BALÍČEK RADOSTI

08.03.2022

Všetko najlepšie, milé ženy!!! 

Aj vy súhlasíte s tým, že krása ženy ide zvnútra a tú vonkajšiu môže dotvoriť aj jemný makeup? Link s 25% zľavou s obľúbenou make up ponukou je tu pre vás pripravený. Stačí si len kliknúť a vybrať to, čo vás poteší. https://nskn.co/czS10x

Milujem balíčky. Obzvlášť tie, v ktorých mi chodia  veľmi užitočné veci. Volám ich elixír života. Starajú sa o moje zdravie zvnútra, podporujú metabolizmus a dopĺňajú mi to, čo sa v dnešnej strave nenachádza, pretože to, čo kedysi bola zdravá zelenina a ovocie, už dnes neplatí. Telo potrebuje potrebné množstvo a komplex vitamínov a minerálov. Podporiť kosti, srdce, gastrointestinálny trakt, kognitívne funkcie, dať energiu a elán do života, ale aj kvalitu kože.

Hovorí sa, že chodíme s kožou na trh a koža je najväčší orgán, ktorý chráni naše telo, žily, cievy, šľachy, svaly, všteko drží pokope. Tak sa treba aj o ňu postarť.

Chcete vedieť, aké elixíry mám v balíčku? Je to komplexná výživa pre zdravie z rastlinných výťažkov. LifePak, Marine Omega a pre podporu pamäte BioGinkgo; telové mlieko, ktoré vonia prírodné, je s vitamínom E, aloe vera a morských rias. Bieliaca zubná pasta bez peroxidov. Krém na pleť s vitamínom E a množstvom botanických výťažkov. (Obsahuje rozchodnicu ružovú, maralí koreň, hubu chaga, ružu z Jericha a sibírsky ženšen, olej z pistáciových jadierok a bambucké maslo). 

Sú tu aj gély k mojim najlepším trom pomocníkom, ktoré mi uľahčujú dennú starostlivosť o pleť. Tak mám tu gél k LumiSpa na čistenie pleti, (ten mi vydrží mesiac, čistenie robím ráno a večer 2 minúty a pleť je nielen čistá, ale aj vymasírovaná a tak sa tvorí kolagén a dochádza k omladeniu pleti, okrem výťažkov z rias a rastlín je tam aj zložka ageLoc, ktorá sa je dôležitým elixírom.

Géliky ku galvaniku s výťažkom zo zeleného čaju a rias, ktorý používam 2 x do týždňa, nechodím ku kozmetičke, ale tých 10 minút si pre seba nájdem, kedy si hlbšie vyčistím pleť a zapravím výživu, ageLoc a spomalím chrlenie buniek, späsobujúce starnutie. A je tu aj moje najoblúbenejšie sérum ageloc Boost. No veď to čo sa v ňom nachádza je úžasné, tak si pozrite, výťažok z morského narcisu, z kaviárovej limetky, jablka, šošovice, vodného melóna, dve formy kyseliny hyalurónovej a zmes ageLOC

Je toho veľa, ale myslím si, že si to zaslúžim a niektoré veci používa aj manžel. A viete čo, objednala som až 10 veci, aj výživnú kašu Vitameal, ktorá išla k africkým deťom. Mám rada tieto balíčky a teším sa z toho, že 3 veci z toho mám zadarmo, lebo si to objednávam cez výhodný VIP program. Ak ho poznáte, tak viete, prečo takéto balíčky potešia.

Ak vás zaujalo niečo z tohoto a chcete si to aj vy objednať, pripravila som vám už košík s tovarom, aj zľavami. Čo nechcete, to z neho odstráňte a verím, že aj vám to urobí radosť, keď sa budete cítiť dobre a aj  tak vyzerať https://nskn.co/oq7wQf

Ak chcete poslať kašu Vitameal, kliknite sem: https://nskn.co/p37x6n

Ak máte záujem aj o iné balíčky, pozrite sa sem na výhodné Boost balíčky: 

https://www.baja.sk/l/vyhodne-boost-balicky/

Ak potrebujete poradiť, ozvite sa https://www.baja.sk/kontakt/