Zdravie a príroda

25.08.2020

Naše zdravie závisí od mnohých okolnosti a jednou z nich je aj stravovanie.

Jeho prejav vidíme niekedy zvonka a cítime aj zvnútra. Napadlo mi, že aj my sme ako tie jabĺčka, Niektoré vyzerajú zvonka krásne a keď ich rozrežeme alebo doň zahryzneme, nájdeme červíčka alebo hnilobné miesta.

"Neposudzujte nikdy podľa dojmu. Nie v každom jablku je červík. V niektorom môžu byť aj dva." (Marcus Aurelius)

Verím, že táto vtipná hláška Vás trochu rozveselila. Preto, stravujme sa zdravo. Doprajme si veľa ovocia a zeleniny. Ak zistíme, že treba pridať, pozrime sa po kvalitných doplnkoch výživy s prírodnými zložkami. Tým, že zo dňa na deň aj starneme, starnú aj naše bunky. Vidieť to na pokožke, niekedy sa skôr ohlási naše zdravie. Preto sa hýbme a robme veci, ktoré nás bavia, aby náš pro-aging životný štýl nám prinášal radosť.

Ak máte záujem o ovocný koncentrát z jabĺk a ďalších 12 druhov ovocia, napite sa džúsu JVi. Vedci v ňom skombinovali europské ovocie a zeleninu s jedinečnými a vzácnymi druhmi ovocia, ako sú kustovnica čínska, rakytník rešetliakový a ovocie acerola. Toto zaradenie do stravy vám prinesie mnoho výhod. Tento nápoj je výborným zdrojom VITAMÍNU C. Pomáha optimalizovať zdravie OCHRAŇUJE NÁS PRED OXIDÁCIOU, zabezpečuje dobré fungovanie IMUNITNÉHO SYSTÉMU a udržiavať potrebnú TVORBU KOLAGÉNU pre správnu FUNKCIU POKOŽKY. Produkt JVi teda v jednom šikovnom balení (2 fľaše 0,7l) obsahuje veľa dobrého a je to váš ideálny spojenec v zdravom stravovaní a zdravom životnom štýle.

Link na objednávku JVi: 

Kliknite si aj na https://www.baja.sk/zdravie/, kde postupne dopĺňam rady a hlavne dennodenné skúsenosti, či už osobné alebo sú priamo od klientov. Ozvite sa aj vy, rada Vám poradím, pripadne poskytnem iným tu vašu skúsenosť. 

https://www.baja.sk/kontakt/