POSLEDNÉ JANUAROVÉ ZĽAVY

26.01.2023

Využite posledné januárové zľavy a ak tieto veci nepoznáte, tak spoznajte. Dokonca aj to,  ako veda a príroda vedia potešiť,  dávať nám účinné a funkčné veci pre zdravie a krásu. Stihnite to do konca mesiaca aj s darčekom.

Príroda + veda

Získavať to najlepšie z prírody, dokážu len najusilovnejší odborníci. Tými sú pre mňa vedci, ktorí strávili viac ako 30 rokov výskumom starnutia na genetickej úrovni a neustáleho sledovania  prírody, ktorá ich  inšpiruje k posúvaniu hraníc bádania a inovácií. Vyberajú  to najlepšie a prinášajú to až k vaším dverám, aby sme my, používatelia boli spokojní, tešili sa z viditeľných výsledkov. Spájaním silných prísad s inovatívnou vedou a technológiou, vznikajú  produkty na svetovej úrovni, ktoré skutočne fungujú. 

Objavte viac aj vy

  • ADR+ZADARMO do 31.1.2023

 ZUBNÁ PASTA AP 24 Whitening Fluoride 

Ak si urobíte objednávku na čokoľvek a vaša objednávka bude zadaná ako ADR nad 50 SV (bodová hodnota, ktorú vidíte pri každom produkte), tak dostanete zadarmo bieliacu zubnú pastu, bez škodlivých peroxidov a bez drsných abrazív! Tí, čo už ju niekoľko rokov používame, zabudli sme, čo je zubný kameň, mávame minimálne zubné kazy, zuby sa prirodzene bielia, je šetrná k ústnej dutine. Pri čistení zubov sa používa na suchú zubnú kefku, vo veľkosti hrášku.

Z A D A R M O
Z A D A R M O

  • ČAJ S KOFEÍNOM TRthriv FOCUS TEA S GUARANOU 

Pribudol nám nový produkt, instantný bylinkový čaj pre podporu energie, s rastlinnými zložkami, napr.  guaranou, (čo je rastlinný zdroj kofeínu),  Camellia Sinensis, s prírodným sladidlom z rastliny stévia a lahodnou citrónovou príchuťou.

Vhodný aj pre vegánov a vegetárianov. Môže sa robiť za studena, aj teplý.

https://www.baja.sk/l/caj-s-kofeinom/

Vyberajte bez omedzenia

Ak existuje niečo, o čo máte záujem, ozvite sa mi alebo si pozrite, urobte výber 50 SV a viac (sólo/súčet viacerých vecí) a objednávajte, zaklikajte si aj ADR okienko.

Pozrite sa sem a vyberte si  časť produkty, kde je kozmetika pre všetky typy pleti, mladšiu, staršiu pleť, na vrásky, pre ženy a mužov, výživa a dokonca aj Collagen.  

https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/home.html

Sem kliknite pre otvorenie vášho vlastného účtu: https://nskn.co/nruGds

Tu sa mi môžete ozvať: https://www.baja.sk/kontakt/


Keby ste chceli využiť aj iné výhody, ozvite sa.

Prajem vám pekný deň a verím, že s týmito novinkami bude ešte lepší.