1. SEASON OF GIVING -20%

01.12.2020

Vianoce sa blížia a každý hľadáme vhodné a dnes väčšina z nás aj užitočné darčeky. Radi by sme mali darčeky, ktoré sú overené a vždy nás poteší aj zľava.

Práve v tieto dni prebieha ponuka SEASON OF GIVING, kde je 20 % zľava. Produkty sú navrhnuté a vyvíjané vedcami, s prírodnými zložkami. Mám ich odskúšané a doporučujem každému, aby ich spoznal. S každým produktom mám tú najlepšiu skúsenosť.

Vyberať treba rýchlo, lebo ponuka je k dispozícii len 2.12.2020 a 3.12. 2020 a to do vypredania zásob.

Zajtra vo vianočnej akcii je v ponuke

Pozrite si video a nasledujúce informácie


SÉRUM NA MIHALNICE A OBOČIE
Výživné sérum na mihalnice a obočie, ktoré podporí rast a pevnosť. Aj mihalnice potrebujú výživu.Výživné sérum na mihalnice a obočie, ktoré podporí rast a pevnosť. Aj mihalnice potrebujú výživu.

https://www.nuskin.com/.../products/product.97161801.html

MASCARA NA MIHALNICE
Nu Colour® Curling Mascara Black, krásne vytočí mihalnice, nie je vodeodolná, ale nerozmazáva sa, nežmoľkuje a dlho vydrží. 
https://www.nuskin.com/.../products/product.97102851.html

KOREKTOR NA VRÁSKY
Môj najobľúbenejší a najviac používaný Tru Face Line Corrector. Pre silnejší účinok sa môže používať s galvanickým prístrojom, voľba č.3.
Obľúbenejší a najviac používaný Tru Face Line Corrector. Pre silnejší účinok sa môže používať s galvanickým prístrojom, voľba č.3.

VLASY, KORUNA KRÁSY

Platí to rovnako pre ženy aj pre mužov. TOTO ageLOC Nutriol Intensive Scalp & Hair Sérum môžete mať teraz za výhodnejšiu cenu.Platí to rovnako pre ženy aj pre mužov. TOTO ageLOC Nutriol Intensive Scalp & Hair Sérum môžete mať teraz za výhodnejšiu cenu.

https://www.nuskin.com/.../products/product.97002149.htmlhttps://www.nuskin.com/.../products/product.97002149.html

Uvidíte, že z takýchto darčekov bude radosť dvojnásobná.

Objednávajte, volajte, píšte tel. 0908715530, aby som vedela o vašej objednávke.