MÁTE DOMA TOHOTO FEŠÁKA?

31.01.2021

1. časť PLEŤ

Začíname

Predtým, ako začnete používať galvanický prístroj, požiadajte o jeho predvedenie alebo aspoň o linky na dôveryhodné videa, kde odpozorujete techniku galvanizácie. Zaujímavé informácie sú aj priamo na www.nuskin.com, viď dolu. (Video s návodom nájdete aj tu.)  Až keď budete vedieť, že pri galvanizácii musíte ku príslušnému gélu nasadiť správny nadstavec, stlačiť na displeji prístroja určité číslo, že musíte mokrými prstami držať zadnú kovovú časť galvanického prístroja a po každom géle umyť ošetrovaciu plochu a vyčisť nadstavec, tak urobte ešte jeden krok, kým sa pustíte do galvanizácie vašej odlíčenej pleti.

(Ak ide vy galvanizovať inú osobu, musíte sa jej držať na obnaženej časti pokožky.)

Urobte si foto 

Keď začínate s galvanizáciou, je dobré urobiť si kvalitné foto, aj z viacerých uhlov, aby ste po čase vedeli porovnať, či prišlo k zmene, či sa pokožka spevnila, vrásky zjemnili, očné viečko zdvihlo, nosoústna ryha sa zjemnila, stratila a či celkovo vidieť na pleti omladenie. Aj keď si tvár poznáme, zmenu je lepšie porovnať na fotke.

Galvanik a žehlenie

Galvanický prístroj nežehlí vrásky, on nepáli a robí niečo viac ako posledné SOS pleti, vyrovnať niečo pokrčené. Galvanik s príslušným gélom revitalizuje pokožku tak, že pomocou galvanického prúdu zapravuje do hlbky účinné zložky, ktoré majú aj rastlinný základ.

Biely a modrý gélik

  • biely gélik čistí do hĺbky zanesené póry, ktoré pod množstvom starých nevyčistených a do hĺbky vstrebaných nánosov ťahá pokožku k sebe a krčí ju. Plus sa pridáva biologické starnutie.
  • modrý gélik s ageLoc zložkou pôsobí na zdroj starnutia a uspáva na 72 h. enzým, ktorý spôsobuje starnutie pokožky.

Plus a mínus

Galvanický prúd je plusový (+) a mínusový (-). Prepínanie pólov robíme pri zmene gélu, ktoré majú tiež (+) a (-) náboj, čo pôsobí ako magnet. Preto na jednej strane dochádza k zapraveniu gélu a na druhej k vyťahovaniu nečistôt.

Keď zostanú géliky

Na ošetrenie pleti sa odporúča použiť vždy celý gél, lebo pokožka to potrebuje. Ak už používate roky galvanik a vidíte, že gél vám zostáva, použite ho na dekolt, ruky alebo sa podeľte so sestrou, dcérou, mamou, manželom. Ak cítite, že máte na pleti stále dosť gélu a nezaschol, tak si nastavte ešte opakovanú galvanizáciu.

Rozdeľte si pleť na dve časti

Ošetrenie si robte vždy len na polovičkách tváre. Nie naraz celú tvár. Gél by Vám mohol rýchlo zaschnúť. Vhodné je používať pri galavanizácii hydratačný sprej s kyselinou hyaluronovou NaPCA.

Uzatváranie gélikov

Ak chcete géliky uzavrieť, čo sa moc neodporúča, lebo otvorením stráca na kvalite, tak do 48 hod si ho uzatvorte špáradlom, pevnou tyčinkou. Avšak po 48 hodinách by som gél použila možno len na ruky alebo vôbec nie.

Na záver

Každý gél si z pokožky po ošetrení umyte a na záver použite tonizačnú vodu a krém značky NuSkin. Ak používate inú kozmetiku s ropnými derivátmi, myslite na to, že si neustálym nanášaním nekvalitných krémov dobrovoľne tlačíte do pleti nečistoty.

Návod, ktorý môžete využiť pri galvanizacií:

O ďalšom využití galvaniku si prečítajte v ďalšom príspevku.

 Pre viac informácii, mi môžete napísať https://www.baja.sk/kontakt/

O galvanickom prístroji a mojich skúsenostiach si prečítajte tu: https://www.baja.sk/l/vyzerat-mladsie-na-svoj-vek/