UROBTE SI V MOBILE ANALÝZU PLETI

26.06.2024

Spoznajte svojho nového mobilného experta, ktorý vám pomôže na vašej ceste za krásou a wellness.

Jednoducho a rýchlo. Zistite, ako poskytuje aplikácia Nu Skin Vera odborné konzultácie v oblasti starostlivosti o pleť, odporúča produkty a pomáha vám vytvoriť si prispôsobenú časovú os s vašimi selfie.

NuSkin aplikácie sú úžasné. Uľahčujú a zjednodušujú mnohé veci. Šetria čas, financie, rýchlo a personalizovane analyzujú a doporučujú riešenie. Na základe vašich odpovedí a fotky zistíte, čo by bolo vhodné používať na vašu pleť. Prípravky vyvíjané vedcami a ďalšími odborníkmi sú cielené presne podľa typu pleti, s prírodnými alebo anti-aging prvkami sú "šité" na kazu pleť. Analýza a doporučenie je ZADARMO.

 Kliknite sem a za pár minút máte výsledky. Verím, že využijete túto možnosť pre analýzu pleti a doporučenia prípravkov na jej denné ošetrovanie. Nájdete riešenie pre problémovú pleť, citlivú, suchú, mastnú, normálnu, zmiešanú, mladšiu, staršiu, teda aj na omladenie. Objavíte prírodné prípravky na bežné denné čistenie pleti, nanášanie masiek, sér, krémov, dekoratívnej kozmetiky. Teraz už len kliknite sem: https://nskn.co/upKBja


Pozrite si aj toto zaujímavé video:https://youtu.be/qDGCom9_lSw?si=oLS6fs0PERV2LD__