5 KROKOV PRE JEMNÚ ÚPRAVU

26.11.2022

Mať jemný a príjemný výzor, chcú nielen naše študentky, mladšie aj zrelšie ženy. Ak chcete v škole, v práci alebo medzi priateľkami vyzerať pekne a cítiť sa sebavedomo, mali by se si osvojiť týchto 5 jednoduchých krokov.

Jemné nalíčenie dokáže podchytiť krásu každej ženy

Osvojte si pravidelnú starostlivosť o pleť, čistenie, hydratáciu, masáž. Nebojte sa, toto môžete s LumiSpa zvládnuť denne za 2 minúty, aj s dobrým krémom s výťažkom z rastlín z rady Nutricentials.https://www.baja.sk/l/ranna-statistika/. Poďme už na sľúbené skrášľovanie.

Prvý krok

Jemne si vklepte očný krém do okolia očí (samozrejme po čistení pleti, a hydratácií).

Odporúčam vám Eye Love Bright Eyes Illuminating Eye Cream. Tento ľahký, krémový očný krém poskytuje okamžitý pocit schladenia. Po určitom čase redukuje mdlý, nerovnomerne tónovaný a unavený vzhľad pleti spôsobený každodennými faktormi, ktoré ju zaťažujú, ako napr. modré svetlo. Zloženie prispieva aj k vyhladeniu jemných línií a vrások okolo očí. Znižuje opuchy a známky únavy, vďaka čomu vyzerá pleť okolo očí oddýchnutá a osviežená.

Vďaka hodvábne jemnej štruktúre je vynikajúcim podkladom pod mejkap a dokonca s ním mejkap vydrží dlhšie.

Zloženie

  • Zmes výťažkov z bioadaptívnych rastlín, ktorým sa darí v extrémnych podnebiach (rozchodnica ružová, maralí koreň, huba chaga, ruža z Jericha a sibírsky ženšen), ktoré zvyšujú schopnosť pokožky prispôsobiť sa každému prostrediu.
  • Obsahuje aj výťažok z lespedézie (z listov a stoniek rastliny Lespedeza Capitata) - pomáha zlepšiť vzhľad mdlej, nerovnomerne tónovanej, napätej a unavenej pokožky pod očami, vplyvom každodenných stresových faktorov, ale aj vystaveniu sa modrému svetlu z mobilu alebo obrazoviek televízora, či počítača.
  • Výťažok z jablka (výťažok z plodov Pyrus Malus), je to prirodzený komplex sacharidov, ktorý poskytuje dávku hydratácie a prispieva k zdravšiemu a mladistvejšiemu vzhľadu pleti.

Druhý krok

Rozžiarte pleť s mejkapom Nu Colour Bioadaptive* BB+ Skin Loving Foundation. Ľahko sa rozotiera a spôsobuje dočasné vymiznutie jemných vrások. Pleť vyzerá žiarivo, nie mastno. Vhodný je pre všetky typy pleti, od mastnej, až po suchú. Pre silnejšie krytie je potrebné naniesť ďalšiu vrstvu. Má hybridné zloženie a krásne splýva s pokožkou, rozpúšťa sa vo vode (nezaťažuje pleť a neupcháva póry). Poskytuje jej až 12 hodín hydratácie a nosenia, je s UVB SPF 35. Obsahuje výťažok z kakaových semien, táto rastlina má bioadaptívne vlastnosti, ktoré podporujú obrannú reakciu pleti na stresové faktory okolitého prostredia.

Tretí krok

S predlžujúcou špirálou, Nu Colour Curling Mascara Black zvýraznite oči. Jej zloženie ponúka dlhotrvajúci efekt natočenia bez zlepenia a pomáha očiam skutočne vyniknúť. Ľahko sa používa, pretože mierne zakrivená špirála je jedinečne navrhnutá tak, aby oddeľovala, vytočila a predĺžila každú jednu mihalnicu, zväčšuje objem, pričom mihalniciam dodáva dĺžku a objem s dokonale čiernou úpravou.

Štvrtý krok

Jediným osviežením s týmto hydratačným sprejom na tvár získate vláčnu a hladkú pokožku, vďaka prírodným zložkám viažucim vlhkosť, ako je napríklad PCA sodná. A to nie je všetko! Vďaka schopnosti zadržať vlhkosť v pokožke a poskytnúť hydratáciu pomáha chrániť pleť (aj vlasy) pred negatívnym vplyvom prostredia.

Zloženie

  • PCA sodná - viaže vodu v pokožke, a tým pomáha udržiavať optimálnu hladinu hydratácie.
  • Zmes zvlhčovadiel vrátane glycerínu, mliečnanu sodného a hyaluronátu sodného - zložky milujúce vodu, ktoré zvyšujú hladinu hydratácie.
  • Zmes činidiel ošetrujúcich pokožku vrátane butylénglykolu a šťavy z listov aloe vera - ošetrujú a upokojujú pokožku.

Piaty krok

Na záver už len balzam Nu Colour Lip Plumping Balm na zväčšenie pier. Dodáva im hydratáciu a plnší vzhľad, hebkosť, je bez nepríjemnej lepivosti, s jemným ružovým odtieňom.
Hladko sa nanáša, prináša osviežujúci pocit, má jemný farebný nádych a zanecháva pery hydratované, hladké bez nepríjemnej lepivosti, ktorú môžete zažiť pri tradičných balzamoch na pery.

Zloženie

Obsahuje antioxidačné zložky. Olej zo semienok ricínu obyčajného - zabezpečuje hydratáciou pier. L-Mentol - poskytuje chladivý pocit.

Pripravila som pre vás balíček so spomínanými vecami. https://nskn.co/mid61q

Ak potrebujete poradiť, ozvite sa.

Ak hľadáte rýchle čistenie a odličovanie pleti, tak pozrite sem.