MENINOVÉ ZĽAVY

22.08.2023

Drahí priatelia, blízki a ďalší, ktorých osobne nepoznám,

chcem sa vám zo srdca poďakovať za vaše krásne gratulácie k mojim meninám. Vaše priateľské slová, milé správy a srdečné želania spravili môj deň ešte špeciálnejším. Som veľmi vďačná, že mám takých úžasných ľudí vo svojom živote.

Aby som vám mohla prejaviť svoju vďaku a radosť, pripravila som pre vás pár zaujímavých ponúk v mojom meninovom kútiku. Mám radosť, že môžem podeliť sa s vami o tento špeciálny čas a ponúknuť vám niečo, čo vás možno poteší a spraví radosť.

Preto si prosím vyberte z týchto možností a urobte si aj vy radosť, tak ako ste to spravili vy mne:

Zľavy na mojich obľúbených produktoch

Ako prejav vďaky za vaše gratulácie, ponúkam vám zľavu na mojich obľúbených produktoch.

Ak tu nie je ten produkt, ktorý by sa vám hodil, napíšte mi https://www.baja.sk/kontakt/

Tieto prírodné produkty sú pre mňa akoby malým zázrakom. Nielenže spomaľujú starnutie, ale skutočne zlepšujú stav pokožky. Viditeľne ju omladzujú a ozdravujú. Cítim sa skvele, a to nielen na povrchu, ale aj vo vnútri.

Mám viac ako 60 rokov a necítim sa tak! Je to pre mňa teraz iba číslo. NuSkin produkty mi ukázali, že môžem ostať mladá nielen vo vnútri, ale aj navonok. A toto mi píšu aj moji zákazníci.

Ak hľadáte spôsob, ako zlepšiť stav svojej pokožky (ak je suchá, mastná, citlivá, mdlá, bez žiarivosti, s akné, problémová, citlivá, s prvými vráskami, ovsami, starnúca) a zároveň podporiť svoje zdravie a vitalitu, naozaj odporúčam vyskúšať ich. Sú to produkty, kde sa príroda spája s vedou, sú jemné, prírodné, niektoré s príjemnou jemnou vôňou, (vraj je to vôňa čistoty), sú účinné a vlastné našej pokožke a aj metabolizmu. Tým, že naozaj fungujú, môžu vám pomôcť cítiť sa lepšie a sebavedome bez ohľadu na vek. Skúste to aj vy a uvidíte rozdiel!

Vyberte si:

ČISTÁ A ZDRAVÁ PLEŤ JE ZÁKLAD

LUMISPA

S jeho revolučnou kombináciou čistenia pleti a masáže sa získava viac ako len čistá pleť – získava sa aj jemný omladzujúci efekt, pevnosť a vitalita. Ale to nie je všetko!

S pridaním nadstavca LUMISPA Accent sa pridáva vrcholný zážitok starostlivosti aj o očné okolie, zjemňuje vrásky a dokonca spevňuje horné viečko.

Staňte sa architektom svojej krásy s LUMISPA a LUMISPA Accent  

OMLAĎTE SA 

ageLOC Galvanic Spa

Keď omladenie, tak s galvanickom. Toto neinvazívne a 10 minútové ošetrenie vám môže priniesť veľa radosti. ageLOC Galvanic Spa od spoločnosti Nu Skin je malý, inteligentný a výkonný prístroj, ktorý využíva galvanickú terapiu na boj proti starnutiu pokožky. S použitím špeciálnych produktov sa zameriava na jemné línie, vrásky a celulitídu. Prístroj využíva galvanický prúd na zlepšenie vstrebávania účinných zložiek. Je jednoduchý na použitie, má LED displej a ergonomický tvar. Ide o viacúčelové riešenie pre starostlivosť o pleť, telo a vlasy.

Spomaľte starnutie

Gély ageLOC Galvanic Spa Facial Gels sa používajú spolu s prístrojom ageLOC Galvanic Spa od spoločnosti Nu Skin a prinášajú vám zážitok ako z kúpeľov, ktorý príjemne spevňuje a napína vašu pleť a zároveň odstraňuje nečistoty a viditeľne redukuje línie a vrásky. Obsahuje zložky ageLOC , ktoré sa zameriavajú na viditeľné príznaky starnutia pokožky a pomáhajú odhaliť váš mladistvý vzhľad, a to už po 4 týždňoch 47% zlepšenie ochabnutej pokožky, po 48 % zlepšenie elasticity pokožky, 47 % pevnejšia pokožka 

KRĚM

Získajte nádhernú žiarivú pleť všade, kde sa ocitnete, s kompletným radom kozmetiky na báze prírodných produktov a overenou vedou. To je značka NUTRICENTIALS

MAKE UP

Zabudnite na staré pravidlá mejkapu. S Nu Colour Bioadaptive* BB+ Skin Loving Foundation potešíte nielen vaše oko v zrkadle, ale hlavne pleť a objavíte jej prirodzenú krásu.Ten dlhotrvajúci efekt z krycieho krému BB (až 12 hodín!)veľmi oceníte. Obsahuje výťažok z kakaových semien s bioadaptívnymi vlastnosťami, čo pomáha pokožke zvládať stres.

Benefity

✔️ Studené podtóny pre tónovaný vzhľad ✔️ Vhodný pre všetky typy pleti ✔️ Postupné zosilňovanie krytia ✔️ Až 12 hodín hydratácie ✔️ SPF 35 ochrana pred slnkom ✔️ Skrytie línií a vrások ✔️ Vyrovnaný tón pleti ✔️ Prirodzený žiarivý vzhľad Prekročte bežné a zdôraznite svoju prirodzenú krásu!

Vyberte si odtieň:https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/products/product.97550005.html