LETNÉ OCHLADENIE

26.07.2022

Pre ochladenie v lete mám pre moje telo 2 favoritov. 

 Epoch IceDancer™

Jedným je EPOCH ICEDANCER, čiry gél na unavené nohy, chodidlá. Poznám ho už 14 rokov a spoznala som ho pod názvom manažérsky krém. Prezývku dostal od dám, ktoré si tento chladivý, nelepivý a rýchlo sa vstrebávajúci gél nanášali cez silonky na svoje nohy. Nie je aromatický, má len príjemnú pepermintovú vônu.

Obsahuje extrakt z divokej mäty, ktorý prináša relaxačný a chladivý pocit, a zmes z pagaštanu konského, výťažku z eukalyptových listov a pepermintový olej pre ešte väčšie osvieženie!

Stačí si ho výdatné vmasírovať do spodnej časti nôh, na lýtka a za kolená. Osvieži nielen ženy, ale je v obľube aj u mužov, športovcov a môžete s ním natierať aj deti od 3 rokov.

  • Vzpružuje a osviežuje pokožku nôh.
  • Chladí a upokojuje unavené nohy, ktoré si potrebujú oddýchnuť.
  • Dermatologicky testované.
Tento gél používam tiež na štípance, aj pri nachladnutí. Vytieranie nosných dierok uľahčuje lepšie dýchanie, vhodné je natierať s ním hrdlo, dlane a chodidla pri teplote.


Ak by vás zaujímalo

Gél Epoch IceDancer čerpá inšpiráciu od kmeňov severozápadnej Ameriky. Po dlhom chodení či behu v divočine si zvykli unavené, bolestivé nohy natrieť prírodnou divokou mätou, ktorá im pomohla pri ich osviežení a regenerácii.

V čom spočíva jeho sila?

Eukalyptus, pagaštan konský a pepermintový olej − spoločne dodávajú pokožke chladivý a povzbudzujúci pocit s výraznou, osviežujúcou vôňou.

Obsahuje výťažok z divokej mäty - používaný domorodými kmeňmi v severozápadnej Amerike ako pomoc pri regenerácii a stimulácii unavených, bolestivých nôh.

Obal je navrhnutý pre zelenšiu budúcnosť

Obsahuje tubu a štítok, ktoré sú vyrobené zo 100 % zodpovedne získanej bioživice (bioživica je biologická rastlinná živica vyrobená z cukrovej trstiny).

Staňte sa silou dobra vďaka produktom Epoch

Keď sa rozhodnete pre produkt Epoch, nebudete sa len cítiť dobre. Budete tiež konať dobro. Z každého produktu Epoch totiž putuje príspevok vo výške 0,25 USD do nadácie Nu Skin Force for Good Foundation. Táto nezisková organizácia sa usiluje o vytvorenie lepšieho sveta zlepšovaním života ľudí, prijímaním a podporovaním pôvodných kultúr a ochranou zraniteľných prostredí.

Uznanie


2020 Spark Design Awards - strieborný víťaz

Ak máte záujem a chcete mať tento príjemný gél vždy po ruke, objednajte si ho tu, aj s 25% zľavou https://nskn.co/JYl5iu  alebo sa mi ozvite.

  FlexCréme™


To pravé a silné osvieženie som zažila s krémom FlexCrème, ľahko sa nanáša a rýchlo sa vstrebáva do pokožky. Keď som opuchnuté nohy z tepla, po celodennej námahe natrela s týmto krémom, zabalila  do vlhkého uteráka, potom do deky, vyložila trošku vyššie a relaxovala 20-30 minút, pocítila som veľkú úľavu. 

https://nskn.co/ShLBYwVyskúšajte to aj vy. Zistíte, že  vaše nohy sú nielen ľahšie, ale aj chudšie a konečne obujete aj vaše obľúbené lodičky a môžete ísť do spoločnosti alebo sa hrať s vašimi deťmi.

Dokonca upokojí aj pokožku pri uštipnutí hmyzom, bolestiach hlavy, krížov, svalov. Keď vmasírujte tento rýchlo absorpčný krém do pokožky,  zažite osviežujúci efekt. Osobne ho v lete vtieram aj do záhybov pod kolenami, v ohybe lakťov, v podpazuší. Keď je tepla viac ako dosť a nemôžem spať, natierať si s ním aj spánky. (Inak pozor na oči.)

Účinky

  • Ľahko sa nanáša a rýchlo sa vstrebáva do pokožky.
  • Môže zlepšiť aj elasticitu a pružnosť pokožky.
  • Má upokojujúci a osviežujúci efekt vďaka mentolu.

Obsahuje vlastnú zmes cetylovaných esterov mastných kyselín vrátane látky Cetyl Tallowat.

Vhodný je pre dospelých a deti, ktoré dovŕšili vek 12 rokov.Neaplikujte na rany alebo poškodenú pokožku.

V našej chladničke je vždy tento krém, dokonca ho miešam s telovým mliekom a natieram sa celá, ten chladivý efekt je úžasný. Objednať si ho môžete tu https://nskn.co/ShLBYw alebo sa mi ozvite.