BLACK FRIDAY 2022

16.11.2022

Pozrite si slideshow a prečítajte pár zaujímavosti. 

Tak už je to tu a všetci sa tešíme na bleskový výpredaj, Black Friday. Tento rok rozžiari svet ELEKTRIZUJÚCOU ponukou - 40%, už v stredu!

KTORÚ?

23. novembra 2022 12:00 a potrvá  25. novembra 2022 23:59, teda do vypredania, čo môže byť aj hneď. 

ČO JE V PONUKE? Pozrite si fotografie v slideshow, čitajte a dolu vás čaká prekvapenie. Ceny pre mojich klientov a čitateľov tejto webky sú VIP, VOC Black Friday.

 

180° Face Wash

Čistiaci gél s vitamínom C, VOC cena: € 43,20, Black Friday €25,92

Očistite si pleť od viditeľných príznakov starnutia a omlaďte sa. Pri každodennom čistení pleti jej poskytuje intenzívne anti-agingové prínosy. Zloženie s obsahom vitamínu C pôsobí na starecké škvrny a stratu farebnej jednotnosti pleti, súčasne podporuje jej pevnosť a redukuje výskyt vrások. Pleť zostane svieža a mladistvá. (Raz za čas je vhodný na rýchle vybielenie zubov, ale aj posilnenie farbených vlasov.)

Nutricentials Here You Glow

Exfoliačné tonikum, VOC cena: € 21,60, Black Friday €12,96

Pomáha zjemňovať vzhľad škvŕn, robí pleť jasnejšiu, žiarivejšiu a čistejšiu. Odstraňuje nečistoty a mastnotu, zmenšuje a uzatvára póry, pripravuje pleť na sérum alebo krém, (nezanecháva na pleti ani usadeniny z vody).

TOPKA: Systém ageLOC Boost

 Prístroj a sérum, VOC cena: € 266,40, Black Friday €159,84

Váš neprekonateľný systém na rozjasnenie pleti, vypnutie, osvieženie, omladenie pleti hneď.

Nutricentials Dew All Day Cream

 VOC cena: € 38,40, Black Friday €23,04

Krém ktorý upokojí, zjemní a vyhladí vašu pleť, vhodný pre všetky typy pleti. Obsahuje výťažky rastlín rastúcich v extrémnych podmienkach, tým pomáha pokožke priťahovať a zachytávať vodu, aby si udržala potrebnú hydratáciu, vyhladzuje, vyživuje, ošetruje a robí vašu pleť sviežejšou.

EXLUSIVE ageLOC Tru Face Essence Ultra 

Vaše riešenie na dosiahnutie pevnejšie vyzerajúcej pleti, VOC cena: € 186, Black Friday €111,60

Malé olejové kapsule sa vtierajú do pokožky a zameriavajú sa na zdroje viditeľných známok starnutia pleti tak, aby sa zachoval jej mladistvý vzhľad a redukovali sa známky starnutia. Spevňujú pleť a podporujú jej elasticitu. (Doporučujem pred aplikáciou používať toner Tru Face Priming Solution. Vytvorí potrebný podklad pred aplikáciou kapsúl.)

TR90 Complex F

Výživový doplnok s rastlinnými výťažkami, pre transformáciu organizmu a odbúravanie tukov, VOC cena: € 127,20, Black Friday €76,32

Zmes výťažkov z citrusov, cibule, hrozna, kajenského korenia, červených pomarančov a zeleného čaju vo forme praktických kapsúl.

TR90 Complex C

Výživový doplnok s rastlinnými výťažkami, pre lepší výkon počas dňa, VOC cena: € 127,20, Black Friday €76,32

Praktické kapsule obsahujúce prášok z plodu čerešne višňovej (Prunus cerasus), kakao a granátové jablko. Obidva komplexy sú súčasťou programu TR90 Wellbeing Programme (odbúranie tukov v tele a s tým sprievodných následkov a podpora tvorby svalovej hmoty). Môžete ho užívať aj samostatne. Čítajte ďalej a nájdete niečo, čo vás možno poteší v súvislosti s týmto programom. 

Všimli ste  si, ako sa pekne dopĺňajú produkty, od čistenia pleti cez tonizáciu, aplikáciu séra, kapsúl, krému a výživu na odbúranie tuku a vyhladenia pokožky na celom tele? 

PREKVAPENIE

Viete, že keď kliknete sem, https://www.baja.sk/l/balicky-pre-radost/, čaká vás prekvapenie? Balíčky so zaujímavými darčekmi.

Ak chcete  viac informácií alebo pomôcť s objednávkou, zanechajte odkaz https://www.baja.sk/kontakt/

Celé pekne predstavenie týchto produktov nájdete aj v našom veselom videu, pozrite si ho tu:

https://studio.youtube.com/video/83OvQQuhvYM/edit

Ak chcete  viac informácií alebo pomôcť s objednávkou, zanechajte odkaz https://www.baja.sk/kontakt/