ZDIEĽAME S VAMI

21.10.2022
Tak sme si dali na záver foto a celkom ma pobavilo, keď mi viacerí povedali, že zapadám medzi  túto krásnu mládež, aj keď som už babička. Že by to bolo tou bielou blúzkou?
Tak sme si dali na záver foto a celkom ma pobavilo, keď mi viacerí povedali, že zapadám medzi túto krásnu mládež, aj keď som už babička. Že by to bolo tou bielou blúzkou?

Dnes je to už tak, väčšina z nás hľadá a skúša, čo by prospelo nášmu zdraviu, pokožke a udržalo nás dlhšie vo fyzickom zdraví a pri pohľade do zrkadla si povedali, že je to ešte fajn.

Nie som za prehnanú starostlivosť o seba, ale keď už niečo musíme so sebou robiť, teda jesť, umývať sa, natierať sa a hýbať, tak to robme ako najlepšie vieme a ak nám to funguje, deľme sa o to s inými.

Môj recept na toto všetko je jednoduchý, robme tak, aby nám všetko prinášalo radosť.

Tak sme si s pár dievčatami povedali, že vám pravidelne týždenne budeme prinášať otvorené SHOWROOMY, kde sa dozviete, ako príroda a veda posunula hranice a čo nám pri bežnom používaní veci s nadčasovými technológiami prinieslo.

Každý týždeň je to vždy iná dávka skvelých informácii, o zdraví, kráse, o našich životných príbehoch, o ekonomickom smerovaní.

Dajte si aj vy šancu a príďte sa zabaviť a pozrieť si to, čo by mohlo byť zaujímavé aj pre Vás.

 Miesto: Račianská 3, Bratislava

Čas: 18:15

Trvanie 60 minút

Najbližší termín 26.10.2022

Vstup len na pozvánky. Ozvite sa mi a dozviete sa aj ďalšie potrebné informácie 

 https://www.baja.sk/kontakt/