TONER PRE KRÁSNU PLEŤ

01.08.2023
Tonizačná voda je dôležitou súčasťou každodennej starostlivosti o pleť. Jej používanie prináša niekoľko výhod, ktoré môžu pomôcť udržiavať pleť zdravú a žiarivú.
Tonizačná voda má schopnosť vyrovnávať pH hodnotu pokožky po čistení, čo je dôležité pre optimálne fungovanie kožných buniek. Okrem toho pomáha zmenšovať póry a zanecháva pleť sviežu a hydratovanú. Tonery s obsahom aktívnych zložiek, ako sú alfa hydroxykyseliny (AHA) a beta hydroxykyseliny (BHA), môžu tiež pomáhať pri exfoliacii, odstraňovaní odumretých kožných buniek a podpore regenerácie pokožky.

Here You Glow Exfoliating Toner


Jedným z odporúčaných tonerov je práve tento toner. Obsahuje kombináciu AHA, BHA, PHA a bioadaptívne rastliny (komplex 5 zložiek: rozchodnica ružová, maralí koreň, huba chaga, ruža z Jericha a sibírsky ženšen). Toner zlepšuje kvalitu pleti, odlepuje odumreté kožné bunky z povrchu pokožky, viditeľne zlepšuje vzhľad pórov, odstraňuje nečistoty a mastnotu, zlepšuje vzhľad škvŕn, hydratuje pokožku, (priťahuje a viaže vlhkosť), dodáva jej zdravší, pružnejší vzhľad a rozžiarenie.
Toner pripravuje pokožku na ďalšie produkty, ako sú sérum a hydratačné krémy.
Pamätajte, že pravidelná starostlivosť o pleť vrátane tonizácie môže prispieť k zlepšeniu textúry a vzhľadu pleti a tým aj k väčšiemu sebavedomiu voči svojej pleti.
Objednať si ho môžete tu:

https://nskn.co/Lf1A9w