KRÉM MOISTURIZE ME – A SKÚSENOSTI

18.11.2023
  • Zázračné hydratovanie pre a: "Moje skúsenosti s Moisturize Me sú úplne fantastické! Kedykoľvek potrebujem rýchlu hydratáciu, tento krém je môj spása. A čo je najlepšie, že tá osviežujúca jemnosť na mojej pleti vydrží celý deň.
  • Prekvapujúca estrannosť: "Som si istá, že som nenašla lepší hydratačný krém. Používam ho každý deň a potešuje ma, že je vhodný pre všetky typy pleti. A to je presne to, čo som hľadala - výnimočnú starostlivosť, ktorú moja pleť miluje!"
  • Výsledky, ktorés dostanú: "Kedy naposledy vám krém priniesol silnú a okamžitú hydratáciu? No, mne Moisturize Me áno! Aj po 12 hodinách, a to je úžasné. Môj obľúbený ranný a večerný rituál - naniesť tento krém a ísť, či už von alebo ísť spať a mať jemnú a rozžiarenú pleťou!"
  • Obľúbenosť zloženia: "Niektoré krémy sľubujú zázraky, ale Moisturize Me ich skutočne dodáva. Glycerín (pre jemné a príjemné roztieranie), extrakt z plodov Evodia rutaecarpa a výťažky z bioadaptívnych rastlín, (zmes piatich výťažkov z rastlín, ktorým sa darí v extrémnych klimatických podmienkach,  obsahuje rozchodnicu ružovú, maralí koreň, hubu chaga, ružu z Jericha a sibírsky ženšen.poskytujú ochranu a rozžiarenie). Podľa mňa, sú toto kľúčové zložky, ktoré robia tento krém taký výnimočný. Moja pleť sa nikdy necítila lepšie!"
  • Ochrana s luxusným bonusom: "Okrem úžasnej hydratácie mi Moisturize Me poskytuje aj ochranu pred stresom, znečistením a všetkými tými negatívnymi vplyvmi, ktorým som denne vystavená. Proste špičkový štýl. Z času na čas sa s ním natiera aj môj manžel a je spokoný!"
  • Nanášanie s skou: "Nanášanie tohto krému je taký malý rituál pre mňa. Ráno a večer si pleť pekne vyhladím, aspoň pri nanášani krému a moja pleť krásne žiarí. A tá 40% zľava? Akože áno, prosím!"
  • Odporúčanie, ktoré si stojí za to: "Ak hľadáte krém, ktorý vás doslova osloví svojou účinnosťou a štýlovým prístupom k hydratácii, Moisturize Me je tá správna voľba. Odporúčam ho každej žene, ktorá chce svojej pleti dopriať to najlepšie."

Pozrite si viacej informácii tu: https://www.baja.sk/l/nutricentials-moisturize-me-ultra-luxusny-pletovy-krem/

Ďalšie produkty v 40% zľave Black  Friday :https://www.baja.sk/l/black-friday-2023/

https://www.baja.sk/kontakt/