VYCHUTNAJTE SI PEKNÚ OPÁLENÚ POKOŽKU

01.08.2023

S príchodom leta túžime po peknom opálení pokožky. Avšak, nemusíme čakať na teplé slnečné lúče, ani na dovolenku pri mori, aby sme dosiahli požadovaný efekt. So samoopaľovacím krémom je to jednoduché. Tieto krémy nevyžadujú expozíciu UV žiarenia, čo znamená, že nemusíte riskovať poškodenie pokožky spôsobené UV lúčmi a riziko prekročenia odporúčanej dávky slnečného žiarenia.

Záleží však aj na tom, aký gél použijeme. Ja už pár rokov používam Nuskin Sunright Insta Glow Tinted Self-Tanning Gel a mám po 15 minutách vždy krásne, bronzové opálenie.

Tento samoopaľovací gél je špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval prirodzený a rovnomerný odtieň opálenia bez potreby slnečného žiarenia. Okrem luxusného bronzového vzhľadu sa súčasne pokožka aj hydratuje, čo môže zamedziť skoré viditeľné známky starnutia pokožky od slnka.

Jeho aplikácia je ľahká, umožňuje jednoduché rozotieranie a vďaka odtieňu gélu okamžite vidieť, kde sa aplikoval.

 Link na objednanie: https://nskn.co/FnzOHc

Kontakt: https://www.baja.sk/kontakt/

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov a dlhotrvajúceho opálenia, treba vždy pripraviť pokožku. Pred aplikáciou gélu treba použiť jemný exfoliant na odstránenie odumretých kožných buniek a zabezpečiť si tak hladký povrch pokožky.

  • Aplikácia gél: Naneste gél rovnomerne na pokožku a dôkladne ho rozotrite, aby ste dosiahli rovnomerné opálenie. Zvýšte opatrnosť na chodidlá, lakty a kolená, kde môže byť pokožka hrubšia.
  • Počkajte až sa gél vstrebe: Po aplikácii je potrebné počkať, kým sa gél úplne vstrebe do pokožky, aby ste predišli šmuhy na oblečení.
  • Dodržiavajte pravidelnosť: Aby ste si udržali pekný a trvácny opálený efekt, opakujte aplikáciu podľa potreby.

Takže, užite si leto s pekným opálením a sebavedomím s Nuskin Sunright Insta Glow Tinted Self-Tanning Gel!