GOLDEN DAYS - 13.JÚL

07.07.2022

Osviežte sa letným výpredajom produktov, na ktorý už mnohí netrpezlivo čakáte. V ponuke sú produkty od hlavy po päty, s cielom na vaše osvieženie a omladenie. Rozdelený bude na 2-krát. Jeden výpredaj bude v teraz od 12. júla od 10:00 hod. a bude trvať do 13.júla do 23.00 a druhý v auguste. Čo môžete očakávať? Pozrite si ponuku a ceny. KLIKNITE na fotku a pozrite si viac informácii v priloženej SLIDESHOW.

Nakoľko viem, aký záujem je o produkty v letnom výpredaji, robievam preto hromadnú objednávku, pretože tieto akcie sú o rýchlosti pri objednávaní a niektoré produkty sú vypredané do 10 minút. Ozvite sa mi čo najskôr, najneskôr do pondelka do 20 hod.

TIPY, RADY, SKÚSENOSTI

KVALITNÁ VÝŽIVA JE ZÁKLAD

V ponuke GOLDEN DAYS, dnes 13.7.2022 sú tieto skvelé produkty

1. FORMULA EYE na podporu zraku, (čierne bodky, unavené oči z hľadenia do obrazoviek tj. škodlivého modrého svetla, starnúceho oka, tzn. už od 25 rokov). Vylepšuje videnie za podpory prírodných zložiek, selénu, medi, zinku a ďalších prvkov.

2. ZELENÝ ČAJ v tobolkách TEGREEN, plný zdravých a užitočných antioxidantov pre naše zdravie, si môžete zobrať v malom alebo veľkom balení. Dodáva energiu, neobsahuje škodlivý kofeíne, teda teín, a podporuje zdravie- pomáha odstraňovať poškodené bunky, nefunkčné, upravuje termoreguláciu (spaľovanie bieleho tuku) a má i antibakteriálne a protiplesňové účinky Prvý štart pre zdravie je v tobolkách tegreen, 1 tobolka = 7 šálkam zelenú čaju, avšak ten tein v čaji by dal v takom množstve telu riadne zabrať.

3. RENU HAIR MASK, vlasová maska

Mám husté vlasy a nikdy som nemala taký lesk, ako keď som bola po úprave vlasov u kaderníčky. To som vyskúšala domáce aj kupované vlasové masky, zábaly.

Keď som začala používať masku na vlasy ReNu Hair Mask, konečne to prišlo. Lesk na vlasoch!!!!!

Dokonca tie ženy, ktoré majú kučeravé vlasy si ju vtierali do vlasov častejšie, pretože ich kučery boli potom pekné, pravidelne a lesklé.

Ak chcete aj vy mať vlasy hladké, lesklé a poddajné, tak už viete, čo by pomohlo.

4. EPOCH GLACIAL MARINE MUD, bahenná maska

Dotknite sa prírody a doprajte svojej pokožke pocit sviežosti a obnovy vždy, keď si nanesiete bahennú masku Epoch Glacial Marine Mud. Vyťahuje z pleti nečistoty, absorbuje odumreté bunky, prebytočný maz. Vzácne bahno obsahuje minerály, obohatené je o prírodný Cu, ZN, Mg, Ag, Cr. Naviac kúpou tejto masky podporíte obnoviteľné zdroje v prírode.

5. BIELIACA ZUBNÁ PASTA AP 24 BEZ BIELIACICH ZLOŽIEK

Náš najväčší bestseller. Chcete vedieť, čím sa Nu Skin zubná pasta AP 24 líši od iných bieliacich zubných pást? Je bez peroxidov a bez drsných abrazív!

Tí, čo už niekoľko rokov používajú radu AP-24, - zabudli na zubný kameň, paradentózu,

- mávajú minimálne zubné kazy

- prirodzene sa im vybielili zuby

- pasta AP-24 je šetrná k ústnej dutine

- pri čistení zubov sa používa na suchú zubnú kefku, vo veľkosti hrášku.

Predveďte všetkým žiarivejší úsmev so zubnou pastou AP 24 Whitening Fluoride!


6. Nový exfoliačný píling NUTRICENTIALS BRIGHTER DAY EXFOLIANT SCRUB

zanecháva hladkú a jasnú PLEŤ, po odstránení odumretých buniek z pokožky a nečistôt blokujúcich póry.

Na rozdiel od iných exfoliantov, tento píling pôsobí dvojkrokovo1) s enzýmami z granátového jablka pôsobí na uvoľnenie odumretých buniek pokožky a prírodné exfoliačné minerály z pokožky odstraňujú uvoľnené bunky. Kombinácia enzymatickej a fyzickej exfoliácie účinnejšie odstraňuje odumreté bunky pokožky bez poškodenia pokožky.

7. EPOCH BAOBAB BODY BUTTER, pre zamatovo hebkú, hladkú, zdravú pokožku

Krém na celé telo, ktorý poznám a používam už od roku 2008. Tento produkt je súčasťou produktovej línie Epoch a bol vytvorený v rovnováhe s prírodou a v spolupráci s etnobotanikmi. Obsahuje prospešné antioxidanty a to výťažok z dužiny plodu baobabu, bambucké maslo, glycerín a hydrogenovaný kokosový olej a aj z makadamového orecha. Pomáhajú zvyšovať odolnosť pokožky v priebehu času.

VÝSLEDKY PO POUŽÍVANÍ :

-hebká, hladká a voňavá pokožka

- tehotné mamičky nemajú na brušku strie

- milujú ho hlavne muži a deti

- chladený pomáha aj pri malých kuchynských popáleninách alebo od slniečka


ageLoc BODY SHAPING

gél k prístroju galvanik na formovanie postavy, spevnenie pokožky (ovisy, tukové vankúše, nerovnosti na pokožke, celulitída), terapeutické účinky pri svalových a kĺbových problémoch.

ageLOC DERMATIC EFFECTS

Pre denné spevňovanie pokožky je vhodné aplikovať hydratačné mlieko v bielej tube ageLOC Dermatic Effects, ktoré pokožku spevňuje, pomáha zlepšovať bunkovú obnovu, ktorá je potrebná na to, aby pokožka mohla znovu získať svoju prirodzenú žiarivú textúru, bola vyhladenejšia, hydratovanejšia, pevnejšia a hladšia. Ja som si ho obtúlila, aj kvôli príjemnej prírodnej vôni.

LumiSPA ACCENT, nadstavec na ošetrovanie očného okolia a očný krém IdealEyes

Pre kruhy pod očami, opuchy, lifting horného viečka, ale aj pre hebkosť pokožky okolo oka, rozžiarenie, rozjašenie, hebkosť, hladkosť a spevnenie pokožky, používam tento očný nadstavec na LumiSpa spolu s krémom ageLoc IdealEyes

Príjemná, mäkká a jemná silikónová hlavica v kombinácii s receptúrou v očnom kréme IdealEyes (s rastlinnými extraktami z narcisu, chlorely, viniča, Schizandra chinensis, olej z čiernych semien Ribes, rozmarínu a iné) pomôžu aj vám k hladkej a žiarivej pokožke, bez kruhov pod očami a zjemnením vrások.

BODKA NA ZÁVER

Do konca mesiaca ostáva v ponuke prístroj a gél LumiSpa na čistenie a masáž pleti. Galvanický prístroj so 4 nadstavcami na ošetrenie pleti aj tela a vlasovej pokožky.

Prístroj ageLoc BOOST so sérom na omladenie, vyplnenie pleti kyselinou hyaluronovou a dávkou hydratácie na každý deň.

K tomu sú v ponuke aj gély

  • Čistiaci gél k LumiSpa, podľa typu pleti
  • Gély na galvanizáciu pleti (malý biely a modrý)
  • Tru Face line Corrector na mechanické vrásky a ryhy na pleti


 

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.