OSLAVA ŽENY

04.03.2023

Ženami sa nerodíme, ženami sa stávame." - Simone de Beauvoir

K tomu patrí nielen oblečenie, dôstojné správanie prináležiace žene, ale aj ako spieva Marika Gombitová:

"Ó šaty utkané z jahodovej peny
hmm, šaty, také si veľký svet dnes cení.
K tým šatám hneď si dáme šminky a rúž
pohľad čo patrí k dáme ovládam už."

Ak tento pohľad už milé dievčatá ovládate, tak sviatok MDŽ, teda Medzinárodný deň žien, je tu aj pre vás. A buďte aj silné, lebo tento sviatok  máme hlavne preto, lebo silné ženy v minulosti bojovali za svoje práva a preto je teraz také postavenie žien v spoločnosti,  aké je a tí, čo si ženu vážia, radi ju niečim potešia. Možno kytičkou snežienok, tulipánmi, bonboniérou. Niektorí muži okrem kytice kvetov, vedia  priniesť svojej lepšej polovičke aj niečo výnimočné, originálne, nezabudnuteľné alebo dávajú ženám voľnú ruku a nechajú, nech si samé niečo vyberú, a tak vedia nasmerovať okolie na výber vhodného darčeku. Darček nemusí byť veľký alebo drahý, ale mal by potešiť. Sú ženy, ktoré si rady vedia urobia radosť aj samé. Nech je to už tak či tak, poďte sa milé ženy potešiť.

S tým výberom darčeka vám rada pomôžem, pokiaľ má byť zameraný na krásnu zdravú, sviežu a omladenejšiu pleť alebo na zdravie.

Produkty z kozmetickej rady NuSkin sú založené na spojení vedy a prírody. To znamená, že veda skúma, čo naša pokožka potrebuje, či stačí natretie krému, či séra na povrchu alebo je potrebné ich zapravenie do centra, teda do zdroja napr. starnutia. Mimochodom, to slovo starnutie je troch ostré, ale viete že približne od 25 -ky všetci starneme?

Tak ako a s čím si uchovať mladšiu, zdravšiu a pevnejšiu pleť?

Pozrite si, čo by vyhovovala vám a na všetky produkty máte teraz 20%-40% zľavu. 

Kliknite na link a vyberte si:

 https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/products/nuskin/shop_all_products.html

Možete si pozrieť niečo z mojich tipov, o ktoré má ženy často žiadajú: https://www.baja.sk/krasa/

Ak by ste najradšej hneď chceli niečo na konkréte, tak pozerajte ďalej.

Malé tipy na omladenie pleti

Pozrite sa na systém ageLoc Boost. Pri použití prístroja s prípravkom Activating Serum jemný mikroprúd optimalizuje a aktivuje pleť tak,  aby sa dosiahol jej mladistvý vzhľad. https://nskn.co/GqgFgg

Dodajte svojej starostlivosti o pleť superschopnosti s ageLOC LumiSpa iO

Vďaka inovatívnej technológii IoT sa vám otvára úplne nový svet možností a zážitkov.  Dvojminútovým čistením pleti ráno a večer  získate mladistvo a zdravo vyzerajúcu pleť: https://nskn.co/gN6ZEA

Čo poviete na tieto balíčky?

Každodenná základná starostlivosť 

Možno hľadáte  niečo takéto. Táto súprava obsahuje všetko, čo potrebujete pre sviežu a žiarivú pokožku – od každodenného čistenia, tonizácie a hydratácie až po rozjasňujúci píling, ktorý použijete dvakrát do týždňa: https://nskn.co/rSrmk6

Najefektívnejšie omladenie pleti 

ageLOC Galvanic Spa je jeden z našich popredných produktov na omladenie pleti. Táto súprava obsahuje nielen jeden z našich najvýkonnejších a najintuitívnejších prístrojov na starostlivosť o pleť, ale do rúk dostanete aj naše gély Galvanic Spa Facial Gels na ošetrenie pleti, Tru Face Line Corrector na vrásky a fľašu hydratačného spray NaPCA Moisture Mist, s kyselinou hyaluronovou. Objednať sa dá tu:

 https://nskn.co/Ti21vJ


Krásna pleť má základ v dobrom zdraví a zdravie je základ pre naše dobré fungovanie. K strave v dnešných časoch je potrebné pridať aj kvalitné potravinové doplnky, aby komplex vitamínov a minerálov vedel podporiť správne funkcie našich vnútorných orgánov.

Vyberajte si tu: 

https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/products/pharmanex/shop_all_categories.html

Dokonca tu mám pre vás pozvánku, kde môžeme tento sviatok osláviť spolu.

Konzultácia cez najmodernejšiu aplikáciu VERA 

S touto aplikáciou najlepšie zistíte, čo vaša pleť potrebuje  https://nskn.co/4Crm4d

 Objednať si možete aj samé,  cez e-shop https://nskn.co/VXcqsz

Samozrejme, podľa potreby  sa aj ozvite s výberom vám  poradím: https://www.baja.sk/kontakt/