DVE MINÚTY pre  ageLOC  BOOST

07.01.2023

Rýchle prehladenie pleti s prístrojom Boost a zapravenie séra s ageLOC, môžete urobiť kdekoľvek. Potrebujete len prístroj, sérum a čistú pleť. Výsledky omladenej pleti si pozrite nižšie. 

Chcete to aj vy vyskúšať? Ozvite sa mi.

Účinky ageLoc Boost:

• Posilňuje rýchlejšie prirodzenú krásu pleti, aby bola jasnejšia, žiarivejšia, plnšia, pružnejšia, zdravo vyzerajúca.

• Pomáha zmierniť znaky predčasného starnutia a predlžuje mladistvý vzhľad vašej pokožky a to za 2 minúty

BOOST & SÉRUM

Dvojica patriaca k sebe

1. ageLOC Boost sérum:

Obsahuje zložky na rozjasnenie pokožky (výťažok z morského narcisu), hydratačnú a vypínajúcu zmes (výťažok z jabĺk, zo šošovice, z vodného melóna a kyselinu hyalurónovú v dvoch formách (hyaluronát sodný a acetylovaný hyaluronát sodný) hydratuje a zmäkčuje pokožku, pričom jej dodáva plnší vzhľad.

Výťažok z plodov kaviárovej limetky povzbudzuje exfoliáciu a podporuje bunkovú obnovu pokožky a našu patentovanú zmes ageLOC, ktorá sa zameriava na prvé viditeľné znaky starnutia pokožky už v zárodku (vrásky, pigmentové škvrny, ochabnutú, mdlú a málo pevnú pleť)

2. Prístroj ageLOC Boost

  • Využíva patentovanú technológiu striedavého pulzného mikroprúdu

  • Za 2 minúty dokáže vylepšiť vašu pleť, (stačí mať prístroj a sérum pri sebe, napr. v kabelke a pred akýmkoľvek stretnutím si môžete zlepšiť nielen náladu, ale hlavne vzhľad.

Prečo sa navzájom tak dobre dopĺňajú

Prípravok Activating Serum zaručuje, že striedavý pulzný mikroprúd prístroja bude prenikať do pleti efektívne. Týmto spôsobom zažijete celú škálu výhod, ktoré systém ponúka, a vaša pleť bude v tej najlepšej možnej forme.

Výsledky:

Pozrite si výsledky po ošetrení, šípka označuje časť tváre, kde bolo ošetrenie. Netreba nič, len vyčistiť pleť, (dnes už sú rôzne odličovanie vlhké obrúsky, ktoré nám občas pomôžu ako SOS. Boostovali sme aj v parku, na ceste, v aute, doma a vždy výsledok potešil.

Ja som skúšala prístroj hlavne kvôli ovisajúcej pokožke. 60-ka je vek kedy treba kadečo spevňovať a syslíkovanie pod lícami, plus dvojitá brada je najčastejším a nepríjemným zistením mnohým žien. Zvyčajne nás to prekvapí, keď sa vidíme na fotkách. Niekto rieši viacej pigmentové škvrny, iný póry, jas, tón a celkovú štruktúru pokožky. Viac o mojich skúsenostiach tu: https://www.baja.sk/l/zaziarte-s-ageloc-boost/

Ženy, ktoré som oboostovala, mali vždy výsledok, ktorý pripisovali najme tým dvom kyselinám hyaluronovým a aj rastlinným výťažkom, ktoré podporili zdravo vyzerajúcu pleť.

Tým, že môže získať rýchlejšie omladenie pleti, môžete tak pomôcť aj iným. Ukážte sa, ako vás ageLocBoost zmenil  pleť a vďaka nemu sa môžete zapojiť sa do práce, za ktorú si samozrejme môžete zarobiť. Stačí len zdieľať info s priateľmi alebo cez socialne siete. 

 Pripojte sa cez tento link (je to zadarmo) https://nskn.co/eLqhEj a potom si už len vyberte svoj boost system a pre lepšiu efektivitu sa mi ozvite.

Prípadne si ho príďte vyskúšať do nášho Centra. 

https://www.baja.sk/kontakt/

Pozrite si  balíčky: 

https://www.baja.sk/l/vyhodne-boost-balicky/

Pre ageLOC Boost, kliknite sem: https://nskn.co/VedCdo

Pre návod na používanie, nazrite sem: https://www.youtube.com/watch?v=4PcyxJSU3Lo