INSTANTNÉ OMLADENIE

12.03.2023

Keď som počula toto slovné spojenie v súvislosti s novým systémom ageLoc Boost, trochu ma to zaskočilo a pousmiala som sa. Mám 60 rokov a aj keď sa na to necítim, chcem  vyzerať dobre a prirodzene. Dnes už viem, že je na tom niečo kus pravdy. Systém Boost je ako vrecko polievky. Otvoríte ho, vyberiete prístroj a sérum plné rastlinných výťažkov na omladenie, rozžiarenie a vypnutie pleti. Na hlavicu prístroja  stačí aplikovať 3 pumpičky zo séra, priložiť na čistú pleť a jemne ju hladiť. O účinnej práci boostu už nepochybujem, používa technológiu striedavého pulzného mikroprúdu (náhodne pulzuje pri striedaní medzi polaritami - od kladnej k zápornej a späť - v priebehu každej 2,4 sekundy, a tak spolu s aktivačným sérom mikroprúd optimalizuje a aktivuje pleť tak, aby sa dosiahol jej mladistvý vzhľad.(Pozor, sérum obsahuje náboj, abo bolo kompatibilné s prístrojom.)

Mikroprúd je liečivý, prístroj je bezdrôtový, sérum je výživné a nepotrebujete nič, len 2 minúty pre seba.

Ponáhľate sa a potrebujete vyzerať dobre, tak si počas cesty, kedy vás vezie manžel autom, doprajete 2 minúty na boostovanie, ešte si stihnete dať aj make up a z auta po 20 minútovej jazde vystúpite ako upravené a krásne.

Túto vetu si môžete upraviť a miesto cesty autom si predstavte cestu vlakom, lietadlom alebo vašu kanceláriu, park, či pokojné a príjemné domáce prostredie.

Toto ošetrenie je účinné aj  ako príležitostné pred významnými udalosťami v živote, kedy chceme vyzerať čo najlepšie.  Avšak pravidelným používaním sa zlepšenie pleti kumuluje a vaša pleť bez invazívnych zákrokov bude vyzerať pôvabne a mlado.

Na záver už len zhrnutie pre rýchle osvieženie a omladenie pleti s výhodami.

  • za 2 minúty, viditeľné zmeny s prístrojom Boost a aktivačným sérom
  • ageLoc Boost systém je použiteľný (rýchlo) kdekoľvek
  • na prírodnej báze s pozdvihujúcim a vyplňujúcim účinkom
  • účinné výsledky po ošetrení

Sérum obsahuje:

  • Rozjasňujúci zmes rastlín -morský narcis, vitamín C a niacinamid
  • Zmes na podporu plnosti pleti výťažok z jablka, zo šošovice, z vodného melóna a dve formy kyseliny hyalurónovej
  • Výťažok z kaviárovej limetky povzbudzuje exfoliáciu a podporuje bunkovú obnovu pleti na dosiahnutie viditeľne hladšej, žiarivejšej, jasnejšej a mladistvej pleti
  • Vyrovná tón pleti s výťažkom z morského narcisu
  • Zmes ageLOC dodá pleti mladistvý a žiarivý vzhľad

Pozrite si aj toto:

https://www.baja.sk/l/dve-minuty-s-ageloc-boost/

https://www.baja.sk/l/vyhodne-boost-balicky/


Objednať si môžete kedykoľvek aj tu:https://nskn.co/GqgFgg

 Môžete si aj otvoriť e-shop a cez výhodný VIP účet si  objednať podľa potreby anti-aging produkty,   ktoré omladia pleť, ale dodajú viac energie a výživy pre celkový lepší a zdravší vzhľad celého tela: https://nskn.co/Ohriy6

Pre viac info sa mi ozvite: 

https://www.baja.sk/kontakt/