Zažiarte s ageLOC Boost

21.09.2021

Už ste videli naživo AgeLoc Boost ? Aj ste si ho vyskúšali? Aké ste mali pritom pocity? Aj vy ste si hladili tvár s príjemnou hlavicou, roztierali výživné sérum a zvuk "dzrn, dzrn," vám k tomu pridával pocit ukľudňujúcej zvukovej terapie?

Po takomto zapravení výživného séra s mikroprúdom do pokožky ste možno cítili, že ošetrená polovice tváre je iná, pevnejšia, vypnutejšia, žiarivejšia a vyplnili sa vám aj niektoré ryhy a vrásky. Alebo len niečo z toho? Za 2 minúty sú výsledky minimálne, ale sú.

My, čo to už používame dlhšie, vidíme, že zlepšenie pleti sa pomaličky kumuluje a potom, kedykoľvek, keď dostaneme kompliment, že dobre vyzeráme, poteší nás to. Jasné, nerobíme to kvôli komplimentom, ale aby sme sa postarali o pleť. Samozrejme na pleť môžeme dať rôzne veci, ale keď už dávame, (lebo pleť to potrebuje), tak si vyberme, čo môže okrem výživy, zdravej pleti priniesť aj lepší estetický výsledok. Tým je pre mňa systém ageLoc Boost (prístroj so sérom). Neinvazívne zapravenie výživy z rastlinných výťažkov a kyseliny hyaluronovej robia svoje. (Netreba iný zákrok)

Mnohých prekvapilo a súčasne po testovaní potešilo, že táto svetovo obľúbená dvojica prístroj so sérom vedia rýchlo osviežiť pleť, podporiť jej spevnenie, vyplnenie, zobudenie mdlej, unavenej, nezdravo vyzerajúcej pleti, zmenšiť póry, upraviť tón a pigmentáciu. Pozrite sa sem: https://www.baja.sk/krasa/

Dve minúty ráno (alebo podľa potreby), kdekoľvek sa nachádzate, viete si dopriať a urobiť toto mini ošetrenie, pre pocit a vzhľad krásnej a zdravo vyzerajúcej pleti.

Ošetrenie vonku, v meste, pri dome, za 2 minúty.
Ošetrenie vonku, v meste, pri dome, za 2 minúty.

Vy ste videli ageLoc Boost len na obrázku, vo videách alebo len na sociálnych sieťach? Tak si ho príďte vyskúšať.

Viem, že niektorí keď videli zmenu na mojej pleti po predpredaji toho prístroja a o mesiaci po jeho testovaní, sa mi ohlásili a hneď bez testovania som im zabezpečovala túto novinku a niektorí sa už nevedia dočkať stredy, kedy si ho budú môcť objednať.

Ak máte otázky, chcete vedieť viac, skúsiť si ošetrenie alebo už hneď objednať, ozvite sa: https://www.baja.sk/kontakt/

AgeLoc Boost, je topka, ktorá poteší všetkých, ktorým záleží na svojej pleti. Pre mňa je to aj radosť z toho, že v 60-ke je moja pleť ešte pevná a ovisajúce časti sa spevňujú. Viem, že aj moje rovesníčky sa na tešia, kedy budú mať tohoto pomocníka doma. 

Ak máte záujem o ageLOC BOOST, kliknite sem:https://nskn.co/VedCdo

Chcete okrem Boostu aj základnú kozmetiku? Balíčk so zľavou si pozrite tu. https://nskn.co/lamKoi