Starostlivosť o pery

22.08.2020


Naše pery sú neustále vystavované rôznym vonkajším vplyvom. Zaslúžia si plne našu starostlivosť. V prípade suchosti pier, odporúčam sem tam si na ne natrieť lesk (1) Nu Skin AP-24 Smile Pop, (pre pocit vlhkosti), treba však počítať s tým, že ak už máte na perách rúž, zanechá v kombinácii s leskom odtlačok na šálke, či rúšku.

Ak máte drsné pery, tak je vhodné si večer na ne natrieť med s troškou cukru a jemne prepílingovať. Alebo použiť veľmi jemne exfoliačný pleťový peeling (2) Nu Skin Exfoliant Scrub Extra Gentle. Na čisté pery potom stačí natrieť tyčinku (3) Nu Skin Sunright Lip Balm alebo gél (4) Nu Skin Enhancer. Po 3 dňoch si tak zvyknete aj na dlho trvajúci rúž Powerlips, že Vám bude čudné, že ho máte už 4 hodiny na perách bez toho, aby ste si ho museli opätovne nanášať. (Po obede, po mastnom jedle si  ho treba upraviť. 

 Viac o rúžoch si nájdete tu: https://www.baja.sk/l/aky-odtien-ruzu-vam-pristane/

Malý tip: aby ste predišli suchým perám, natrite si ich balzamom na pery (5) Nu Colour® Lip Plumping Balm, ktorý ich okamžite osvieži a pery budú ihneď hebkejšie. Až keď budú pery úplne suché, vtedy môžete nanášať rúž. 

Vyber si z ponuky, podľa svojej potreby https://nskn.co/D80Nih 

Ak máš otázky alebo potrebuješ poradiť, ozvi sa mi https://www.baja.sk/kontakt/