RANNÁ RUTINA

31.03.2023

Tak ako sa postaráme teraz, tak uvidíme výsledky až po čase. To platí pri pestovaní v poľnohospodárstve, ale aj iných oblastiach, aj pri takej starostlivosti o pleť. Ranné umývanie a natretie krémom, by malo byť samozrejmosťou. To isté platí aj večer. Tento jednoduchý rituál pozná každý.

V 18-ke zistíme, že to nestačí a začneme vyhľadávať odličovače na mascaru a makeup, ktorý s vodou a mydlom nejde dolu.

V 25-ke sa občas prichytíme, že naša pleť je niekedy mdlá, u niekoho suchá a šupinky sa nám nepáčia, ani akné. Tak hľadáme, čo by prospelo pleti.

Skúšame masky, séra, rôzne značky a niekto sa dopracuje aj k značke NuSkin.

Po polroku používania odličovača Waterproof Makeup Remover, čistiaceho gélu Pure Cleansing gél, tonera Tone Balance s vyrovnávaním pH a kŕemom Moisturizer sa objavia prvé známky, zrazu je pleť lepšia.

Nejednu ženu (aj muža) to nakopne a už skúša aj LumiSpa na čistenie pleti a postupne si pridá píling Scrub a na záver aj ageLOC Boost.

Výsledkom dennej 6 minútovej rutiny je zdravá, krásna, svieža pleť.

Viem, že značka NuSkin je známa hlavne galvanickým prístrojom, aj ten používam 2 x do týždňa. Vlastne všetky jej prístroje dostali niekoľko prestížnych ocenení a to hlavne pre výsledky, ktoré sa po pravidelnom používaní dostavujú.

Už skoro 14 rokov používam len túto značku. Ďakujem za pochvaly, ktoré dostávam a som rada, že na prahu 60-ky vám, ktorí máte záujem o zdravú pleť, viem odovzdať tieto skúsenosti.

Aby som in nezabudla, súčasne beriem aj doplnky výživy, tiež od NuSkin, tak prepojenie vnútra a vonkajšku, zdravia a krásy, vedy a prírody má pre mňa pozitívny efekt.

Ak si chcete bližšie pozrieť tieto produkty, kliknite sem https://nskn.co/CGWfPp

Alebo chcete trošku iné prípravky, pozrite sa sem https://nskn.co/oKmrkv

Dokonca si z toho môžete  urobiť objendávku, niečo si vybrať alebo aj všetko.

Chcete vedieť viac? Napíšte, rada vám odpoviem. https://www.baja.sk/kontakt/