Dve minúty pre pleť

05.06.2021

Keď som sa dozvedela informáciu o novom prístroji, ktorý môžeme nosiť v kabelke a podľa potreby si rýchle za dve minúty upraviť pleť, aby bola hebká, hladká, pružnejšia, pevnejšia rozžiarenejšia, potešilo ma to. 

Mám už svoje roky a vďaka Nu Skin produktom, ktoré už roky používam, to vraj na 60-ku nevyzerá. Preto ma ageLoc Boost zaujal a nevedela som sa ho už dočkať. 

Teraz už pár dni testujem túto novinku a musím sa priznať, že ma dostala a denne sa teším na jej príjemné hladenie po tvári. Pleť sa na niektorých miestach vyplnila, je viacej pružná a celý deň vyzerám sviežo. 

Úplne nové zariadenie od najlepšej svetovej značky v oblasti systémov kozmetických prístrojov môže takto zahnať chmáry mnohých žien, ktoré chcú vyzerať dobre, nechcú podstupovať chirurgické zákroky a potrebujú rýchly zásah s viditeľným výsledkom.


Prístroj ageLOC Boost pracuje na princípe dvojfázového striedavého mikroprúdu. 

Pôsobí terapeuticky a zapravuje do pokožky Serum, ktoré aktivuje pleť tak, aby sa dosiahol jej mladistvý vzhľad. 

Čo sa nachádza v produkte Activating Serum?


Rozjasňujúca zmes (výťažok z morského narcisu (CEA), vitamín C a niacinamid) poskytuje rozjasňujúce účinky pre živšiu a rozžiarenú pleť.

Zmes na podporu plnosti (výťažok z jablka, výťažok zo šošovice, výťažok z vodného melóna a dve formy kyseliny hyalurónovej) hydratuje a zjemňuje a súčasne pleti dáva plnší vzhľad.

Výťažok z kaviárovej limetky povzbudzuje exfoliáciu a podporuje bunkovú obnovu pleti na dosiahnutie viditeľne hladšej, žiarivejšej, jasnejšej a mladistvej pleti.

 Zmes ageLOC sa zameriava na zdroje viditeľných známok starnutia pleti tak, aby sa zachoval jej mladistvý a žiarivý vzhľad.


Máte záujem aj vy o testovanie alebo si to chcete len so zvedavosti vyskúšať, ozvite sa: https://www.baja.sk/kontakt/