TRI POZVÁNKY

24.05.2023

Milé ženy!

Každá z nás obľubuje niečo iné a určite máme aj niečo spoločné. Mám tu pre vás tri zaujímavé pozvánky na stredu a štvrtok poobede o 15 hodine. Tie, ktoré máte záujem, pozrite si a ozvite sa, čo ste si vybrali. Zoberte aj svoje polovičky alebo priateľky. Máte na výber niečo z výtvarného umenia,  zastaviť sa Beauty party, ale aj na prednáške o tradičnej čínskej medicíne.

STREDA 24.5.2023 DVA SVETY

Komentovaná výstava maliarky Zuzany Schmidt a Ondreja Zimlaje. Je to skvelý spôsob, ako si užiť a lepšie porozumieť umeniu. Získate vzdelávacie a obohacujúce skúsenosti a zároveň sa môžete pohrávať s myšlienkami a interpretáciami umelcov a diel. Svetlo a tieň, farby, tvary, spoznať rôzne techniky, ktoré sa spájajú, aby vytvorili jedinečný umelecký zážitok. Môžete si vychutnať atmosféru a podmanivú estetiku výstavy a porozumieť obrazom, ktoré zaznamenali myšlienky autorov ťahom štetca, inšpirovať sa a rozšíriť si vaše obzory.

Miesto výstavy: Francúzsky inštitút, Sedlárska 7, Bratislava

Čas: 15:00

STREDA 24.5.2023 BEAUTY PARTY

Táto jedinečná udalosť je zameraná na neinvazívne omladenie pleti a používanie prírodných látok, ktoré prinášajú rýchly a účinný efekt pri objavovaní prirodzenej krásy. Na našej Beauty party vám predstavíme patentované technológie a svetové jednotky v oblasti spomaľovania starnutia. Naši odborníci vám predvedú, ako prirodzenou cestou dosiahnuť mladistvý vzhľad a zlepšiť kvalitu pleti.

Budete mať možnosť vyskúšať si našu širokú škálu prípravkov a produktov vyrobených z prírodných látok, ktoré sú šetrné k pokožke a prispievajú k jej zdraviu. Výsledky, ktoré môžete dosiahnuť pomocou týchto produktov a technológií, vás ohromia.

Okrem toho, naši odborníci vám poskytnú informácie o nových objavoch v oblasti omladenia pleti a zodpovedia všetky vaše otázky.

Tento večer bude plný radosti, krásy a nových poznatkov. Uistite sa, že ste si rezervovali svoje miesto, pretože kapacita je obmedzená. Ak nemôžete prísť, požiadajte o link na online vysielanie alebo záznam.

Tešíme sa na vás a na spoločné objavovanie krásy.

Miesto: PRO-AGING CINSULTING, Račianska3, , Bratislava

Čas: 18:00

ŠTVRTOK 25.5.2023 – Zdravie a huby

Prednáška z oblasti Tradičnej čínskej medicíny (TCM). Prednáša Laco Filo, praktik TČM, venuje sa fytoterapii a dietetike. Viac ako 30 rokov sa zaoberá spoznávaním a štúdiom bylín. Botanikou sa začal zaoberať už koncom 80-tych rokov a to najmä v oblasti liečivých rastlín,

ktoré rastú u nás aj vo svete. Je autorom publikácii: Varíme podľa piatich elementov a Bylinár.

Tradičná čínska medicína sa zaoberá celistvým prístupom k zdraviu a liečbe. Môžete sa dozvedieť o zásadách rovnováhy, energetických dráhach v tele (meridiánoch) a spôsoboch, ako podporovať zdravie pomocou bylín, výživy a ďalších terapií. TCM sa zameriava na liečbu a prevenciu chorôb. Využívanie húb v rámci TCM je len jedným aspektom tohto rozsiahleho liečebného systému. Táto fascinujúca oblasť, ponúka jedinečný pohľad na zdravie a liečbu, snaží sa obnoviť rovnováhu v tele a posilniť jeho schopnosť samoregulácie a samoliečby. Využite relevantné informačné zdroje, ktoré vás obklopujú.

Môže to byť pre mnohé z vás obohacujúcim zážitkom. Ja som už jednu prednášku absolvovala a veľmi ma zaujala. Teraz máte šancu aj vy. Zarezervujte si svoje miesto.

Miesto: Pro-Aging Consulting, Račianska 3, (pri Tatrabanke), Bratislava, blízko MHD zastávok, Račianske mýto električka č. 3, BUS 21, 59, 61, 63, trolejbus 64, 49)

Čas: 15:00

S pozdravom vaša Baja https://www.baja.sk/kontakt/

Online rezervácia

Zarezervujete si miesto včas. Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom.