GOLDEN DAYS- JÚL 2024

05.07.2024

Letný čas prináša výhodné letné ponuky.

Znovu prišiel ten očakávaný čas! Naše prvé predajné podujatie roka je späť a my sme pripravení do toho skočiť v zlatom šate!

Toto je zlatá príležitosť pre všetkých – súčasných aj nových zákazníkov alebo aj pre podnikavých ľudí. Spoznajte naše anti-aging produkty s prírodnými zložkami, zažite a na vlastnej koži pocíťte ich sľubované účinky – zdravá a pevná pokožka, omladenie a zvýšená vitalita vďaka čistému zelenému čaju Tegreen. Pridajte sa k nám, zdieľaním vašich zážitkov. Sme tu, aby sme vám pomohli využiť túto príležitosť naplno! Nielen vy, ale aj vaše kamarátky si zaslúžia účinné prípravky s prírodnými extraktmi.

Tento rok dominuje zlatá farba.  Tak ZAŽIARTE S GOLDEN DAYS!

Pozrite si fotogalériu, vyberte si a ozvite sa https://www.baja.sk/kontakt/


Chceli by ste balíček, v ktorom nájdte všetko pre pleť, od čistenia, cez tonizáciu, výživu a hydratáciu? Práve taký sa nachádza v tejto výhodnej  LETNEJ PONUKE, nielen že nájdte  skvelé prípravky.  Základný balíček je v ponuke len za  98,00€. Ešte aj ušetríte 63€. Prípravky v ňom má veľký vplyv pre kvalitu a omladenie pleti. Obsahuje: čistiací gél, tonizačnú vodu, denný krém s SPF 30, nočnú hydratačnú  masku.

Ceny si pozrite tu!