Ako sa dáva dolu porcelánová maska?

14.06.2022

Pokiaľ ide o masku na karneval, nie je problém, len sa zloží. Ale čo keď ide o porcelánovú masku, ktorá po natretí stuhne na tvári a nedá sa len tak rozbiť? 

Pleťová porcelánová maska? Už toto spojenie slov je zaujímavé a tak isto aj spojenie pudrového prášku a aktivátora. Spojením, teda dobrým vymiešaním prášku a tekutiny sa vytvorí tekutá hmota a tá sa nanesie na pleť. Práve po natretí na tvár sa odporúča ľahnúť si, lebo keď maska začne schnúť, tak ako škrob, začnú sa do pleti absorbovať zložky, ktoré ju vyživia, vyhladia, dočasne spevnia, vypnú, rozžiaria a odstránia vzhľad hlbokých línií a vrások. 12 hodinový účinok vypnutia vždy poteší. 

Túto masku používajú ženy, ktoré nemôžu používať galvanický prístroj zo zdravotných dôvodov (kov v tele, tehotenstvo), ale aj tie ženy ktoré sú lenivé vytiahnuť galvanik, unavené (aspoň si na polhodinu oddýchnu), ale aj z času na čas aj ja, keď chcem hebkejšiu pleť, v lete pekný dekolt a paže.Jej odstránenie z pleti je jednoduché. Po 30 minútovom relaxe sa maska odstráni umývaním. Aj keď by vás možno lákalo olupovanie, nikdy to nerobte. Poškodili by ste si pokožku a trvalo by to dlho, kým by ste ju celú dali dolu a omnoho dlhšie, kým by sa zregenerovala pokožka.

Ak máte záujem o Face Lift Powder and Activator objednajte si ich tu, s 25% zľavou. 

https://nskn.co/fIU3hL

Ak chcete ešte ďalšie informácie, tak čítajte ďalej.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

Liftingový púder, prášok obsahuje
• Akácia - z afrického stromu akácie; napína pokožku, aby jej dodala pevnejší vzhľad
• Kukuričný škrob - absorbuje prebytočný maz
• Aloe vera - uznávané kvôli svojim hydratačným vlastnostiam
Liftingový aktivátor
• Hydrolyzovaný pšeničný proteín - posilňujúci
• Aloe Vera - uznávané kvôli jeho hydratačným vlastnostiam

POUŽITIE

Používajte dvakrát až trikrát týždenne.Nechá sa pôsobiť 30 minút, kým zmes nevyschne (budete cítiť, ako sa pleť vypína).