AKO SA ZAPOJIŤ DO PROJEKTU ŽENY ŽENÁM 

10.01.2021

Čím je žena staršia, tým je bohatšia o rôzne životné skúsenosti, ktoré musela zvládnuť akosi samozrejme a popri tom stihla vštepiť deťom mnohé životné múdrosti, ktoré až neskôr vidí ako plody svojej práce. Myslím si, že je to vo väčšine prípadoch.

Avšak, ako žena starne, zrazu cíti rôzne obmedzenia. Napríklad v obchode si nevie nájsť takú módu, ktorá by vyjadrovala jej štýl, či už ide o strih alebo farebné prevedenie, či materiál. V módnych časopisoch nevidí modelky, rovesníčky. Pritom by určite mnohé rýchlejšie vedeli, čo s čím kombinovať, aby to nepôsobilo nevhodne.

V kozmetike sa niekedy stráca, veď roky používala rôzne značky a nenašla nič, čo by jej tak sedelo, že by už nemusela hľadať a skúšať novú kozmetickú značku. Tých neminutých krémov, pílingov, sér sa ešte teraz niekoľko skrýva v krabici, ktorá možno tak ako tie predošlé neskočí na suchých pätách, ako bolo pôvodne mienené, ale v smetiaku.

Postava tiež od pôrodov sa u nejednej ženy zmenila a keď vtedy nie, tak časom, ako sa hormonálne menilo telo, tak sa aj začala meniť veľkosť faldov a ovisov.

Tie, ktoré sú babičky, majú niekedy plné ruky práce, lebo sa chcú blysnúť pred svojimi vnúčatami.

A keď ostane čas popri manželovi a ostenej rodine, nejedna žena hľadá priestor pre seba, pre obohatenie svojho vnútra.

Na druhej strane, česť výnimkám, ženám, ktoré majú svoj štýl a vedia sa obliekať aj keď sú už zrelé šesťdesiatničky, či sedemdesiatničky.

Aj v kozmetike majú niektoré jasno, či v stravovaní, a babičkovských zábavách.

Preto mi napíšte milé ženy a pomôžeme si navzájom poradiť, ako ste si našli svoj štýl obliekania, kde nakupujete, aké farby preferujete, materiál. Ak si samé šijete, poraďte zaujímavé strihy, kde kupujete látky. Ak pletiete, háčkujete, tak tiež pridajte tipy.

Ako ste na tom so starostlivosťou o pleť? Telo? Zdravie? Aký je váš zdravý životný štýl?

Poraďte jednoduché, zdravé a rýchle recepty, ktoré ste si v kuchyni obľúbili.

Dajte tipy na knihy, relax, cvičenie pre obnovu vašej vnútornej krásy.

Píšte! https://www.baja.sk/kontakt/

Vaše návrhy môžu byť veľkým povzbudením, či zobudením pre mnohé ženy, ktoré svoj vek berú ako obmedzenie pre radostný a šťastný život.

Dôležité je, aby sme sa v každom veku cítili rovnako krásne, šťastne a pôvabne.