JARNÉ OSVIEŽENIE

06.04.2023

Konečne už viacej svieti slniečko, aj keď je vonku dosť chladno. Práve to slnko nás akosi viacej pobáda k tomu, aby sme sa cítili lepšie, sviežo a starali sa trochu aj o seba. Od pohybu pri športe, kedy si formujeme postavu, pri behu možno aj čistíme myseľ, cez krásne upravenú pleť sa už aj jarne naladili. 

Práve o tej pleti vám chcem napísať, keďže s tvárou ideme vždy a všade, a niektorí z nej vedia čítať všeličo alebo vidia na nej to, čo sa ani nám nepáči. Poďme to trochu zmeniť.

OZDRAVENIE PLETI

Ozdravenie pleti začína pravidelnou a účinnou starostlivosťou. Tým prvým krokom je čistenie pleti. Nestačí dať si na ňu trochu odličovača, rozotrieť, stiahnuť tampónom, jedným, či desiatimi, dočistiť čistiacim gélom a micerálnou vodou. Pleť potrebuje viac, vytočiť z pórov všetky tie nečistoty, ktoré sa tam dostali a potom ďalšou starostlivosťou (tonizácia, masky, séra, krémy, make up) ju aj ochrániť a krásne prirodzene namaľovať. Nepotrebujete veľa vecí. Občas stačí len korektor na prekrytie alebo transparentný púder, perleťové lícenkové guľôčky, rúž a ceruzka na oči.

BALÍČKY,  ktoré vidíte hore vám môžu pomôcť práve s krásnou, zdravou, osvieženou a prírodzene krásnou pleťou. Dokonca k nim dostanete aj darčeky. Stačí, keď sa ohlásite, že máte záujem o balíčky s výhodami. Okrem zdravej pleti, vhodnej kozmetiky získate aj veľmi užitočné darčeky. Je už len na vás, vybrať si balíček s dekoratívnou kozmetikou alebo komplexnú starostlivosť o pleť.

Ozvite sa mi tu:
 
https://www.baja.sk/kontakt/

Čoskoro sa môžete tešiť z balíčka a o pár dní z krásnej, zdravej, sviežej, omladenej a prirodzenej pleti.

ÚPRAVA CIEN

Keďže ceny sa dvíhajú všade, zasiahlo to aj tieto naše tri obľúbené produkty, a to už od 13.4.2023.

Využite tento čas a objednate  si ich za pôvodné ceny tu. 

Pravidelným používaním produktov, ktoré sú na prírodnej báze, aj v našom e-shope, môžete získať niekoľko výhod naraz. Máte tu produkty vyvíjané vedcami a inými dermatologickými odborníkmi, botanikmi, biochemikmi, ktorí hľadajú v prírode to najlepšie. Skúmaním našich kožných buniek, už dnes vedia veci prírodnými zložkám spomaliť proces starnutia. Čistotou zložiek v produktoch, možete predísť kožným alergiám a dokonca aj klinické štúdie nám dávajú záruku funkčnosť (6S Proces). Nákupom cez náš e-shop šetríte čas a dokonca cez tento link si môžete urobiť vlastné online poradenstvo a zistiť, čo by prospelo vašej pleti a aj pristalo. Konzultujte tu! 

Poteší ma, keď mi napíšte, čí bol pre vás tento článok užitočný.

 ---------------------------------------------------------------------------------

ĎALŠIE UŽITOČNÉ LINKY

Viacej informácií na tému

Zdravie: https://www.baja.sk/zdravie/

Krása: https://www.baja.sk/krasa/

LINKY na otvorenie e-shopu na Slovensku

Chcete si objednávať produkty a stať sa VIP zákazníkom (členom), lebo vás táto značka a jej produkty zaujali?

Kliknte sem: https://nskn.co/eLqhEj

Uvažujete o zmene a chcete s nami spolupracovať (privyrobiť si alebo podnikať ) ?

Kliknite sem: https://nskn.co/eLqhEj

LINKY na otvorenie e-shopu v zahraničí

USA

Zákazník (člen) s výhodami: https://nskn.co/OETZxn

Obchodný partner:https://nskn.co/gXoMby


NEMECKO 

Zákazník (člen) s výhodami: https://nskn.co/1x1QHv

Obchodný partner:https://nskn.co/pLvsY2


ČESKO 

Zákazník (člen) s výhodami: https://nskn.co/eZdc6E

Obchodný partner: https://nskn.co/5r0jFL


Chcete in krajinu? Napíšte!