BALÍČKY PRE RADOSŤ

23.11.2022

Mám rada darčeky a ešte radšej ich rozdávam. Aj vy?

Pripravila som pre vás 4 zaujímavé ponuky, je na Vás, vybrať si tú vašu a súčasne sa môžete potešiť nielen z nízkej ceny, ale aj darčeka. Tí, ktorí pozerajú moju web stránku alebo sú v mojej FB skupine jana's group, vedia, že mám s týmito produktami výborné výsledky, mnohí ich už tiež používajú a preto majú moje VIP ceny a tentokrát sa všetci tešíme z Black Friday ponuky so 40% zľavou z VIP ceny. Potešte sa tentokrát aj vy a môžete aj svojich blízkych tým, že využijete ponuku niektorého z balíčkov.

BALÍČEK NA OMLADENIE PLETI

Tonizačná voda, Boost & sérum, kapsule, /ZADARMO krém

Základom po čistení pleti je tonizačná voda, ktorá uzatvorí póry, pripraví pleť na sérum alebo krém, (nezanechá na pleti ani usadeniny z vody).

Naboostovaním výživných zložiek do vašej pleti, bude omladená, osviežená, vypnutá už po 2 minútovom ošetrení. Bez chemických a chirurgických zákrokov. Pre pevnosť a elasticitu pleti použite kapsule s etocínom.

Tento luxusný balíček je teraz v 40% zľave a naviac dostanete k nemu zadarmo denný krém, plný etnobotanických zložiek.

Balíček je vhodný pre všetky typy pleti.

3x KAPSULE PRE PEVNOSŤ A ELASTICITU PLETI /ZADARMO BF COLLAGEN+

Tento exkluzívny balíček si jednoducho zamilujete.

Obsahuje veľa malých modrých kapsuliek s olejom, ktoré sa zameriavajú na pevnejšiu pleť, na zdroje viditeľných príznakov starnutia pleti. Pleť, po ich aplikácii je na pohľad aj na pocit napnutejšia, pružnejšia a mladistvejšia. Pretože výsledky vás budú tešiť, máte možnosť zobrať si hneď 3 balenia a k tomu ZADARMO Beauty Focus Collagen+, ktorý omladí pleť, vlasy, spevnie nechty a podporí aj vaše kĺby a zdravie. (Doporučujem pred aplikáciou používať toner Tru Face Priming Solution. Vytvorí potrebný podklad pred aplikáciou kapsúl.)

6 x Dew All Day Moisture Restore Cream/ZADARMO exfoliačná tonizačná voda

Obľúbený, výživný krém pre všetky typy pleti. Príjemne sa rozotiera, má jemnú nenápadnú vôňu rastlín. Tým, že obsahuje výťažky z bioaadaptívnych rastlín, ktoré prežívajú v extrémnych podmienkach, jeho jednotlivé zložky pomáhajú pokožke priťahovať a zachytávať vodu, aby si udržala potrebnú hydratáciu. Pravidelným používaním vyhladzuje, zjemňuje, upokojuje, vyživuje a ošetruje pokožku.

Potešte s ním priateľky alebo rodinu, krém je vhodný pre ženy aj mužov a pre všetky typy pleti. Naviac k nemu dostanete darček, tonizačnú vodu ZADARMO:

Here You Glow Exfoliating Toner je základom po čistení pleti. Pomáha obnove buniek exfoliáciou a odlepením odumretých kožných buniek z povrchu pokožky. Zjemňovať vzhľad škvŕn, robí pleť jasnejšiu a čistejšiu. Odstraňuje nečistoty a mastnotu, zmenšuje a uzatvára póry, pripravuje pleť na sérum alebo krém, (nezanecháva na pleti ani usadeniny z vody).

TR90 TROJMESAČNÝ PROGRAM PRE TRANFORMÁCIU METABOLIZMU
3x Complex F - Fit a Complex C /DARČEK zľava 40% na JS - Jump Start

Výhodou tohoto balíčka je, že ho máte kompletný a môžete s ním začať svoj transformačný program. Obsahuje 3 komplexy (JS - Jump Start,3x Complex F - Fit a 3x Complex C ) s obsahom rôznych prírodných látok.

Odborníci tvrdia, že zbaviť sa tuku, či už podkožného alebo viscerálneho je pre zdravie dôležité a časovo náročné. Preto zvolili zložky v tomto programe tak, aby sa zamerali po dobu 3 mesiacov na úpravu metabolizmu, produkcie hormónov a enzýmov, hladiny cukrov (glykogénu v pečeni), detoxifikáciu organizmu, čím sa upravuje chuť do jedla, znižujú hladiny cholesterolu a triglyceridov (tukov) v krvi, znižuje krvný tlak, podporuje prúdenie krvi v cievach (vazodilatácia), podporuje psychické vlastnosti (zvyšuje hladiny hormónov radosti - dopamín a serotonin, zlepšuje pamäť, náladu, znižuje sa stres, alergické reakcie, zvyšuje imunitu, liečia rany, zápaly a iné.

Zbaviť sa tuku, podporou týchto zložiek v produktoch TR90 znamená zamerať sa na epigenetickú a biochemickú funkciu metabolického spaľovania cukrov, bielkovín a tukov v tukových bunkách (premeny bieleho tuku na hnedý tuk), tak aby sa tuky (biely tuk) nadbytočne neukladali v tkanivách tela, ale aby došlo k ich spaľovaniu vo forme hnedého tuku, čím sa aj znižuje ukladanie viscerálneho a podkožného tuku, a tak aj priberanie na váhe, čo upraví mnohé funkcie v našom organizme spomínané vyššie. Naberie sa chuť na cvičenie, zlepší sa váš denný výkon, nabehnete na pravidelné zdravé stravovanie, vyhladí sa pokožka na celom tele a stratí sa aj celulitída.

Tieto zložky v programe TR90 pracujú koordinovane. Ako darček dostanete v 40% zľave aj produkt JS, ktorý po dobu 15 dní pripravuje váš metabolizmus na transformáciu.

Ak vás zaujalo niečo z tejto ponuky ozvite sa mi hneď, aby som Vám to mohla objednať v rámci hromadnej objednávky. Máte záujem o sólo produkty, klilknite sem https://www.baja.sk/l/black-friday-2022/

Ak si chcete urobiť objednávku a do budúcna využívať výhody objednávania, kliknite sem: https://nskn.co/3riNTI