokožky, ovisov (na rukách, bruchu, aj nohách), celulitídy, tukových vankúšov, aby sa zachoval mladistvý vzhľad a redukovali sa vymenované neduhy na pokožke.

FORMOVANIE

 Používaním galvaniku a gélu sa formuje postava,vyrovnáva vzhľad nerovných partií, (aj tým, že sa zmenšujú tukové vankúše). 

TERAPEUTICKÝ EFEKT Galvanický prúd pôsobí aj terapeuticky na kĺby, kríže, lymfu, svalovicu a podobne.Tento väčší galvanik soptimalizovaným pulzujúcim galvanickým prúdom je 2. stupeň vysokoterapeutického prístroja a je najmä na domáce použitie - preto funguje len na jedno tlačítko. Zlepšuje stav bolavého chrbta, svalovice, kŕčovych žíl, rozprúdzuje lymfatický systém, pomáha pri niektorých druhoch výrastkov, zjemňuje pokožku na dlaniach a pätách.

 CYKLY OŠETROVANIA

Ošetrenie sa robí 2-3x do týždňa s gélom Body Shaping. Denne sa na pokožku môže aplikovať hydratačné mlieko v bielej tube ageLOC Dermatic Effects, (spevňujúce výživné hydratačné mlieko), ktoré pokožku spevňuje, pomáha zlepšovať bunkovú obnovu, ktorá je potrebná na to, aby pokožka mohla znovu získať svoju prirodzenú žiarivú textúru, bola vyhladenejšia, hydratovanejšia, pevnejšia a hladšia.

GALVANIZACIA INEJ OSOBY

Ak budete toto ošetrenie robiť inej osobe, musíte sa dotýkať jej pokožky, nie oblečenia.

MANIPULÁCIA S PRÍSTROJOM

1. Skontrolujte funkčnosť batérií v prístroji

2. Pred a po ošetrení vždy vyčistite galvanický prístroj. Nedávajte ho pod vodu. 

3. Prístroj spustíte stlačením jediného gombíka, ktorý je na prístroji, čím sa displej rozsvieti.

4. Navlhčite si prsty a chyťte prístroj. Keď sa dotknete pokožky, na ktorej je už natretý gél Body Shaping, môžete pristúpiť k ošetrovaniu pokožky.Ak vám gél rýchlo zaschýna, použite sprej NaPCA s kyselinou hyaluronovou. Pri galvanizácii majte navlhčené prsty a držte galvanik pevne, po oboch kovových bokoch.Počas galvanizácie prístroj vydáva pípaci signál a displej svieti. Ak nie, skontrolujte si batérie v prístroji.

5. Po galvanizácii s modrým gélom Body Shaping si pokožku umyte a natrite hydratačným mliekom Dermatic Efekt z bielej tuby.Pozrite si zopár výsledkov.Veľmi zaujímavý darček, ak ešte stále niečo hľadáte.

Ak potrebujete poradiť, ozvite sa. 
 

BALÍČEK PRE ZDRAVIE 

💥Najvhodnejší,💚najzdravší a 👌najlepší 🎄🎁darček pre každého, kto sa stará o svoje zdravie, je LifePak, balíček života.

Podporuje 9 dôležitých funkcii v tele a pomáha nášmu metabolizmu pri všetkých funkciach v našom tele, od trávenia, cez enzýmy, hormóny. detox, dodaním prírodných vitamínov. Posilňuje a robí elastické naše žily, cievy, nervy, tkanivá, kvalitu pokožky, dodáva energiu, podporuje pevnosť kostí, zraku, činnosť štítnej žľazy, srdiečka, pľúc, imunitu a chráni telo pred voľnymi radikálmi zo znečisteného prostredia, z chemických náhrad toxínov z jedla, a zo stresu.

Kvôli dostatočnému účinku prírodných 🌱🌲🌴🌵🍀🌾🌻🍑🥔🍆🥑🥥 mikroživín z Life pak®, kde sú vitamíny D,E,A,K, ktoré sú rozpustné len☝️ v živočíšnych tukoch. 

sa konzumuje spolu s 3-Omega mastnou kyselinou, ktorá tak ako LifePak je plná prírodných zložiek.

Využite výhodnú ponuku na BALÍČEK ŽIVOTA a ušetríte dostatok peňazí a hlavne pomôžete zdraviu kvalitnou mikrovýživou.

✍️📲Volajte, píšte.

🎁Na balíček sa sťahuje aj garancia vrátenia peňazí🤓


O výhodnom programe v súvislosti s LifePak si pozrite tu. https://www.baja.sk/l/meranie-scs/

 

LUMISPA NA PLEŤ A OČNÉ  OKOLIE. 

LumiSpa pleť vyčistí, vymasírujete, podporí tvorbu nášho kolagénu. Aktivačné čistiace gély si zložkou ageLoc sú k nemu určené podľa typu pleti a celé ošetrenie, - čistenie, masáž, treba len 2 minúty). 
Stačí vymeniť nadstavec a môžete sa venovať len očnemu okoliu. 🤓Všimnite si moje pravé oko. Bolo ošetrené očným nadstavcom LumiSpa s Krémom IdealEyes. 
To len, aby ste videli, ako masáž a zapravenie očného LumiSpa IdealEyes krému funguje, čo urobí s okom  za 1 minútu. Vačky, tmavé kruhy vrásky, padnuté viečko, už nemusia byť problémom. Pravidelným ošetrovaní, sa oko krásne otvorí a zväčší. Pod okom sa tiež vyhladí a rozžiarí pokožka. 


🎁Toto su dlhodobé darčeky, ktoré vám môžu urobiť  radosť  aj o 5-10-30 rokov. Dokonca aj vašim blízkym.

Ozvite sa, rada vám poradím. 

Ak si chcete sami objednať, prikladám link na VIP registráciu. Len si vyplňte údaje pre kuriéra a vaše prihlasovacie údaje. 

https://nskn.co/nruGds

Ak sa rozhodnete neskôr, 🤩vieme to nahradiť darčekovými poukážkami.

📲✍️