Nenápadný a účinný

19.05.2021

Takto by som mohla jednoducho začať, pretože vám idem predstaviť produkt, ktorý je skutočne veľmi nenápadný, avšak veľmi účinný. To, čo obsahuje a aké sú s ním výsledky, by som tu mala písať aspoň raz do mesiaca a pravidelne. Pretože takýto je gél Enhancer.

Aj mne trochu trvalo, kým som ho spoznala, lebo sa mi skryl za všetkými tými ostatnými produktmi. Keď sa povie kondicionér na pleť, doslova to mnohých odradí, aby čítavali ďalej. Aj mne bol kedysi len takto predstavený. Postupne som ho začala spoznávať a roky ho používam a doporučujem na všetko možné, čo pokožka zaznamenala ako problém.

Gél, ktorý môžete použiť od hlavy po päty

Keď sa povie, že niečo môžete použiť na celého človeka od hlavy po päty, na všetko, čo potrebujete momentálne riešiť, možno trošku spozorniete. Napríklad na suché miesta, sparené, popálené, slabo vyživené, náchylné na zápaly a iné.

Prečo je gél tak všestranne účinný?

Gél obsahuje Aloe Vera, ktoré je známe pre svoje zvlhčujúce vlastnosti. Pre upokojenie sú tam zložka Bisabolol, Panthenol, ktoré patria do skupiny B vitamínov a sú revitalizujúcim kondicionérom. Efektívnym zvlhčovačom, ktorý pomáha udržiavať ideálnu hydratáciu pokožky je kyselina hyalurónová. Obsahuje aj výťažky z rastliny Melia Azadirachta, ktorá má antioxidačné, antibakteriálne a upokojujúce účinky, (výťažok je vhodný aj pri vonkajších mykózach). Extrakt z Fucus vesiculosus, je typ hnedej morskej riasy, ktorá je jedlá, tiež prospieva pokožke pri lokálnej aplikácii. Jej antioxidanty pomáhajú chrániť povrch pokožky pred každodenným vystavením znečisťujúcich látok vo vzduchu. Má nezvyčajne vysokú koncentráciu minerálov, vrátane sodíka a draslíka, a celú sadu esenciálnych aminokyselín, ktoré môžu pomôcť uľahčiť pohyb vody cez najvyššie vrstvy pokožky.

TIPY A RADY

Máte sucho v nose?

Zoberte si vatovú tyčinku, naberte na ňu trochu gélu a vytrite si čisté nosové dierky. Môžete to robiť počas dňa, ale aj pred spaním.

Suché miesta

Objavujú sa na vašej pokožke suché miesta? Urobte si ľahký píling a naneste na ňu vo väčšej vrstve tento gél. Máte veľmi suché vlasy?Votrite si do vašich vlhkých vlasov po umývaní trochu gélu. Po vysušení, budú vlasy oživenejšie.

Zaparené miesta na pokožke

Niekto vo vašom okolí sa sťažuje na zaparené miesta na pokožke? Či už v podpazuší, pod prsiami, pri prekypujúcich tukových faldoch, v ohyboch lakťov, kolien, medzi prstami, na zadku, pri hemoroidoch, pri šúchaní sa stehien pri chôdzi, alebo má citlivú pokožku na chrbte, použite tento gél. Vhodné je, keď je chladený, preto ho držte v chladničke.

Popálenie alebo opálenie

Pečiete koláče a trošku ste sa obtreli o horúci plech? Alebo ste chytili horúci hrniec za uško, či ste sa pri žehlení trochu dotkli žehličky alebo ste sa spálili na slnku? Naneste si na kritické miesto tento gél, najvhodnejšie vychladený.

Holenie

Gél sa doporučuje používať ako balzam pred a po holení, pretože eliminuje vysúšanie pokožky. Po nanesení gélu bude mať pokožka pocit jemnosti, sviežosti a dostatok hydratácie.

Akneózna pleť

Používajte tento gél častejšie na vašu vyčistenú pleť hneď po aplikácii tonizačnej vody. Jeho výživné, antibakteriálne a upokojujúce zložky zlepšia kvalitu pleti. Dôležité je však pravidelné čistenie pleti, ráno aj večer. Ak mávate večer pocit obrovskej únavy a nedokážete si očistiť pleť, majte po ruke vlhčené obrúsky na čistenie pleti a tento gél.

Galvanizácia alebo bahenná maska

Chcete po galvanizácii na pleť použiť niečo jednoduché a výživné? Alebo ste po aplikácii bahennej masky dlhšie červení, použite tento gél. Bežne ho odporúčam dámam už od 25+.

Omladenie

Patríte už do kategórie 50+? Cítite, že vaša pleť sa začína meniť s hormonálnymi procesmi v tele? Potrebujete niečo ľahké, účinné a lacné na pleť, aby ste pri pohľade do zrkadla necítili v sebe výčitku, že pre svoju pokožku nič nerobíte? Tento gél môžete používať aj ako krém. Naneste si ho na vyčistenú pleť v takej vrstve, ako potrebujete. Ak sa rýchlo vsaje, môžete naniesť ďalší vrstvu. Ak Vám vadí po použití jemný lepkavý pocit, odsajte ho priložením papierovej vreckovky. To isté urobte aj vtedy, ak si chcete naniesť makeup.

Aj vonkajšia pokožka na chrtoch rúk, bude vyzerať lepšie, keď si na ne cielene budete nanášať gél.

Enhancer pokožku zjemnie a vyhladí.

Patríte už do kategórie dôchodcov? Viem, že ak máte pokryť všetky platby z dôchodku a ste napríklad niektoré ženy samé, hľadáte vhodný spôsob na starostlivosť o seba, a tak trochu aj prihliadate na cenu. V tomto prípade je pre Vás ideálne používať tento gél ENHANCER a k nemu aj sprej s kyselinou hyaluronovou NaPCA Moisture Mist (hydratačný roztok na vlasy, tvár a telo, pre použitie na vonku, či vo vnútri). Oba produkty dopĺňajú a udržiavajú na pleti dostatočnú vlhkosť, nakoľko vekom sa pokožka viac vysušuje a pôsobí vráskavo a veľmi krehko.

Obsah

Enhancer, veľkosť 100 ML

Viem, že mnohí máte ďalšie skúsenosti, tak píšte, prospeje to nám všetkým. Za mňa na záver len toľko, že je to jeden z mojich najobľúbenejších produktov, ktorého zásobu si dosť pravidelne doplňujem.

Ak máte záujem, môžete si ho tu, objednať, vo výhodnej cene. 

https://nskn.co/FHVwIk 

Prípadne si k tomu pridať aj iné produkty, ako napr. čistiacu ageLoc penu a spray s kyselinou hyaluronovou (na časté osvieženie a zhydratovanie pleti). Aj tento cenovo výhodný balíček nájdete tu: https://nskn.co/wAOiq4