Tajomstvo krásy odhalené

24.08.2020

Pravidelná starostlivosť a správne prípravky, dokážu urobiť aj s vašou pokožkou príjemnú zmenu. Mať krásnu a zdravo vyzerajúcu pleť je túžbou mnohých. Niektorí sa preto staráte o svoju pleť intenzívnejšie, iní menej a sú aj takí, ktorí si pre splnenie tejto túžby doprajete aj nepríjemné invazívne riešenia.

Spojenie prírody a vedy

Vedci v spoločnosti NuSkin spolupracujú s významnými vedeckými výskumnými inštitúciami vo svete. Využívajú najmodernejšími postupmi, objavujú prírodné zdroje, aby zlepšili nielen starostlivosť o pleť, ale aj celkové zdravie. Výsledkom sú produkty, v ktorých spájajú prírodu a vedu tak, aby sa dosiahli tie najlepšie výsledky v oblasti zdravia, krásy a starnutia. Vedci pracujú na tom, aby podchytili všetko priamo v zdroji, čím výrazne zmenili celkovú starostlivosť o pokožku a zdravie.

ageLoc

S rastlinnými extraktmi a ďalšími potrebnými zložkami vytvárajú špecifické prípravky, dokonca až exkluzívnu technológiu s názvom ageLoc, (čo v preklade znamená zámka na vek), ktorá vám dokáže podporiť zdravie a súčasne vás aj omladiť. S touto technológiou sa stáva NuSkin top značkou v priemysle zdravia a krásy.

Elixír mladosti

Systém starostlivosti o pleť je vytvorený tak, aby vyhovel vašim individuálnym potrebám. Preto tu nájdete jednotlivé produktové línie, prístroje pre domácu starostlivosť o pleť, pokožku tela, vlasov, ale aj ústnu hygienu a ďalšie. Ich pravidelným používaním si môžete naštartovať proces, ktorý vám môže pripadať, akoby po použití elixíru mladosti. (Myslím to trochu zveličene.)

V ponuke NuSkin sú tieto neinvazívne riešenia:

PRÍSTROJE NA DOMÁCE POUŽITIE (vhodné aj do kozmetických a kaderníckych salónov)

 • Galvanický prístroj so samonastaviteľným galvanickým prúdom. Má všestranné využitie. Spolu s gélmi a sérami zlepšuje dodávanie kľúčových zložiek do pokožky, čím sa zjemňujú vrásky, posilňuje pleť, ale aj pokožka tela a vlasov.

 • Galvanik Body Trio, kolekcia troch produktov, ktorá je zameraná na zdravšiu pokožku na tele, zjemňuje vzhľad celulitídy, formuje oblasť ramien, brucha a stehien za pomoci jemného, pulzujúceho galvanického prúdu a hydratačného mlieka.
 • LumiSpa + gély pre všetky typy pleti. Prístroj čistí pleť s upravenou silikónovou hlavicou bez toho, aby ju poškriabal. Po príjemnej 2 minútovej masáži je pleť čistejšia, jemnejšia, hladšia, žiarivejšia a sú zminimalizované aj póry.
 • LumiSpa Accent, súprava na rozjasnenie pokožky okolo očí. Znižuje výskyt tmavých kruhov, vačkov pod očami a opuchov a zároveň spevňuje pokožku a viditeľne zdvíhajú horné viečka.
 • Dr. Dana, manikúra v krabičke, 3- kroková exfoliačná a hydratačná súprava pre prirodzene upravené nechty

KOMPLEXNÉ PLEŤOVÉ SADY (produkty na čistenie, tonizáciu pleti, hydratáciu; peny, krémy, séra)


 • ageLoc Transformation s ageLoc, ôsmimi spôsobmi pôsobí na bunkovú obnovu pleti, zvyšuje tvorbu vlastného proteínu pre zjemnenie vrások, pevnejšej, sviežejšej a zdravo vyzerajúcej pleti.
 • NuSkin 180° s aktívnym vitamínom C, zlepšuje bunkovú obnovu pokožky a jej pigmentáciu.
 • Nutricenials - perfektná zostava pre 1)normálnu až suchú a 2) zmiešanou až mastnou pokožku, chráni ju pred znečistením, UV lúčmi, s bioadaptívnymi rastlinnými výťažkami.
 • NuSkin ClaearAction bojuje s minulými, súčasnými a budúcimi viditeľnými známkami vyrážok.

ĎALŠIE ŠPECIFICKÉ PRODUKTY


 • Hydratačné doplnky s NaPCA a s kyselinou hyaluronovou- krémy, gély, osviežujúce prípravky.
 • Cielené riešenia pre pevnosť pleti, dekoltu, očného okolia.
 • Sunright, produkty na ochranu pred UV žiarením.
 • Pílingy na tvár, telo a masky
 • Starostlivosť o telo, čistiace gély, mydlá, telové mlieka.
 • Produkty na  vlasy, šampóny, kondicionéry, vlasová maska a nová rada Nutriol so špeciálnym sérom.
 • Kolekcia NuSkin for Men Dividents, prípravky na pleť pred a po holení.
 • AP-24, ústna starostlivosť.
 • EPOCH, etnobotanická produktová línia, ktorá je vytvorená v súlade s prírodou, v spojení s poznatkami o rastlinách z rôznych pôvodných receptúr. Obsahuje produkty na pokožku od hlavy, až po päty.
 • Nu Colour, je dekoratívna kozmetická rada, ktorá ochraňuje, zlepšuje a skrášľuje pleť, aby vyzerala čo najprirodzenejšie. Nájdete tu rúž, tónovací krém a make up v rôznych odtieňoch, odličovač, mascaru, výživné sérum na mihalnice, balzám na pery, púder, lícenku, štetce a iné doplnky

Ak si chcete pozrieť produkty priamo v e-shope, kliknite sem:

https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/products/nuskin/cosmetics/eyes.html

V prípade, že vás niečo zaujalo a chceli by ste produkty za výhodnejšie VOC ceny, kliknite na registračný link pre zákazníkov, ktorý je zadarmo:  https://nskn.co/nruGds

Ozvite sa mi sem https://www.baja.sk/kontakt/ ak potrebujete poradiť.