VIANOČNÉ ZĽAVY

02.12.2022

Magic Days

Pripravte sa na oslavu a ušetrite 20 %  na úžasnom výbere produktov.

Magic Days.

 Chcete zažiť kúzelné Vianice? Pozrite si naše video, ktoré sme s láskou pre všetkých pripravili.  https://studio.youtube.com/video/RiRXbLZz3vk/edit

Pozerajte, vyberajte, podporte vašu pokožku, zlepšite kvalitu pleti, dokonca omlaďte ju a podporte zdravie.

Zdravie je základ a preto, ak chcete niekomu urobiť radosť, sú v ponuke produkty pre zdravie vašich blízkych, vás, ale aj pre deti v núdzi.

AGELOC ELEMENTS

Toto trio čistí, purifikuje, obnovuje a hydratuje pleť a dáva jej mladistvý výzor.

Obsahuje výťažky z hrachu, bambusu. Účinná zmes ingrediencií proti starnutiu pleti ageLoc, redukuje jemnejšie a viditeľnejšie vrásky a napomáha bunkovej obnove vo forme viditeľne mladistvejšieho vzhľadu pleti.

Pena vyčistí a súčasne tonizuje pleť a podľa potreby už len použite denný a nočný omladzujúci krém.

TRU FACE LINE CORRECTOR

Korektor na vrásky. Pomáha zjemniť vzhľad jemných línií a vrások okolo úst, očí a na čele. Obsahuje kolagénové peptidy, Jeho účinok na vrásky je viditeľný po častom a pravidelnom používaní. Stačí vklepať do pokožky, (pre silnejší účinok je vhodné zapraviť korektor galvanickým prístrojom, voľba č. 3)

MOISTURIZE ME INTENSE HYDRATING CREAM

Dodáva pleti príval hydratácie a zanecháva ju hebkú a žiarivú celé hodiny. Krém pre všetky typy pleti.


AGELOC LUMISPA ACTIVATING CLEANSERS (VŠETKY TYPY PLETI)

Doplňte si teraz k svojmu prístroju LumiSpa čistiaci gél (na výber je 5 druhov) a pomôžte podporiť zdravú, mladistvo vyzerajúcu pokožku.

SPA DAY CREAMY HYDRATING MASQUE

Pomáha uzamknúť vlhkosť v pokožke a zanecháva zdravý rozžiarený vzhľad. Vhodné aplikovať po 17 hodine, kedy pleť prijíma živiny a regeneruje sa.


IN BALANCE PH BALANCE TONER

Pomáha upraviť pleť na optimálnu hladinu pH a podporuje žiarivý vzhľad. Stačí nakvapkať do dlane 3 kvapky, zmačknúť a potom si prehladiť celú pleť. Nepoužívajte tampón, ani nešúchajte druhov dlaňou.


NU COLOUR BIOADAPTIVE** BB+ SKIN LOVING FOUNDATION/MAKE UP

Dlhotrvajúci efekt podkladového krému (až 12 hodín!) a výživa pleti BB krému. Na výber je 17 odtieňov, stačí si vybrať ten svoj. Ak sa maľujete a chete robiť aj korekciu tváre, zoberte si aj tmavší odtieň. Najbežnejší odtieň, ktorý moje zákazníčky používajú je Natural Biege.

AGELOC NUTRIOL SCALP AND SHAMPOO

Vyživuje riedke, namáhané, farbené a starnúce vlasy vďaka exkluzívnej zmesi zložiek. (Aby vaše vlasy dostali správnu regeneráciu, k dispozícii je aj kondicionér a sérum.)

EPOCH SOLE SOLUTION

Popraskané chodidlá a pokožka na rukách sú minulosťou vďaka hydratácii, jemnej exfoliácii a prírodnému zloženiu nového korenia, výťažku z papáje a ureii, ktoré exfoliujú stvrdnutú kožu, odumreté bunky a poskytujú hĺbkovú hydratáciu. Pre hladkú a hebkú pokožku.


BONE FORMULA

Komplexná zmes vitamínov a minerálnych látok, ktoré pomáhajú zachovať správnu štruktúru a funkciu kostí.

PHARMANEX R²

Ženšen pravý v produkte R² Day pozitívne ovplyvňuje fyzickú, duševnú a sexuálnu pohodu. R² Night obsahuje selén, ktorý podporuje imunitný systém, čistí počas spánku mitochondrie a pomáha kvalitnejšiemu nočnému oddychu.


PODPORA PRE DETI V  NÚDZI

Výživná kaša Vitameal, strava na mesiac pre jedno dieťa v Malawi.


Chcete preto niečo urobiť? Vyberte si, máte zopár možností.

  • Môžete  objednávkou za 22 € podporiť jedno dieťa a darovať mu na mesiac jedlo a možnosť chodiť do školy- Link na objednanie 1 kaše Vitameal: https://nskn.co/pZWtU8https://nskn.co/pZWtU8
  • Môžete objednávkou za 37€ podporiť 2 deti. Link na objednanie: https://nskn.co/4eP0VQ
  • Môžete objednávkou za 91 € podporiť 5 detí a 6-tu kašu k tomu pridá spoločnosť Nu Skin. Link na objednanie: https://nskn.co/5MLOxS
  • Vianočná ponuka: Ak sa rozhodnete pre 3 kaše Vitameal, spoločnosť podaruje 4-tú kašu zadarmo.

PAPIEROVÁ TAŠKA

Je zdobená zlatou farbou a vyrobená z recyklovaného papiera - ideálny spôsob, ako zabaliť darčeky!

Pozri si aj ponuku týchto výhodných balíčkov.