PRE PLEŤ NIELEN V ZIME

20.12.2020

Vždy, keď príde zima, pleť si žiada zmenu. V zime pleť rýchlejšie vysychá, je vystavovaná vonkajším poveternostným vplyvom, musí zvládať prechody zo zimy, do teplom vyhriatej miestnosti a naopak. Vtedy je potrebné poskytnúť jej niečo naviac. Najlepšie s prírodnými zložkami, s jemným nemastným zložením, čo prirodzene ochraňuje pleť, udržiava potrebnú hydratáciu, vyrovnáva tón pleti redukciou škvŕn a mdlej pokožky, ale aj stimuluje tvorbu kolagénu, čím sa zníži vzhľad línií a vrások, pórov a zvyšuje sa žiarivosť pleti.  

Za mňa je špičkovou starostlivosť o pleť na zimu set, ktorý klinickým overením spĺňa všetky vymenované požiadavky, vďaka čomu bude pokožka hladšia, jemnejšia a mladšia a ním je

ageLOC® Transformation

ktoré sa skladá z ageLOC® Elements &Future Serum. Spolu poskytujú pleti jedinečné anti-aging účinky.

https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/products/nuskin/shop_all_products/ageloc/ageloc-transformation.html

Vyberte si z výhodných balíčkov

1. ageLOC® Elements & Future Serum

Produkty, ktoré sa v sete nachádzajú:

ageLOC® Gentle Cleanse & Tone: anti-aging penový čistiaci prípravok a toner

ageLOC® Radiant Day SPF 22: anti-aging denný hydratačný krém s SPF 22

ageLOC® Transforming Night: anti-aging nočný hydratačný krém

ageLOC® Future Serum: anti-aging sérum pôsobiace na prvotné zdroje starnutia 

2. ageLOC®Elements

Balíček obsahuje:

ageLOC® Gentle Cleanse & Tone: anti-aging penový čistiaci prípravok a toner

ageLOC® Radiant Day SPF 22: anti-aging denný hydratačný krém s SPF 22

ageLOC® Transforming Night: anti-aging nočný hydratačný krém

Je dobré vedieť, že ageLOC® technológia spoločnosti Nu Skin® je schopná identifikovať určité gény, ktoré môžu ovplyvňovať to, ako počas biologického času nášho života vyzeráme. Preto veda ageLOC sa stáva TOP značkou, jej jediným vlastníkom je spoločnosť NuSkin a je navrhnutá špeciálne na riešenie viditeľných známok starnutia už pri zdroji, čo nám dáva o niečo väčšiu kontrolu nad tým, ako navonok starneme.

Vyživuje, hydratuje, omladzuje a chráni.

ČISTIACA PENA, SÉRUM, KRÉMY NA OMLADENIE PLETI, PRE VŠETKY TYPY PLETI 

ageLOC Gentle Cleanse & Tone

Luxusný penový čistiaci prípravok, ktorý čistí, tonizuje a pomáha udržiavať prirodzenú hodnotu pH a to všetko v jednom jednoduchom kroku. Súčasne pripravuje pleť na absorpciu zložiek proti starnutiu pleti. Zameriava sa na zdroje starnutia, pričom pleť zanecháva oživenú a mladistvú.

https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/products/product.97003882.html

ageLOC® Future Serum

Sérum, ktoré sa zameriava na vrásky

Klinická štúdia vykonávaná pod lekárskym dohľadom dokazuje, že patentovaná technológia

ageLOC® sa zacieľuje na prvotné zdroje starnutia:

  • Podporuje mladistvú štruktúru pleti, pričom stimuluje tvorbu kolagénu o 150% a dvojnásobne znižuje tvorbu MMP (matricová metalopeptidáza - enzým, ktorý ničí štruktúru pleti).
  • Zjemňuje textúru - obsahuje zložky, ktoré stimulujú mladistvú bunkovú obnovu už za päť dní, vďaka čomu sa vaša pokožka bude cítiť hladšia i jemnejšia.
  • Vyrovnáva tón pleti redukciou výskytu škvŕn a mdlej pleti k jej hladšiemu a mladistvejšiemu výrazu.
  • Znižuje vzhľad jemných línií a vrások.
  • Rozjasňuje pleť pomocou oživovacej technológie.
  • Redukuje pórovitý vzhľad pleti prostredníctvom obnovy pleťových buniek.
  • Redukuje farebnú nejednotnosť pleti - rozjasňujúca technológia minimalizuje nežiaducu tvorbu melanínu v pleti, ktorá následne pôsobí farebne ladnejším dojmom.
  • Zvyšuje hydratáciu stimulovaním kyseliny hyalurónovej, čo je zvlhčujúca zložka prirodzene obsiahnutá priamo v pokožke.

https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/products/product.97003883.html

ageLOC® Radiant Day SPF 22

Výživný omladzujúci krém

Odhaľte váš mladistvý vzhľad deň čo deň. Tento ľahký krém určený na denné použitie, viditeľne oživuje a hydratuje pleť, pričom posilňuje pokožku pred známkami starnutia. Táto hodvábne jemná formula s ochranným faktorom SPF 22 obsahuje zložky, ktoré chránia pleť pred nadmerným slnečným žiarením, stimulujú mladistvú bunkovú obnovu pre hladšiu, jemnejšiu textúru a redukujú vzhľad jemných línií a vrások - zabezpečujúc tak žiarivú, bezchybnú pleť. Redukuje neželanú produkciu melanínu pre žiarivejšiu pleť a zníženú zmenu sfarbenia pleti. Hodvábne hebká, bezmastná formula absorbuje maz a poskytuje hydratáciu po celý deň - vhodný aj na použitie pod make up.


https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/products/product.97003904.html

ageLOC® Transforming Night

Obnova pleti

Doprajte si cennú obnovu každú noc s bohatým hydratačný krém, ktorý výrazne redukuje vzhľad jemných línií, vrások a pórov, ktorý bojuje proti prvotným zdrojom starnutia. Jeho mimoriadne jemné zložky napodobňujú pleti vlastnú štruktúru, pracujú spoločne s týmto prirodzeným nočným procesom pre hlboko hydratovanú, oživenú a mladšie vyzerajúcu pleť.

https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/products/product.97003880.html

Rastlinné extrakty

Ak vás zaujímajú jej rastlinné extrakty, tak som vám vybrala tie najdôležitejšie.

citrusový limonát Leukonostoc, extrakt z ovocia Schizandra Chinensis, extrakt z cibule Narcissus Tazetta, extrakt z listov / kmeňov bambusa vulgaris, jojobové estery.

Ak chcete vedieť o jednotlivých produktoch viac, kliknite si na priložené linky. Uvedené ceny sú MOC. Ak chcete výhodnejšie VOC ceny, prihláste sa na stránku alebo sa mi ozvite. 

https://www.baja.sk/kontakt/