TICHÝ NIČITEĽ NÁŠHO ZDRAVIA

21.06.2024
 Nejaké  to kilečko trápi nejednu ženu, ale aj pánov. Najviac si na svojej postave zakladajú mladí ľudi.  OBEZITA

S kilami navyše si pekne budujeme obezitu. To nie  nie je len estetickým problémom, ale predovšetkým vážnou hrozbou pre naše zdravie. Naše vnútorné orgány trpia pod vrstvou tuku, srdce je preťažené a musí pracovať ťažšie, a kosti sa musia vyrovnať s nadmernou váhou.

DOPADY NA ZDRAVIE 

Obezita dramaticky znižuje kvalitu života a zvyšuje riziko kardiometabolických ochorení, vrátane diabetes mellitus 2. typu, niektorých druhov rakoviny a ochorení pečene. Závažnosť týchto ochorení často vedie k zníženej dĺžke a kvalite života.

RIEŠENIE 

Znížením telesnej hmotnosti o päť až desať percent sa dramaticky zlepšuje zdravotný stav Riziko komplikácií cukrovky a infarktu klesá, stav lipidov v krvi sa zlepšuje, krvný tlak sa znižuje, spánkové apnoe ustupuje a bolesti chrbta a kĺbov sa zmierňujú. Okrem fyzických výhod prichádzajú aj psychické benefity: vyššie sebavedomie, atraktívnejší vzhľad a lepšie duševné zdravie.

AKO NA TO? 

Vedci z NuSkin pracovali na vývoji produktu TRMe, prírodného doplnku stravy, ktorý podporuje správne fungovanie tela. Tento doplnok zlepšuje stravovacie návyky a dodáva chuť na pohyb, čím podporuje správne metabolické reakcie v tele bez nutnosti diét.


Informácie o obezite pochádzajú z článku na stránke trend.sk. https://www.trend.sk/trend-archiv/obezita-je-chronicke-ochorenie-hmotnost-vsak-pomozu-znizit-aj-male-navyky.


Ak máte záujem o balíček TRMe, objednajte tu:https://nskn.co/1Eu9WE


Ak máte  o balíček aj s tyčinkami, kliknite sem: https://nskn.co/1Eu9WE