VYTVORTE SI FAREBNÝ ŽIVOT

18.08.2021

Páči sa vám pestrá farebná lúka plná kvetov?

Tak pohnite  trochu rozumom a vytvorte si okolo seba takýto pekný farebný svet. Nemyslím tým len kvetinový, ale svet plný farieb, možno aj vône a hlavne radosti. Pestrosť vie potešiť oko, dobre urobiť aj nášmu vnútru. Ocitnúť sa na lúke plnej kvetov je niečo fascinujúce a zažiť niečo takéto v živote je očarujúce. Len to nepríde hneď. Treba na tom pracovať. Aj takej lúke to trvá, kým na nej vyrastie toľko kvetov. Ja som tejto lúke z našej záhrady trochu pomohla (aby sa mohla lepšie zaujať vašu  predstavivosť a pridala som tam pár kvietkov). 

Uvažovali ste o takomto svete, kde by bolo viacej príjemných vecí, ideálnych, radostných, zábavných, atď.? Premeňte si svoje sny na skutočnosť. Neberte to ako frázu. Zamyslite sa a pátrajte potom. Možno všetko nevyjde tak ako chcete, ale možete sa k niektorým svojim predstavám priblížiť.

Začnite tým, že si premyslite, kde v akej oblasti vášho života chcete začať. Takú lúku si niektorí ne/môžu vysadiť. A čo tak vytvoriť si takú pestrosť vo svojej práci? Napadla mi taká podobnosť v súvislosti v prácou v networkmarketingu. Väčšinou si ho ľudia mýlia len s priamym predajom a pritom nepoznajú ďalšie možnosti jeho budovania. A práve táto fáza prináša tým, ktorí sa zapájajú do biznis spolupráce možnosť stať sa architektom svojho života. Predstavte si, že vaša práca sa vám stane tak srdcu blízka, že už to nebude práca a jej benefity nie sú len financie, ale aj veľa vďačnosti, ktorou vás ocenia iní. 

Aspoň v tej mojej práci a v mojom živote  je to tak a ešte vždy nachádzam nové a užasné kvety.