RANNÁ ŠTATISTIKA

02.12.2022

Koľko času strávite pri rannej starostlivosti o pleť?

Možno si poviete, že na to, mať peknú, sviežu a mlado vyzerajúcu pleť potrebujete veľa času, ktorý by ste museli stráviť denne v kúpeľni alebo peniaze naviac, keby ste chceli rýchly invazívny zákrok. Preto si ďalej každé ráno robíte svoj bežný rituál, pri pohľade do zrkadla si poviete, že s tým už čo vidíte v zrkadle nič neurobíte a pritom tak tajne túžite po zmene. Alebo je to inak? Nechám to na vás. 

Bežný ranný rituál

Každý si ráno umyje tvár. Použije mydlo alebo gél na odstránenie nečistôt, prachu po nočnom spánku, ale aj odumretých kožných buniek, či z vylučovaného mazu. My síce spíme, ale pleť pracuje a preto sa treba o ňu postarať. Po umytí si natriete krém, možno si trochu pri tom pomasírujete pleťČas, ktorý ste pleti venovali sú 3 minúty.

To je jeden spôsob. (Možno máte iné návyky, napíšte.) Pozrite si druhý a porovnajte.

Ranný rituál s NuSkin technológiami a bonusom naviac.

- Čistenie s LumiSpa iO 2 minúty

Príjemne hladenie pleti s prístrojom LumiSpa s gélom podľa typu pleti, (kde okrem rastlinných výťažkov je aj omladzovacia zložka ageLOC) pleť čistí a súčasne masíruje. Tzn. že vyťahuje (vytáča) nečistoty z pórov von. Čo pri bežnom umývaní nerobíme. Viac o LumiSpa: https://www.baja.sk/l/kopia-zazitok-s-lumispa-pri-cisteni-pleti/

- Pretrieť pleť tonizačnou vodou

Tento krok sa väčšinou vynecháva. Na to, aby sa predišlo usadzovaniu vodného kameňa z vody a súčasne sa mohli stiahnuť, uzatvoriť póry a hlavne vyrovnať pH pokožky. Preto treba používať aj tonizačnú. Čas 30 sekúnd.  O tonizačnej vode a ďalšej starostlivsti o pleť sa dozviete tu:  https://www.baja.sk/l/ako-mat-peknu-zdravu-a-hebku-plet/

- Zapravenie séra s Boostom 2 minúty

Vyčistenú pleť natrieme sérom a zapravte ho s prístrojom na báze mikroprúdu. Ako na to? https://www.baja.sk/l/dve-minuty-pre-plet/

Sérum obsahuje rastlinné zložky na rozjasnenie a pre výživu pleti, ale aj kyselinu hyaluronovú, ktorá zlepšuje plnosť a kontúry tváre.

- Aplikácia krému

Na záver už len krém, čas 30 sekúnd.

Pridajte si  čas na oplachovanie vodou a čistenie prístrojov 1 minúta.

Celkový čas 6 minút.

Už je na každom z vás, či chcete investovať do kvalitnej a dlhodobej starostlivosti o svoju pleť a tiež pridať 3 minúty naviac, alebo zostať pri klasickej starostlivosti o pleť.

NuSkin pripravil pre všetkých záujemcov výhodný balíček LumiBoost. Stačí kliknúť na link.

https://nskn.co/SBtlSD

Čo Vám  to môže  takáto zmena pri starostlivosti o pleť priniesť?

Okrem sviežej, krásnej a zdravej pleti aj ušetrený čas a peniaze za časté chodenie do kozmetických salónov, dermatologické poradne a plastickú chirurgiu.

V pípade záujmu, pozrite si:

https://www.baja.sk/l/ako-starat-o-mladu-plet/https://www.baja.sk/kontakt/