DOVOLENKOVÁ MINI KOZMETIKA

29.03.2023
Každé balenie je trochu otrava. Občas možno aj vy máte problém pobaliť sa, najmä keď na dovolenku letíte.
Oblečenie zvyčajne vyberáte vhodné na kombinovanie a kozmetiku tú najnutnejšiu, ak máte radi pri sebe značku, ktorú si v danej destinácií nedokúpite. Milujem minimalizmus, obdivujem ľudí, ktorí ho dokážu praktizovať a učim sa to aj ja. Doslova učím.

Pred časom som uvítala, keď moja obľúbená kozmetika priniesla na trh promo ponuku minibalenia jednej bioadaptívnej kolekcie, kde boli všetko potrebné pre starostlivosť o pleť, od čistiaceho gélu, cez tonizačnú vodu, séra, masky, pílingu, krému na pleť a na očné okolie. Odvtedy sa snažím pri cestovaní nosiť niečo z tých miniatúr so sebou.

Práve som na Cypre, sme tu taká super partia a sme u našich dobrých priateľov. Každý máme svoju kúpeľnu a v nej svoju kozmetiku. V tej mojej je zopár vecí, ktoré som skutočne poňala minimalisticky a skutočne som sa trarafila. Konečne. Už dávno som obsah týchto mini balení minula, ale dopĺňam si do nich veci, ktoré mám obľúbené. Tak okrem minibalenia čistiaceho gélu tu mám tonizačnú vodu, denný krém, krém na vrásky, galvanický prístroj (s ním si zapravujem do pokožky krém na vrásky, urobím si tu aj ošetrenie pleti s face gélmi a používam ho aj na moje neposlušné platničky). Pred slnečným žiarením používam krém s prírodným zložením s faktorom 35. Vždy si so sebou nosim aj gél v kombinácii Aloe vera a kyseliny hyaluronovej, natieram sa s ním po sprche, nech je pokožka hladká a hebká.

Nepodceňujte starostlivosť o pokožku, keď ste na dovolenke, ona potrebuje neustálu ochranu. To, že dovolenkujete vy, neznamená, že pokožka tiež.. Ak chcete kvalitnú a účinnú kozmetiku, tak si kliknite sem a vyberte si z pripraveného košíka to, čo už ocenilo viacej ľudí, ktorí hľadali to najlepšie pre seba.

Link: https://nskn.co/FM5jGt

Pre viac informácií si pozrite rubriku PRO-AGING