Prekvapenie, ktoré poteší aj vás

15.01.2023

Dnes viacerí ľudia hľadajú možnosti pre zdravší životný štýl. Niektorí viac športujú, iní len rekreačne a sú aj takí ktorí berú tento štýl skôr gastronomický.Pre všetkých, ktorí sa chcú cítiť lepšie a zdravo je to zopár vecí v tejto špeciálnej ponuke, ktorú pre nás pripravili v spoločnosti NuSkin. Pozrite si nielen produkty, zaujímavosti o nich, niečo zo skúseností, ale aj CENOVÝ BOOM, ktorým sa možno bude riadiť pri výbere.

TR90 V-Shake čokoládový /vanilkový vegánsky proteínový koktail

Je na vás, či si na cesty so sebou alebo priamo doma si urobíte proteínový koktail s čokoládovou alebo vanilkovou príchuťou z tohto práškového koktailu. Výborne poslúži ako desiata alebo olovrant, doplnok pred cvičením alebo po ňom , či súčasť zdravých raňajok poskytujúci vysoký podiel bielkovín.

Kto rád pečie, tak určite si z prášku urobí aj nejaký zdravý koláčik.

Koktaily TR90 V-Shake sú vhodné pre všetkých: pre športovcov, pre tých, ktorí chcú získať svalovú hmotu, a dokonca aj pre ľudí vo veku nad 65 rokov, ktorí chcú mať možnosť dohoniť svoje vnúčatá.

Zloženie

TR90 V-Shake - CHOCOLATE: Hrachový proteínový prášok (61 %)*, proteínový prášok z hnedej ryže (31 %)*, kakaový prášok so zníženým obsahom tukov/ prírodnú vanilkovú arómu, sladidlo: glykozidy steviolu

Obsah bielkovín: 80 %

Či už máte radšej vanilku, alebo čokoládu, to podstatné je rovnaké. Každá dávka koktailu V-Shake obsahuje 19 gramov bielkovín pochádzajúcich z hrášku a hnedej ryže. Neobsahuje laktózu, glutén ani sóju.

NÁHRADA JEDNÉHO JEDLA - Tyčinky TR90® M-Bar

Zvykla som si na pohodlný spôsob, ako si vychutnať plnohodnotné chutné jedlo v podobe tejto tyčinky a rada sa s ňou delím aj s inými, miesto obeda alebo večere, najmä keď sme vonku, na cestách alebo turistike. Sú zdravšie ako bagety či iné fast-food jedlá.

Milujem ten rituál jedenia, zakusnúť, zapiť vodou. Hneď by som vám dala ochutnať a privoňať k tejto citrónovej lahôdke.

• Jedna tyčinka TR90® M-Bar dodá vášmu telu minimálne 30 % referenčných výživových hodnôt, vitamíny, minerály a obsahuje aj sacharidy, bielkoviny a tuky

PODPORA ZRAKU, Eye Formula

Aj vy občas vidíte na bielej stene čierne bodky? Nie je to špina, ani mušky. Často vás to vyrušuje a obávate sa, že keď bude bodiek viac, aký budete mať zrak? Neviete sa toho zbaviť? Bunky v našich očiach sú pravidelne vystavované dymu, prachu, UV žiareniu a ďalším zdrojom voľných radikálov - reaktívnych molekúl, ktoré má pod kontrolou naša sieť antioxidantov. Viete, že váš zrak poškodzuje aj dlhé pozeranie do mobilu, na televízor, či počítačovú obrazovku? Toto škodlivé modré svetlo a iné oku škodiace zdroje môžete eliminovať a podporiť zdravé videnie Očnou Formulou s jedinečným zložením, obsahujúce zinok, ktorý pomáha chrániť normálny zrak, plus selén, meď a vitamíny C a E, ktoré pomáhajú chrániť zrak pred oxidačným stresom a pomáhajú udržiavať normálny zrak aj v budúcnosti.

RÚŽ Powerlips Fluid s odtieňom Noble

Na záver už len pekný a očarujúci úsmev, o ktorý sa musíte postarať vy samé milé ženy. A to dobrou náladou a dlhotrvajúcim tekutým rúžom, možno aj s mealickým odtieňom a s ľahkým zložením rúž Powerlips Fluid s odtieňom Noble. Nanáša sa jediným krokom a pery zostanú hebké, vyplnené, upokojené a vyhladené, a získavajú intenzívny vzhľad, ktorý sa nerozmaže ani neotlačí. Vďaka zložkám, ako sú avokádový olej a vitamín E, budú vaše pery vyzerať úžasne, ale zostanú tiež príjemne mäkké a kúzelné.

Veľká praktická taška

 K tomu všetkému ešte jedna vec a to je veľká praktická taška, či už k vode alebo na prechádzku, kde si môžete nabaliť niečo z produktov.

Link na stránku Nu Skin, kde uvidíte tieto zľavy alebo si možete objednať tieto produkty. 

https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/products/nu-skin-offers/nu-skin-special-offers.html

K tomu, ak nemáte otvorený svoj účet, klilnite sem,  len si vyberte možnosť, registrácia je zadarmo: 

VIP zákazník, člen: https://nskn.co/3riNTI

Distribútor: https://nskn.co/eLqhEj, kde môžete od spoločmosti Nu Skin získať aj bonusy sa zdieľanie alebo naštartovať  svoje nové podnikanie