FEBRUÁROVÉ ZĽAVY

25.02.2023

Aj vo februári sa nám tu objavilo zopár zliav. Pozberala som ich na jedno miesto, preto sú také rôznorodé. Tak si ich popozerajte, objednajte alebo sa ozvite sa. Niektoré zľavy platia do vypredania zásob a môžete si ich aj sami objednať cez e-shop   https://nskn.co/VXcqsz

Zľavy 3O%-50%

V tejto špecialnej ponuke nájdete kozmetiku, aj výživu. Pre viac info  a prehľad prikladám link: https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/products/nu-skin-offers/nu-skin-special-offers.html

TOP PRODUKT 

Nu Skin 180° Face Wash, silný anti-agingový systém s vitamínom C.

Využite túto možnosť a zaobstarajte si tento gél. Okrem toho, že čistí a vyživuje pleť, využívame ho raz do týždňa na vybielenie zubov, pigmentových škvŕn na rukách, na výživu farbených a mdlých vlasov. Nu Skin 180° Face Wash obsahuje 10 % aktívneho voľného vitamínu C a pri každodennom čistení pleti jej poskytuje intenzívne anti-agingové prínosy. Účinné zloženie s obsahom vitamínu C zacieľuje na starecké škvrny a stratu farebnej jednotnosti pleti, súčasne podporuje jej pevnosť a redukuje výskyt vrások. Viac si pozrite s slideshow.

BEAUTY FOUS COLLAGEN 

Podporiť tvorbu kolagénu sebe, aj partnerovi možete týmito balíčkami.

 ZÁKLAD PRE PLEŤ

 Stačí málo a vy môžete objaviť veľa účinného pre seba, v tomto výhodnom víkendovom balíčku. Ušetríte 70€ a omladíte svoju pleť. Základom je ageLOC Gentle Cleanser & Toner, pena na čistenie s tonerom a omladzovacou zložkou ageLOC. Krém na vyhladenie, osvieženie s výživou pleti, vhodný pre všetky typy pleti. Beauty Focus Collagen + pre výživu buniek a podporu obnovy kolagénu a na ochranu kolagénu pred rozpadom.

Kontaktuj mahttps://www.baja.sk/kontakt/

Galvanický prístroj a gély 

 To, čo vie urobiť prírodná formula ageLoc, zatiaľ nevie urobiť nič iné;  v zdroji uspať enzým spôsobujúci starnutie pokožky na 72 hodín, vyhladiť a revitalizovať pleť. Na  zapravenie však potrebuje  jemný galvanický prúd. Keď sa vyčistia póry, zapraví sa výživa a ageLoc zložka. Tým sa pokožka sa uvoľní, vypne,  zrelaxuje, spevnie. Malé zmeny vidieť hneď. Postupným galvanizovaním 2 x do týžňa pokožka začne vyzerať lepšie a  mladšie.  (Balenie obsahuje aj nadstavce na vlasovú pokožku, pokožku tela a vrásky v problémových oblastiach.)

Výhodná ponuka pre gély na pleť a bieliaca zubná pastu. Rozžiarte svoj pleť a ukážte krásny úsmev. 

ENERGETICKÝ BALÍČEK 

Miesto kávy, čaj s guaranou, (prírodným zdrojom kofeínu), ktorý na prírodnej báze dodá potrebnú energiu. Miesto lacného krému, ktorý upcháva póry, zdravý, výživný pre krém s rastlinnými výťažkami, pre všetky typy pleti a k tomu rúž, ktorý vás celú rozžiarí. 

Pre  výhodnú VIP ponuku prikladám link, kde si môžete hneď urobiť výhodnú objednávku cez e-shop https://nskn.co/VXcqsz

Alebo si ho objednajte tu:

ageLoc LumiSpa + gel+ hlavica : https://nskn.co/6Q5L9Y

ageLoc LumiSpa iO + gel + hlavica :https://nskn.co/gN6ZEA

Aktivačný gél k LumiSpa na citlivú pleť: https://nskn.co/nBvI7D


ageLOC BOOST

pre zapravenie kyseliny hyaluronovej a ďalších prírodných zložiek na rozžiarenie, pružnosť pleti, hydratáciu a bunkovú obnovu a viditeľne žiarivejšiu, plnšiu, pružnejšiu pleť. Zlepšuje sa aj vzhľad tmavých škvŕn.

Objednáte tu: https://nskn.co/GqgFgg

Konzultácia VERA (Ty a telefón)

Ak ste nenašli to, čo hľadáte, kliknite na tento link a doprajte si 5 minútovú konzultáciu so svojím telefónom, kde zistíte, čo vaša pleť potrebuje https://nskn.co/4Crm4d

Pre viac info si pozrite články tu: https://www.baja.sk/krasa/