EPOCH BAOBAB BODY BUTTER

05.08.2023

  EPOCH, to je tradícia starých receptov z rastlín pri starostlivosti o pokožku, spojená s modernými inováciami. Sústreďuje sa na využitie prírodných zložiek z rôznych častí sveta, ktoré sú známe svojimi blahodarný mi účinkami na pokožku. Produkty tejto značky prinášajú oživenie a zdravý vzhľad pokožky, pričom zdôrazňujú spojenie medzi prírodnou múdrosťou a vedeckými objavmi.

Jedným z výnimočných produktov z radu NUSKIN EPOCH je

EPOCH BAOBAB BODY BUTTER

.Tento telový krém je bohatý na hydratačné zložky a obsahuje extrakt z baobabového stromu, ktorý je známymi svojimi výživnými a regeneračnými vlastnosťami. Baobabový strom je symbolom trvácnosti a vitality v afrických kultúrach a jeho účinky sa odrážajú aj v tomto produkte.

EPOCH BAOBAB BODY BUTTER je to najlepšie pre zamatovo hebkú, hladkú, zdravú pokožku Jeho krémová textúra sa rýchlo vstrebáva a zanecháva pokožku jemnú a hebkú s hlbokou hydratáciou a ochranou. Tento produkt bol vytvorený v rovnováhe s prírodou a v spolupráci s etnobotanikmi. Obsahuje prospešné antioxidanty, a to výťažok z dužiny plodu baobabu, bambucké maslo, glycerín a hydrogenovaný kokosový olej a aj z makadamového orecha. Pomáhajú zvyšovať odolnosť pokožky v priebehu čas, pri obnove a ochrane pleti pred vplyvmi prostredia. 

 BENEFITY 

Pri používaní EPOCH BAOBAB BODY BUTTER si môžete užívať nielen prínosov pre pokožku, ale aj pocity pohody a relaxácie. Jeho príjemná vôňa a hladivá (jemná) konzistencia spravia z každej aplikácie príjemný rituál starostlivosti o telo. Nezabudnite však, že v prípade citlivej pokožky je vždy dobré vykonať test na malom mieste pred rozsiahlym použitím.

MOJE SKÚSENOSTI
Krém poznám a používam na celé telo už od roku 2008.
VÝSLEDKY PO POUŽÍVANÍ Mám po ňom veľmi hebkú, hladkú a voňavú pokožku. Moje klientky, - tehotné mamičky si s ním natierajú bruško, milujú ho hlavne muži a deti. Mne pomáha aj pri malých kuchynských popáleninách alebo od spálenia na slniečku. Je vhodný aj na suché miesta na tele, dokonca mi občas oživil aj končeky suchých vlasov.
Objednať si ho môžete tu

https://nskn.co/qANSgv