K ŽIVOTU NEDOSTÁVAME NÁVOD

14.05.2023

Dosť ma zaujal tento výrok: "K životu nedostavame návod. Dostávame matku." A je to tak. Matka je skutočne tou dôležitou osobou v našom živote od úplného začiatku. To, čo nám vštepila do života, zväčša tam aj zostalo, možno sme k tomu niečo nové pridali aj my a opäť sme preniesli niečo z toho, aj na naše deti.

Jednou z toho je aj starostlivosť o seba a konkrétne o zdravie zvonka, aj zvnútra. Keďže teraz je ten veľký sviatok, Deň matiek, tak si užite vy ženy tento týždeň aj tým, že si vyberiete niečo pre seba. Urobte si radosť a doprajte si to, čo možno dlhší čas odkladáte.

ZĽAVY 20-50% len tento týždeň

Vyzerať dobre

Ak nechcete už strácať čas hľadaním vhodných veci pre starostlivosť o pleť, tak tu mám zopár tipov pre vás. Spoznajte a vyskúšajte nadčasovú kozmetiku na prírodnej báze s omladzujúcimi účinkami, zlepšujúcimi problémovú, citlivú, mastnú, suchú, zmiešanú či normálnu pleť. Pozrite si zopár tipov v priloženej slideshow.

Za tých 14 rokov, čo už používam Nu Skin kozmetiku, kde sa veda spája s prírodou, som objavila také možnosti, a splnili sa mi také priania, aj tie tajné, ktoré mi prinášajú radosť a spokojnosť, pri hodnotení mojej pokožky. Je príjemne dostávať  komplimenty a zažívať osobný pocit radosti z krásnej a zdravej pleti aj v 60-ke. Priznám sa, že milujem jednoduchosť, a to či pri používaní vecí, bez zložitých návodov, s nenápadnosťou, či ide o vôňu, obal, tvar. V jednoduchosti nachádzam krásu a v Nu Skin svete ajzaručenú účinnosť.

Pre lepší efekt som si už všetko, čo je k dispozícii vyskúšala a roky to aj používam. Mám na sebe odskúšané aj ošetrenia pleti s najnovšími vedecky vyvíjanými Nu Skin prístrojmi, dokonca s využitím umelej inteligencie. Rýchla on-line konzultácia, navigácia a 2-5 minútové ošetrenie pleti s liečivým mikroprúdom so zapravením účinných zložiek do pokožky, čo viditeľne zlepšuje jej štruktúru, pevnosť, elasticitu a spomalia proces starnutia. Viac informácii nájdete pod obrázkami, v slideshow, tak klikajte a čítajte.

Cítiť sa fit

Bol to Mahátma Gándhí, ktorý uštipačne povedal: "Skutočným bohatstvom je zdravie a nie kúsky zlata alebo striebra". Dokonca už spoznáme tajomstvo tohto bohatstva, zdravého života. Je to prevencia. Tou môžeme predísť chorobám a nechcenému zhoršenému zdravotnému stavu.

Aby sme si zdravie udržali, treba preto robiť niečo naviac, ako sa len starať o to, aby sme boli sýty. Jesť treba a tu je už opäť odhalené ďalšie tajomstvo a to, že dnešná strava je chudobná na výživné látky a preto ich treba do stravy pridávať. A to čo treba pridať, sú doplnky výživy.

Zopár tých prírodných a kvalitných nájdete aj tu:

Zamerajte sa na zdravý životný štýl a doprajte si aj pohyb, relax, zdravo spite a tešte sa z krásnych vecí okolo seba a možno aj na sebe. Dobrý vzhľad a vitalita vedia urobiť náš život lepší a krajší. Čo poviete na takýto stručný návod?

Ozvite sa, rada vám poradím.