AKO STARAŤ O MLADÚ PLEŤ

13.05.2021

Veľa ľudí si myslí, že pokiaľ je pleť mladá nie je potrebné sa o ňu až tak starať. Sú dievčatá, ktoré si pleť umyjú ráno vodou, večer odlíčia make-up a použijú krém, o ktorom ani nevedia čo obsahuje, prípadne aké má účinky na pleť, ale používa aj ho kamarátka. Pleť je ráno rovnaká ako každý deň a nedokonalosti sa zakryjú make-upom. Pozor, takto to nezostane natrvalo!

Väčšinou začneme problémy riešiť až keď sa objavia.

Rovnako je to aj s pleťou. Pokiaľ je pleť stále mladá a krásna, nie je čo riešiť. Akonáhle sa však objavia prvé vrásky, niektorí zájdu do kozmetického salónu a očakávajú, že sa problém okamžite vyrieši. Toto nie je ideálne riešenie. Je lepšie starať sa o pleť intenzívne už od mladosti.

Ako sa teda správne starať o mladú pleť? Základom dobrej starostlivosti je:

1) Krok

ČISTENIE PLETI

Každé ráno aj večer. Odporúčame kombináciu čistiaceho mlieka, gélu a tonizačnej vody. Malé množstvo mlieka nanesiete na prsty a jemne vmasírujete do pleti, ktorú následne opláchnete vlažnou vodou. Potom si pleť umyte spolu s čistiacim gélom a tento čistiaci krok uzatvorte tonizaciou. Môžete použiť tonizačnú vodu podľa typu pleti.

Ak používate make up, najskôr si odlíčte mascaru, rúž a make up krém, dvojfázovým odličovačom, ktorý je k pleti a očiam šetrný.

Až potom pristúpte ku kroku 1.

2) KROK

PO DÔKLADNOM OČISTENÍ JE PLEŤ PRIPRAVENÁ NA NANESENIE SÉRA A KRÉMU

Pred aplikáciou krému je dobré aplikovať sérum, ktoré pleti dodá potrebné živiny.

V rade Nutricentials je kozmetika vhodná na všetky typy pleti.

3) KROK

STAROSTLOVOSŤ O OČNÉ OKOLIE

Nezabudnite aj na krém na očné okolie, kde je pleť tenšia, a preto vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Odporúčame očný krém s rady Nutricentials/TruFace alebo použiť IdeálEyes krém spolu s LumiSpa, ktoré zaženie vaše obavy po večernom žúre, dlhom sedení pri učení, skrátka pomôže zredukovať tmavé kruhy a vačky pod očami.

ZÁKLADNÝ BALÍČEK

Pripravila som vám balíček, kde máte úplný základ, objednávka je s 25% zľavou.

Stačí kliknúť a doplniť údaje pre kuriéra https://nskn.co/IDn0Vh

A L E B O

Ak už ne/máte doma LUMISPA, tak na vaše čistenie stačí čistiaci gél a tonizačná voda. Samozrejme aj odličovač make-up.

Pleť vyčistite rýchlo a dokonca dostane aj kvalitnú masáž a ageLoc zložky, ktoré podporia dlhú mladosť pleti. Dokonca sa postarajú aj o vaše očné okolie. Na požiadanie vám prirpavím balíček podľa vašich požiadaviek.

Ak by ste mali záujem o balíček s Lumispa a základnou kozmetikou na pleť, tak kliknite sem, objednávku si môžete upraviť https://nskn.co/ifWAt5

Starajte sa o svoju pleť už od začiatku a venujte jej maximálnu možnú starostlivosť. Ona sa vám odmení mladistvým vzhľadom v každom veku.

Ako začať s Nu Skin kozmetikou?

Keď začínate s Nu Skin kozmetikou a viete, že obsahuje extrakty z rastlín, možno to vo vás vyvoláva obavu z alergie. Nakoľko je Nu Skin kozmetika hypoalergénna, zložky v nej sú čisté, bez toxínov, nemal by byť problém s jej používaním. Pre pokoj a istotu, vyžiadajte si urobiť test na pokožke, prípadne požiadajte vzorku.

Tým, že je vhodná pre všetky typy pleti, môže ju používať celá rodina.

https://www.baja.sk/kontakt/