Toto milujem!

24.08.2020

Už sa vám stalo, že ste si niečo tak veľmi obľúbili, že ste stále vyhľadávali tovar len tej istej značky? (Oblečenie, potraviny, kozmetika a iné veci?) Nikdy som sa na niečo také nezameriavala. Až teraz som to o sebe zistila. V poslednom čase si uvedomujem, že som 11 rokov "závislá" na používaní Nu Skin produktov.

Čo mi to prinieslo? 

1. Šetrenie času 

1. Nemusím behať po drogérii a hľadať, ktorý krém si mám kúpiť, čistiace mlieko, tonizačnú vodu, masku, zubnú pastu, šampón, kondicionér, séra na vlasy a pleť. Neviem, ako vyzerá vaša kúpeľňa, čo všetko tam máte? Či sú tam odložené aj krémy, ktoré vám na pleť nesadli a je vám ľúto ich vyhodiť? 

2. Expiráciu nesledujem

Skontrolujte si doma vašu kozmetiku, či už niečo nie je po expirácií. Ak tam máte len potrebné veci, ktoré Vám sedia a všetko vždy celé miniete, tak vám gratulujem. My máme doma len to, čo používame, míňame neustále a to do poslednej kvapky (lebo milujeme tieto veci) a s malou obmenou, stále dopĺňame. Všetko sú to produkty s označením Nu Skin. Mimochodom všimli ste si v logu tú krásnu fontánu? 

3. Kompliment

Dobre mi padne lichôtka, že som chodiacou reklamou Nu Skin, lebo vraj sa na mne starnutie tak neprejavuje. Na diaľku pôsobím dievčensky. Pleť mám pevnú a hladkú. Keď si spomeniem, ako som v štyridsať osmičke bojovala s veľkými nepríjemnými podkožnými vyrážkami, s problémom s črevami, (nepríjemné bolo, keď sa mi zrazu prudko nafúklo bruško a okrem neznesiteľných prudkých bolestí, mdlôb, mi pribúdali na pamiatku vždy po takomto nepríjemnom ataku novovytvorené veľké strie alebo sa staré premenili na krátery). Môj kolísavý nízky tlak mi spôsoboval kolotoč aj vtedy, kedy som to nechcela a moja anémia ma ráno o 9 hodine trápila najviac, keď som potrebovala byť v práci fit. Trávila som čas v nemocnici na infúziách a stala som sa pravidelnou návštevníčkou rôznych ordinácii a podstupovala som množstvo nepríjemných vyšetrení. Toto je pre mňa minulosťou. Našla som to správne pre svoje zdravie zvonka, aj zvnútra. Nie v liekoch, ale v mikrovýžive a kozmetike bez ropných derivátov a s prírodnými zložkami. "Nefajčím, nepijem", ako sa všeobecne hovorí, tak investujem do seba. Vlastne, všetci investujeme, len záleží "čo" a či to "čo" je vhodné.

4. Kapsule mladosti

Keď som mala asi 43 rokov, priniesla mi moja dcéra z Beauty výstavy z Trenčína nejaké kapsule, ktoré vraj podporujú mladosť. Poctivo som užívala celé balenie, o pleť som sa príkladne starala medicínskou kozmetikou. Športovala som, ale výkony boli rovnaké. Cvičila som raz do týždňa v telocvični a sem tam som vybehla do prírody. Ani po mesiaci či troch som nevidela žiadne výsledky. Naopak, po použití Nu Skin produktov vidieť zmenu niekedy hneď alebo do tých troch mesiacov určite.

5. Príroda spojená s vedou

Milujem na Nu Skin značke to, že je príroda a veda vo vzájomnom spojení. Vedci získavajú to najlepšie z prírody, aby nám priniesli to najúčinnejšie. Spájajú silné prísady s inovatívnou vedou a technológiou. A tak vznikajú produkty na svetovej úrovni, ktoré skutočne fungujú. Ani toto neprišlo len tak, odborníci strávili viac ako 30 rokov výskumom starnutia na genetickej úrovni. Vďaka poznatkom, ktoré prináša "matka príroda" vedci posúvajú hranice bádania a inovácií. A to najlepšie potom prináša v podobe Nu Skin produktov priamo až k naším dverám. Je na nás, či používame všetko, čo si objednáme a vidíme výsledky na sebe, alebo sme pohodlní, postavíme si tieto vzácne exempláre  na poličku, čistíme na nich prach, prekladáme ich  z miesta na miesto a stoneme, že nám zase pribudli nejaké vrásky alebo sa necítime najlepšie.

6. Milujem jednoduchosť

Denne sa teším z toho, že máme LumiSpa. To moje som si priniesla z USA. Vyčistí a vymasíruje moju pleť, dokonca ráno a večer, a stačia mi na to vždy len 2 minúty. Keďže sa už blížim k dverám 60-ky, tak si pravidelne ráno na 1 minútku zapnem galvanik a s krémom TruFace Line korektor si prebehnem celú pleť. Nech sa peptídy predvedú, čo dokážu a popracujú na tvorbe môjho vlastného kolagénu. Vychutnávam si aj masáž okolo očí s LumiSpa Accent. Na záver si dám krém (prípadne predtým ešte sérum) a hotovo. Spolu s čistením zubov a sprchou strávim kúpeľni 12-15 minút. Myslíte si, že ten čas takto strávený je mrhaním? Nechodím na kozmetiku, k zubárke len na preventívnu kontrolu. Výživa (LifePak s Omegou, Tegreen, Estera) a dobrá zubná pasta AP-24 robia svoje.

7. Pár minút pre seba

Nečakajte len na víkend a doprajte si takýto relax denne. 15 minút pre seba by nemalo byť luxusom. A keď k tomu pridáte 15 minút na cvičenie, uvidíte po mesiaci super výsledky. Rada Vám poradím, ozvite sa. https://www.baja.sk/kontakt/

Link na registráciu za výhodnejšie ceny pre VOC zákazníka, https://nskn.co/nruGds